Jump to content

Service Bun si IEFTIN pentru geometrie roti


axl666
 Share

Postare recomandată

Am fost azi la Claudiu. A fost totul ok, repede si bine. Usor de gasit, chiar daca a trebuit sa traversez tot Bucurestiul.:D

Am fost pt puntea fata si dupa o mica proba a fost totul ok. Spatele avea si el nevoie, insa necesita alte interventii (suruburi blocate), data viitoare.

Cu siguranta mai revin.

 

Modificat de sica88
edit
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 9 months later...

Vă atrag atenţia asupra unui aspect: aşa cum scrie la începutul ariei Service-uri " Discutii despre service-uri. Scopul acestei arii este schimbul de informatii intre membrii forumului, feedback pentru diverse service-uri, s.a.m.d. Aceasta arie nu este una comerciala sau de prezentare de catre comercianti a activitatilor / serviciilor prestate."

Pentru prestări de servicii avem o arie dedicată şi anume: Aria comercială

Vă reamintesc şi prevederea din Regulament care limitează reclama la serviciile oferite doar în acea arie: "Forumul are definită o secțiune specială dedicată anunțurilor de vânzare, cumpărare, prestări servicii care este vizibilă doar membrilor logați pe forum. Este interzisă postarea unui anunț de acest gen în orice altă arie.
Postarea anunțurilor în aria rezervată acestora este o facilitate oferită membrilor pentru a se ajuta între ei și nu constituie un scop al acestui forum. De aceea vor fi descurajate orice tentative de acest gen, iar depistarea unor membri a căror înscriere pe forum a avut acest scop (postarea de anunțuri) va duce la ștergerea/ban-area contului/IP-ului respectiv."

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 years later...

Reinviere topic cu update: Claudiu nu mai lucreaza la Agusta, de fapt, nu se mai ocupa cu geometrie deloc, lucru confirmat cu el telefonic. 

 

O alta recomandare de service roti unde se face o geometrie ok ? 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 4 months later...

ultima data am facut la Porsche dar nu stiu cum a fost inainte/dupa

inainte am facut in Catelu, la intrare pe stanga, pana la Augusta

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!