Jump to content

Marco Polo 9n3...simple as that!


Adrian_S

Postare recomandată

Tailanda?Asta nu am mai auzit-o... :D

LE:Pe net am gasit:

"tara de origine Tailanda (nu se mai fac in alta parte, productia din Germania a fost mutata in Tailanda)"

Modificat de cogdao
Link către comentariu

Mda..Si eu am ramas surprins...Oricum mai merg cu masina azi si dupa o trec pe bara cateva zile ca am cu ce sa merg :D Si sper sa gasesc ce-mi trebuie.

Modificat de Adrian_S
Link către comentariu

Azi am trecut de frumosul numar de 66666 km :icon_cheesygrin:

post-27661-0-37733300-1331848732_thumb.j

post-27661-0-72492500-1331848736_thumb.j

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

Multumesc,the same 4 you! :)

Modificat de Adrian_S
Link către comentariu

Urma sa ma iau de tine ca n-ai mai postat aici pe topic de ceva timp, dar te-ai redresat..

Cand punem niste jante din alea mari pe Marco ? :cool:

Link către comentariu

Pai sper eu saptamana asta spre vineri,sau daca nu saptamana viitoare :)

Link către comentariu

Eu habar n-am la ce jante se refera Adrian, am zis mai mult la intamplare - pt ca stim cu totii ce inseamna masina mica + jante mari :))))

Incet incet vine vara pentru toti si poate ne vedem cu rotile aferente cu totii, impacati si multumiti :icon_cheesygrin:

Link către comentariu

Iceman - Doamne ajuta,sa ne vedem cum ai zis si tu :) Nu spun ce jante o sa fie,i will surprise u

Cogdao - doar stii cat imi plac jantele tale,nu ma mai oftica :blah_:

Ego - si eu vreau sa-l vad :D

Modificat de Adrian_S
Link către comentariu

He he,ti le dau cu placere,dar va trebui sa schimbi masina ;)

Ne vedem diseara,baieti?

Link către comentariu

Eu nu mai am cum sa raman,am fost aseara :(

Poate maine seara,atunci sigur as putea,macar 1 ora :)

Link către comentariu

Hmm,nu stiu daca pot maine seara...De fapt nu stiu nici in seara asta,dar incerc...

Link către comentariu

Bogdan, nu puteai sa vii si tu aseara, ca ne stransesem destui :P. Am stat pana aproape de 12, foarte frumos :D

Poate vedem saptamana viitoare KTY-ul cu noile jante.

Modificat de The_Ego
Link către comentariu
Master_Blaster

M-am intersectat cu tine azi pe Docentilor? Parca am vazut un Polo ca al tau cu numar de if care mi-a dat flash, dar mergeam tare si la speed bumps sunt limitat la 30 asa ca ma holbam la ac nu cumva sa am 29... :P

Link către comentariu

Hehehe,as fi vrut sa fiu eu..Din pacate de vreo 3-4 zile zac la pat,am jumatate de fata umflata,masea/radacina infectata,trebuie pe miercuri sa ajung la dentist sa ma opereze :(...Nu am mai iesit cu masinuta de joi,sta saraca in garaj,se pune praful :))

Sper sa ma ocup de ea cat de curand,sa-mi revin si eu si sa-i fac o baita + trecerea la rotile de vara ( inca in tratative).

Link către comentariu

Multa sanatate! Las-o sa stea pana ii gasesti roti de vara, ai si garaj deci se depune doar praf nu si dejecte de pasari/zgarieturi de la binevoitori.

@Mihnea, masina ta atrage deja priviri :P

Link către comentariu

Multumesc George!Asa e,macar sta la adapost.

Probabil ca cel cu Polo-ul vroia sa-l intrebe cat fuge Albusul nenea,cat fuge? :icon_cheesygrin:

Link către comentariu
Master_Blaster

Hehehe,as fi vrut sa fiu eu..Din pacate de vreo 3-4 zile zac la pat,am jumatate de fata umflata,masea/radacina infectata,trebuie pe miercuri sa ajung la dentist sa ma opereze :(...

Uff... Foarte naspa. insanatosire grabnica! Si bravo ca tii masina la adapost. :emthup:

Link către comentariu

Thanks! De-abia astept sa ma pun pe roate :pirat: Ma uit pe geam si salivez la ce vreme e si stiu ca toata lumea e in activitate :icon_cheesygrin:

Garajul intr-adevar scuteste de multe,dar daca o tin de la 2 zile in sus fara sa o misc deja se vede un strat frumos de praf pe care trebuie sa-l spal,altfel n-am cum sa-l dau jos...C'est la vie :exclaim:

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

Inca mai caut roti pentru vara,din pacate nu le-am schimbat pe cele de iarna...Intre optiunile mele au cam ramas astea 2 variante..Ce ziceti? Oz-uri / BBS-uri ?

post-27661-0-79704000-1334233368_thumb.j

post-27661-0-37156300-1334233369_thumb.j

Modificat de Adrian_S
Link către comentariu

BBS fara discutii ! :icon_cheesygrin: Hai cu schimbarea, sa fim toti la unisol !

Link către comentariu

Si mie imi plac mai mult BBS-urile,plus ca nu ma mai complic cu inele de centrare si prezoane...

Deja ma doare capul cand ma gandesc ce struto-camila o sa fie... :king:

Dar poate reusesc sa fac rost de niste arcuri :icon_bounce:

Later edit: as mai avea varianta asta de A3...Parca tot BBS-urile sunt mai deosebite...

post-27661-0-73630500-1334239515_thumb.j

Modificat de Adrian_S
Link către comentariu
Master_Blaster

BBS cu multe brate. Alea cu 5 brate dau bine pe masini joase. ca par mai masive. Eu zic ceva cu mult brate ca sunt mai "aerisite" si dau bine pe masinute mai mici gen polo / golf.

Hai cu ele ca e mijlocul primaverii 22 C azi in Bucuresti si tu inca omori cauciucurile de iarna. :dry:

Link către comentariu
  • Rave a închis acest topic
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!