Jump to content

Masina mea,LWR-itza


Laurentiu_LWR

Postare recomandată

Le-ai luat pana la urma... ti le-a si tinut ceva vreme.

Nu ai de ce sa le schimbi,arata f bine (cel putin in poze). Poate doar cu unele de piele dar pana acolo e drum lung.

Sent from Sexy Nexy 4 using Tapatalk

Link către comentariu
Laurentiu_LWR

Arata foarte bine si in realitate...intr-adevar mi le-a tinut ceva timp si era dispus sa mi le mai tina...este super baiat Razvan(Kelu)...tot respectul si stima pentru el...mai rar asa oameni...

Pielea nu prea ma atrage...astea o sa ramana...si cu ocazia asta o sa apelez la tine sa facem o curatare profi la tot interiorul...dar dupa ce vin din concediu...

Urmeaza revizia si am terminat pe luna aceasta...iar luna viitoare o luam de la capat...o investitie majora...asigurarea :))

Link către comentariu

Chiar ieri am trecut pe langa o Bora cu scaune identice si mi-au ramas in minte, sunt foarte frumoase!

Link către comentariu
Laurentiu_LWR

Si mie imi plac mult...din nou am fost nevoit sa schimb mufele de la airbag...si nu ma mai saturam sa ma uit la ele :)

Si plus ca fata de cele albastre sunt mult mai moi si confortabile...

Link către comentariu

Nu stiu care albastre :( Ieri eram la plimbare cu cainele si nu stiu ce-a gasit de mirosit la o Bora neagra, dar am apucat sa ma uit la scaune si chiar mi-au placut.

Aripioarele putin patratoase, nu foarte profilate, fac scaunele si arata absolut genial. Pana acum cel mai mult mi-au placut scaunele pe care le aveam pe Toledo, exceptandu-le pe cele de Ed. 25, dar cred ca si astea sunt sus acolo :p

Link către comentariu
Laurentiu_LWR

Cele care le aveam inainte...luate de cateva luni :)) cele pe care le-am plimbat pana la timisoara :))

Adica astea :)

 

post-14266-0-23788500-1370460915_thumb.j post-14266-0-83689000-1370460928_thumb.j

 

inca o poza mai clara :)



post-14266-13704611171895_thumb.jpg

Modificat de Lawrentzyu_86
Link către comentariu

Modelu asta are un prieten de al meu pe un golf si chiar i-am zis ca imi plac scaunele lui...

 

Buna alegere ai facut  :icon_thumleft:

Link către comentariu

Eh, mai frumoase astea noi desi nici pata aia de culoare nu strica :P

Mie mai imi e dor de astea cateodata:

 

snap0018.jpg

Modificat de Rave
Link către comentariu

Arata super bine interiorul Laur,chiar ma bucut ca ti-ai gasit in sfarsit un interior care sa te multumeasca.

In plus,vad din poze ca nu e ros deloc sau daca e ros,e prea putin...ceea ce e un mare plus :D

 

Felicitari !!

Link către comentariu
Laurentiu_LWR

Cu cele albastre...recunosc ca m-am cam grabit...rele nu sunt..dar parca albastrul ala...nu prea era de acolo...dar am vrut neaparat sa scap de astea :))

post-14266-0-38268900-1370462400_thumb.j

Cele albastre daca erau negre...nu le mai schimbam...ramaneam cu ele...dar la cateva luni de la achizitie au aparut astea si mi-au luat ochii :D

Sa urmarim putin evolutia :))

post-14266-0-47119400-1370462576_thumb.j

post-14266-0-63965500-1370462591_thumb.j

post-14266-13704626986186_thumb.jpg

Modificat de Lawrentzyu_86
Link către comentariu

aaa alea albastre le-ai carat? credeam ca cele negre, clasice.

deci acum ai 3 seturi de scaune?!

Link către comentariu

Puteai sa le imbraci mijlocul ala in alcantara sau altceva, in loc de albastru, dar astea noi au profilul mai frumos. Chiar sunt ce trebuie!

Link către comentariu
Laurentiu_LWR

Arata foarte bine si alea care le aveai tu Rave...

Merci frumos Dan...sunt intr-o stare chiar foarte buna...provin de pe o masina din 2003...dupa ce le curat...cred ca vor arata ca noi :)

Da Vali...pe alea albastre le-am plimbat...si da...am 3 seturi acum :)) fac colectie...dar sper sa le dau totusi pe cele albastre...

Link către comentariu

O sa te plictisesti si de astea, ai sa vezi.

La mine cu modelul asta de scaune a venit masina. Au fost ok, pana le-am pus pe alea de S3. Acum iarasi caut altceva, in genul celor din poza pusa de Rave.

Link către comentariu

Super scaunele !

As vrea si eu sa pun unele sport si pentru cum arata dar si pentru sprijinul lateral. Problema e ca am interiorul gri...( imi dai setul pe albastru si le retapitez;)

Sent from my GT-I8190 using Tapatalk 4 Beta

Link către comentariu

schimbi doar partea albastra...fiind dreapta se schimba relativ usor. pui piele sau textil gri.

 

sau...le iei asa si faci fetele de usi albastre ;)
 

Link către comentariu

...o investitie majora...asigurarea :))

 

Trage aer adanc in piept! Ce clasa de Bonus ai acum?

 

Felicitari pentru scaune! Arata super! Trebuie sa mai faci un efort sa le pui si incalzire si o sa vezi fericire iarna! Spor la treaba...

Link către comentariu
schimbi doar partea albastra...fiind dreapta se schimba relativ usor. pui piele sau textil gri.

 

sau...le iei asa si faci fetele de usi albastre ;)

 

Zici ca se schimba usor... >_>

Mai multe poze cu ele unde vad si eu ? Incalzire banuiesc ca nu au, nu?

Sent from my GT-I8190 using Tapatalk 4 Beta

Link către comentariu
Laurentiu_LWR

Nici nu ma gandesc la retapisare...nu merita...am dat 150 ron sa repar aripioara aia care era roasa...o bucatica mica de material...nici nu vreau sa ma gandesc ca costa inlocuita toata partea albastra...le cam triplezi valoarea...Cele albastre raman in continuare la vanzare...nu mai bag bani in ele ca nu renteaza...oricum nu imi recuperez nici macar banii pe reparatia aia...Asigurarea...pufff...sunt abia B1 ca am avut un accident de cand a intrat porcaria asta in vigoare...Sent from my GT-S5660 using Tapatalk 2

http://vwforum.ro/index.php?/topic/100707-Vand-Urgent-2-Interioare-Vw-Bora/Golf4,unul-stock-si-unul-sport#entry2081763Uite aici mai multe poze...nu au incalzire...Operatiunea de schimbare daca o faci tu...si cumperi doar materialul...cred ca merita...dar sa le dai cuiva sa le faca...cred ca te costa foarte mult...Sent from my GT-S5660 using Tapatalk 2

Link către comentariu

Larentiu, eu ma gandeam sa le iau si sa le retapisez. Am pe cineva care stie meserie , imi e prieten, ma descurc eu cu el. Fa un pret pentru ele ...Sent from my GT-I8190 using Tapatalk 4 Beta

Larentiu, eu ma gandeam sa le iau si sa le retapisez. Am pe cineva care stie meserie , imi e prieten, ma descurc eu cu el. Fa un pret pentru ele ...Am postat amandoi...gata le-am vazut...ma hotarasc si te anuntSent from my GT-I8190 using Tapatalk 4 Beta
Sent from my GT-I8190 using Tapatalk 4 Beta
Link către comentariu

scaunele sunt foarte faine,ma bucur pt tine ca ai reusit sa le cumperi, kelu foarte ok, mai rar ca el in zilele noastre,poate te scapa 'maniacul' de florin de cele vechi.

Modificat de rusen
Link către comentariu
Laurentiu_LWR

Sa vedem ce o fi...

Pana una alta ne pregatim de revizie...

post-14266-13705271321317_thumb.jpg

Sent from my GT-S5660 using Tapatalk 2

Link către comentariu

Spor la treaba de ce nu ai incercat un VMO?

Link către comentariu

Probabil pentru ca pe asta scrie special Pumpe Duse?

De asta am folosit si eu iar masina vad ca se comporta excelent cu el.

Link către comentariu
  • Laurentiu_LWR pinned this topic
  • Laurentiu_LWR unlocked şi unpinned this topic
  • Laurentiu_LWR a deschis acest topic

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!