Jump to content

JUST QUATTRO


hangyouridols

Postare recomandată

  • Replies 211
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • hangyouridols

    105

  • Turbocip

    11

  • Circoloco

    11

  • rotitza

    9

Top Posters In This Topic

Posted Images

Multumesc;ei,nu e chiar perfecta,dar se tine bine pt o masina care face in vara 10ani :icon_cheesygrin:

Link către comentariu

Ca intotdeauna,esti prea amabil :icon_redface: ;vad ca nici tu nu te plictisesti :lol:

Link către comentariu

Cum vei face unirea elementelor?presupun ca nu cu chit.

Arata demential,nu i-as mai face nimic.

Brgds

Link către comentariu

Vali,se va lipi cu plastic cu un pistol special,vopsitorul garantandu-mi ca se va comporta ca si cum ar fi dintr-o bucata;bineinteles ca vor trebui respectati si ceilalti pasi,chit,spritchit,etc.

Mi-a venit ideea dupa ce am vazut pe audizine si arata demential :wub:

Link către comentariu
  • 4 weeks later...

Deocamdata nu mai fac nimic la masina,pt ca exista probalitatea sa o schimb la anul,asa ca sistez orice cheltuiala care nu tine de intretinere pana ma hotarasc ce voi face.

Link către comentariu

Foarte frumoase modificarile aduse si de bun gust, RNS-ul schimba complet interiorul, parca lipsesc comenzile volan :icon_cheesygrin: .

Sa ai parte doar de bucurii cat timp o vei mai tine. :)

Modificat de tytel
Link către comentariu

Multumesc,cine stie,poate pe viitor vom fi colegi de marca,Exeo fiind luat in calculele mele :)

Link către comentariu

Ai fi o sursa foarte buna de inspiratie pt. mine si pt. multi altii :P

Antena GPS unde vine montata?

Modificat de tytel
Link către comentariu

La sertarul din bord de card si suport pahare .. tu ai facut sa se aprinda cand pui pozitia?

Ca vreau si eu asa ceva :)

Link către comentariu

Nu,asa era;ca sa ma laud un pic(de fapt masina,nu eu :) ),are si led iluminare in cotiera :) ,dar toate astea,banuiesc ca fac parte din pachetul de lumini.

Link către comentariu
  • 1 month later...

Dupa un an de zile de folosit presuri de material textil,satul de intretinerea acestora,am achizitionat presuri de cauciuc OEM

IMAG0069.jpg

IMAG0068.jpg

IMAG0066.jpg

IMAG0067.jpg

Link către comentariu

Frumos am facut si eu pasul asta . Sa le folosesti sanatos!

Link către comentariu

Am achizitionat si un set de jante OEM pe 17 care vor inlocui actualele replici pe 18 :icon_confused:

KGr_Hq_JHJCYE9s_S_OFz_BPgw5_SYk_Sg60_12.jpg

KGr_Hq_Jng_E9j_Mfb_BPgw9pdb_Q60_12.jpg

Link către comentariu

Jantele au fost achizitionate cu tot cu cauciucuri,fiind castigate la licitatie pe ebay,costul fiind de 225lire,iar jantele mele le-am dat cu 400lire.

Acum ca le-am pus pe masina,mi se pare ca arata ciudat si sunt prea mici in raport cu masina :icon_bounce:

IMAG0070.jpg

IMAG0071.jpg

IMAG0072.jpg

Link către comentariu

Celelalte ii veneau la fix dar nici cu astea sa nu iti fie rusine. Si eu am inceput sa ma gandesc putin mai spre confort si nu am varsta ta :D

Sa te bucuri de ele

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!