Jump to content

Proiect VW Bora Coupe


TIR

Postare recomandată

Nothing new under the sun? Ai rezolvat cu RAR-ul?

Modificat de micnea
Link către comentariu

Maine o sa ajung in vl trebuie sa iau niste acte de la RAR de la vl... iar dupa aceea o sa vin la Bucuresti si cam asta e tot... am unda verde :D dar nici nu am avut timp

Link către comentariu

Te-am vazut si azi si marti seara pe la ora 20 prin oras.

Bestiala masina. Nu o mai cobori putin?

Modificat de florinrmn
Link către comentariu

Nu m-ai vazut pe mine... probabil l-ai vazut pe tatal meu eu eram in bucuresti la ora aia... citeste si tu topicul de la inceput....

Link către comentariu
  • 3 weeks later...

Salut, din cate am observat ai facut bara din fata smooth. Cum ai prins numaru de inmatriculare de bara?

Link către comentariu
Mihai.Nechifor

Presupun ca asa cum a facut toata lumea pe aici, cu banda dublu adeziva, de preferat BISON

Link către comentariu

Bun raspuns Mihai :) o sa ii fac rarul in 2 saptamani momentan sunt prins cu alte proiecte... si nu am timp de venit la bucuresti,

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

Am vazut si eu azi coupe-ul, iesea de pe alee de la Zimbrul! Foarte tare!! Ai reusit sa o inscrii?

Felicitari pentru proiect!! :D

Modificat de O'neill
Link către comentariu
  • 2 weeks later...

nu vreau sa ma bag sau sa fiu rautacios dar cum zici tu ``sunt prins in alte proiecte si nu am timp``. frumos ar fi sa.l duci pe asta pana la capat ca sunt atatia care asteapta asta cu sufletul la gura . parerea mea :)

Link către comentariu

Cand ma refer la alte proiecte... nu ma refer la masini... am de facut si altceva din care sa produc bani :) aici doar ii bag...

Link către comentariu
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Te-am mai vazut de mai multe ori cu ea prin oras. Parca ultima data nu mai avea aceleasi numere de inmatriculare.

Link către comentariu
sorin_crisan

felicitari,se vede ca esti foarte ambitios! nu multi s-ar incumeta sa faca ce ai facut tu :icon_thumright: bafta!

ma gandesc ca e cu totul inregula,altfel cum circula asa cu ea?

Link către comentariu

:cheers: Bravo! Dar ce nu iti place cum a iesit la ea?... nu ne spui si noua? Oricum te felicit pt proiect.

Link către comentariu

Faci toata lumea de pe forum sa fie foarte curioasa , arata-ne si noua niste poze sa mai visam si noi din cand in cand :)

Link către comentariu

pai ce nu iti mai place la ea?a sarit vopseaua?....

foarte bine ai facut cu bulgaria

Link către comentariu

O sa arat niste poze cat de curand... ce nu imi place... o sa o demontez toata... sa ramana doar caroseria.

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!