Jump to content

Proiect VW Bora Coupe


TIR

Postare recomandată

2 minunatii .... sa le stapanesti sanatos si cati mai mullti km fata probleme ( cu amandoua ) :D

La multi ani !!

Link către comentariu

da este numarul golfului... nu stiu daca il pastrez dar nu cred...

multumesc la toata lumea de aprecieri si va urez la multi ani si un an nou fericit !

Link către comentariu

bora coupe e fantastica,dar mie fiatul 500 (nu-mi dau seama daca e abarth,sau e doar kitul de caroserie)imi place la nebunie.felicitari pentru curajul de a detine si conduce o asemenea masina in romania unde in majoritatea cazurilor masina se alege cu ruleta la metru.un an nou ferici si spor la treaba in continuare

Link către comentariu

Eu cred ca suntem ametiti de alcool :)))) . Frumoasa masina ; mie imi place tototot inclusiv jante , faruri , plafon , stopuri. Stalpii laterali merita vopsiti . Succes cu RAR-ul :P . SI un an nou fericit !!!

Link către comentariu

Tu erai la giratoriul de la Calea lui Traian cu Matei Basarab in jurul orei 20.15?

Te salut aici! :icon_thumright:

Inca o ocazie de a-ti admira splendida masina...

Ceva noutati?

Modificat de florinrmn
Link către comentariu

sigur nu eram eu :)) (nu pot sa zic unde eram) nu am mers cu ea azi decat pe zi... mai ma poti vedea maine cu ea pe la GOMM ca ma duc sa ii pun anvelope noi.

Azi dupa multe zile masina a deschis ochii :)) nu intrebati ce e cu coada de matura e opera prietenului meu a stricat telescopul de la capota

post-2516-0-51640300-1294263427_thumb.jp

post-2516-0-42322700-1294263435_thumb.jp

Link către comentariu

Sa inteleg ca ai reusit sa o inmatriculezi? Daca da, te felicit pt tot ce ai facut si de abia astept sa o vad live pe drumul de Austria ;)

Link către comentariu

M-am bucurat prea devreme in cz asta! Nu-i nimic, eu personal am toata convingerea ca va reusi sa o inmatriculeze, si felicitarile oricum raman, proiectul fiind de nota 10+ !!!

Link către comentariu

ai xenon,pe lupe si mai ai si oglinda din corpul farului...nu merge macar vopsita daca nu scoasa?sa se vada mai bine "ochii"

Link către comentariu
costyserbanescu

ceva noutati? la RAR ai rezolvat? astept sa aflu ce ai facut la RAR si iti tin pumni:D;)

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

Pacat ca n-ai putut veni cu ea la Intalnirea Aniversara s-o admiram si noi.

Iti tinem pumni sa rezolvi problema cu RAR-ul si te asteptam pe strazi :icon_thumright:

Modificat de Riddler
Link către comentariu
  • 2 weeks later...
costyserbanescu

s-a cam dus elanul acestui proiect . se mai stie ceva? te asteptam TIR sa ne lamuresti . bafta

Link către comentariu

unul dintre cele mai tari proiecte din tara........felicitarile mele si sa o stapanesti sanatos cu sute de mii de km............:icon_thumright:

Link către comentariu
  • Administrator

De ce zici? E iarna, proiectul e 90% gata , iar acum asteapta sa rezolve aspectele legale cu omologarea . Cand va veni vara o sa vezi cu siguranta articole din dinverse reviste de la noi cu acest proiect.

Link către comentariu

Exact cum spune si voinea nu prea am ce sa fac foarte mult acum... intre timp am schimbat capota :) parbrziul ca a avut loc un mic incident ;) Dragos cand vin la Bucuresti sa ii fac omologarea trec pe la tine ;)

Link către comentariu

Salut, Felicitari pentru proiect, mii de felicitari pentru ca ai reusit sa-l duci oarecum la capat.Mai ramane RAR-ul(app, se poate face oriunde in tara, eu sunt din caras si socrul meu la fel si a facut RAR-ul la Tulcea) Mult succes in continuare!

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!