Jump to content

Proiect VW Bora Coupe


TIR

Postare recomandată

Aveti ceva impotriva opiniilor contra? Un forum contine ambele tipuri, de regula.

Corect dar nu asa cum ai precizat tu:

E un 'proiect', daca poate fi numit asa, facut romaneste. La ce te asteptai? :)

Fii domn data viitoare si exprima-te mai coafat. Nu creea flameuri.

End OFF TOPIC

Modificat de Aerofan
Link către comentariu

ceva progrese... si o sa dispara si celelalte puncte de culoare diferita o sa fie albe... maine, poimaine...

dsc07362a.th.jpg dsc07363x.th.jpg dsc07365.th.jpg dsc07366g.th.jpg dsc07367hz.th.jpg

m-am tot uitat la interiorul la felul cum arata acuma o sa fie un rat style interiorul pana o sa fie gata :))

Link către comentariu

Esti tare :D BV Trebuia sa faci si manerele ...

Modificat de Circoloco
Link către comentariu

o sa le fac... stai lin... le-a pus acuma sa regleze usile cat de cat... maine se vopsesc si alea mai am ceva elemente de vopsit ;) ca nu le las asa :D

Link către comentariu

Nice :icon_thumright: . Parca mi se pare mai scurta masina :) Portbagajul l-ai facut US style (la lungimea locului de numar ma refer) sau si aia mi se pare?

Modificat de Aerofan
Link către comentariu

@circoloco o sa ai o surpriza am "imprumutat" cateva elemente de le ai si tu pe masina :) o sa incerc sa fac maine poze sa vedem daca le pun pana atunci :)

@Aerofan da asa este l-am facut facut mai mic pentru nr de america

Modificat de TIR
Link către comentariu

Prelungirile ca altceva nu am nimic "deosebit" :D

Edit: corect, imi cer scuze. :P

Modificat de Circoloco
Link către comentariu

pot sa fiu rautacios ?? :D de ce nu citesti topicul cu atentie ;)) nu ai vazut ca am facut barile clean deja :)) alea nu sunt prea speciale :D e un element care zic eu ca e de efect :) sa vadem cum o da...

Link către comentariu

pai dupa cum vezi progresele tu ce crezi ?:)) mai mult ca sigur o sa fie gata... daca as avea geamurile gata saptamana asta ar fi gata.

Link către comentariu

detalii :) azi nu s-a lucrat prea tare pentru ca este sarbatoare... mai este si ziua mea... dar de maine se apuca iarashi ;)

dsc07369t.th.jpg dsc07370.th.jpg dsc07371f.th.jpg dsc07372.th.jpg dsc07373f.th.jpg dsc07374n.th.jpg dsc07375s.th.jpg dsc07376u.th.jpg dsc07377b.th.jpg

Link către comentariu

La multi ani in primul rand :beerchug: :drunken: . Santa Monica intra la categoria cele mai calitative si frumoase jante OEM pe aceasta generatie si nu sunt subiectiv :D. Sunt provizorii sau ramai la ele ?

Modificat de Circoloco
Link către comentariu

as vrea sa raman la ele o perioada :) trebuie sa le polisez putin... si sa le iau cauciucuri noi

m-au costat 50 RON :)

Link către comentariu

pai le-am dat, schimb pe schimb :)) 50 ron a fost motorina bagata in masina... pana la Gaiesti

Link către comentariu

faci ce faci si numai poze cu profilul (partea cea mai importanta a acestei masini, dupa parerea mea) nu ne arati? :| ai o singura poza pe pagina trecuta, dar se poate mai bine... mai mult profil!

Modificat de www_ionut_ro
Link către comentariu

pai problema e ca este bagata in garajul ala... si nu pot face poze din profil... adevarul asta e :) ca profilul e cel mai important si arata si bine al naibi din profil :D pot spune. nici cu noile jante nu am putut sa o observ si eu... dar si maine este o zi:d in care pot face poze.

Link către comentariu

detalii :) azi nu s-a lucrat prea tare pentru ca este sarbatoare... mai este si ziua mea... dar de maine se apuca iarashi ;)

dsc07369t.th.jpg dsc07370.th.jpg dsc07371f.th.jpg dsc07372.th.jpg dsc07373f.th.jpg dsc07374n.th.jpg dsc07375s.th.jpg dsc07376u.th.jpg dsc07377b.th.jpg

f frumos proiectul tau..:)..sa ai bafta in continuare!felicitari!...si..la multi ani!!!..;)

Link către comentariu

Iti urez in continuare multa bafata si putere de munca.

Masina incepe sa prinda "viata".

Felicitari!

Link către comentariu

pai le-am dat, schimb pe schimb :)) 50 ron a fost motorina bagata in masina... pana la Gaiesti

:offtopic:

Gaesti-DB?Ai mai fost prin zona,nu?O perioada cred ca erai cu un Fiat 500 daca nu ma insel.Bafta cu masina!

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!