Jump to content

Proiect VW Bora Coupe


TIR

Postare recomandată

felicitari pt. progrese . urmaresc acest proiect inca de cand a aparut topicul deci stiu foarte bine despre ce este vina . poate ajung si yo la valcea sa iti vad bijuteria . bafta un continuare

Link către comentariu

Momentan nu o sa mai fac nici o modificare... la faruri le las asa... da o sa expun masina dar o sa fie de stagiu under construction pentru ca baietii mei nu vor sa se grabeasca deloc...

Link către comentariu

Extraordinar. Un proiect indraznet si foarte incitant.

Sunt foarte incantat si in acelas timp curios de felul in care o sa arate aceasta masina deosebita.

Nu pot sa spun decat ca iti urez multa bafta si putere de munca pentru a duce acest proiect pe culmile desavarsirii.

Bravo inca o data!

PS: prima mea masina si bineinteles dragostea pe care nu o uiti nicodata este tot BORA.

Modificat de rotitza
Link către comentariu

Un proiect indraznet si demn de respect!

Abia astept sa vad masina la final :wub:

Felicitari.

Am si eu o intrebare la tine:D

mufa adaptoare pentru plafoniera w8 de unde ai luato si cat a costat?:D

Modificat de andrey_moa
Link către comentariu

De prelungire capota n-ai zis nimic :blah:

Modificat de Circoloco
Link către comentariu

sallut..felicitari pentru proiect...

pot sa-ti dau o idee...vis a vis de portbagaj?

astupa si locul la numar...sa fie totul drept ,de fapt nu prea drept...pastrezi linia aceea....si numarul il muti in bara..ca la golf 4

ce zici?

Modificat de Lawrentzyu_86
Link către comentariu

As lasa haionul asa cu exceptia siglei... renunta la ea ca tot ai facut si prelungire de capota.

Link către comentariu

Circoloco ia uite-te mai bine la poze... :Driver: m-am gandit si la ideea aia dar tebuie modificata bara... iara sisteme de deschidere :( vreau sa o termin mai repede

Link către comentariu

era doar o idee:P

doar ca ai facut din 2 masini una...si ti se pare complicat sa duci un fir in masina pt deschidere si sa decupezi o bara pt numar?:biggrin:

Link către comentariu

nu mi se pare deloc... dar imi e ca ma tin iarashi baietii astia nu stiu cat ca mi-au zis si la capota... ca nu ai spus de la inceput ca lalalala si blablablabla... dar mai e timp :)

Link către comentariu

My bad :). Lasa bandourile la bari. Pe usi e foarte ok fara, dar pe fata zici ca are buza umflata si pe spate fundu mare ;)

Link către comentariu

De proiect am aflat cu putin timp in urma,dar am urmarit topicul si mi se pare un lucru de laudat si asteptam masina finaliazata!!!

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!