Jump to content

Proiect VW Bora Coupe


TIR

Postare recomandată

Imi place dar in 30 de pag nu e o poza pe mama ei...e nevoie de un fotograf sau mereu e ceva de ascuns...stiu ca e un proiect nimeni intreg la minte nu ar trebui sa se lege de ceva aparut sau neterminat.Macar o poza cu ea pe lateral in detaliu adica sa arate bine nu d ela distanta sau ...

Las aca ne facem noi mari si facem si poze este? :D

Bafta! si hai odata acasa sa o prezinti calumea!

Link către comentariu

nu inteleg ce vrei sa spui... sunt poze destule... am pus cat am putut de multe. o sa revin cu poze acuma ca e terminata. nu sunt un mare fotograf...

Modificat de TIR
Link către comentariu

deci am tot tras cu ochiul prin ultimele pagini din topic, si azi am zis ca ma uit de la incepuuuuuut sa vad acum cati ani te-ai apucat si te-ai dezmeticit cu chestia asta...

cand am vazut ca in august 2010 :eek: :eek: :eek: OMG!

Esti incredibil de pasionat si daca tot asa mergi sunt convins ca va iesi o masina demna de aratat 'vecinilor' de prin alte tari ca si romanu' poate.

Dar mai rar roman ca tine.

Felicitari! keep it up

Link către comentariu

Multumesc mult de tot... chiar sunt pasionat de vw... mi se pare o marca care ofera cele mai multe posibilitati de a o putea modifica.

Intre timp mi-au venit si capacele cu logo-ul vw pt jante am luat unele noi... cred ca o sa le scot cat de curand la vanzare sa vad cum ma inteleg cu prietenul cu bbs-urile

post-2516-0-55214200-1291836252_thumb.jp

Link către comentariu

Jantele sunt BBS RM modulare tipul mai are inca un set de vanzare:) acum mi-a trimis poze la cald :)

p1040230q.th.jpg p1040231i.th.jpg p1040238.th.jpg p1040258m.th.jpg p1040260n.th.jpg p1040261p.th.jpg p1040265.th.jpg p1040266q.th.jpg p1040267d.th.jpg p1040268a.th.jpg p1040269l.th.jpg p10402700.th.jpg p1040571q.th.jpg p1040575l.th.jpg p1040578f.th.jpg

Modificat de TIR
Link către comentariu

Foarte, foarte frumoase jantele.

Celalalt set pe care il are tot 5x100sunt?

Oricum cu aceste jante masina va arata exceptional.

Multa bafta la achizitionarea lor!

Apropos,la ce pret le da?

Link către comentariu

nu... sunt 5x120 sunt ff rare 5x100 o sa pun flanse... pretul e mai mult decat bun 700 EUR am vazut ca si replicile se dau mai mult

Link către comentariu

Intradevar un pret foarte bun. Si aceste jante chiar au "caracter"

Inca o data, multa bafta la achizitionarea lor!

Modificat de rotitza
Link către comentariu

Daca rezolv cumva va anunt in principiu astea o sa fie... si le fac miezul alb :D sau o culoare mai excentrica... daca imi iau 600 pe cele de pe fiat 500 e perfect :) ca am unprieten de le vrea... ca o sa le schimb schimbul e ca si facut.

Link către comentariu

DACA iei jantele, eu votez ALBASTRU. CHiar si pe masina, sa pui niste elemente albastre. Albastrul de la R. ;)

1655012277.jpg

Link către comentariu

da ar fi frumos albastru ala :) dar pe unde sa il fac pe jante doar ar merge si capacele la oglinzi ? poate si grila ?

Link către comentariu

Din punctul meu de vedere, acel albastru este o culoare de ACCENT. Deci jantele si eventual acele embleme. Mai mult cred ca ar strica.

Nu cred ca e nevoie ca acea culoare sa fie prezenta pe mai multe elemente ale masinii. E foarte usor sa adaugi doar un element in plus pe caroserie si sa fie deja prea incarcat.

Din acest punct de vedere eu nu as vopsi oglinzile sau grila. Jantele au o suprafata destul de mare care vor constitui acel 5% accent.

Este un punct de vedere. Sper sa nu deranjez :)

Spor

Modificat de rotitza
Link către comentariu

sunt bbs RC 090 (scrie si pe ele) oricum sunt foarte marfa si o sa dea intr-un mare fel pe masina :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

Modificat de sita
Link către comentariu

Din punctul meu de vedere, acel albastru este o culoare de ACCENT. Deci jantele si eventual acele embleme. Mai mult cred ca ar strica.

Nu cred ca e nevoie ca acea culoare sa fie prezenta pe mai multe elemente ale masinii. E foarte usor sa adaugi doar un element in plus pe caroserie si sa fie deja prea incarcat.

Din acest punct de vedere eu nu as vopsi oglinzile sau grila. Jantele au o suprafata destul de mare care vor constitui acel 5% accent.

Este un punct de vedere. Sper sa nu deranjez :)

Spor

subscriu

Link către comentariu

Sunt multe mici elemente care pot fi albastre, fara a incarca masina. Mai ales pe interior. Mai trebuie studiata problema, dar pentru inceput jantele ar arata foarte bine cu albastru. Etrierii de asemenea.

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!