Jump to content

tuning POLO


vwraider
 Share

Postare recomandată

Cat o costa separatorul acela de sub haion (care acopera porbagajul) ... second-hand sau nou? Eu zic ca se potriveste si de la 9N ... ???? Are cineva idee ? Daca aveti asa ceva sa imi ziceti si mie ca m-ar interesa sa cumpar unul. Apropo ... as vrea si eu sa schimb anvelopele ... are nishte Michelin 195/45/15 ... si as vrea sa le schimb ca sunt obosite la 63000KM ... ce parere aveti, ce sa aleg intre GOODYEAR Eagle F1 GSD3 si TOYO Proxes T1R, si daca puteti sa si motivati alegerea.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Dupa mine ar fi bune Toyo Proxes,chiar daca sunt mai scumpe (cred nu stiu preturile),sunt recunoscute pentru performantele lor si au si un design superb!!!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Si pe mine m-a vrajit prima oara designul ... dar am inteles ca sunt chiar bune in mod normal, iar pe ploaie fac minuni. Goodyear sunt mai scumpe am inteles ... dar si eu inclin spre Proxes. Se pot pune de exemplu pe aceleasi jante de 15 in loc de 195/50/15 (pe 45 nu gasesc oricum), 205/50/15 ?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu mai e nevoie de raspuns la intrebarea cu marimea anvelopelor ... si daca incap pe jantele originale pentru ca am vazut preturile pentru cele cu "un numar" mai mari :banghead: .

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Si pe mine m-a vrajit prima oara designul ... dar am inteles ca sunt chiar bune in mod normal, iar pe ploaie fac minuni. Goodyear sunt mai scumpe am inteles ... dar si eu inclin spre Proxes. Se pot pune de exemplu pe aceleasi jante de 15 in loc de 195/50/15 (pe 45 nu gasesc oricum), 205/50/15 ?

<{POST_SNAPBACK}>

eu shtiu ca polo are jante pe 14" se pot pune pe 15" fara probleme....???

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

eu shtiu ca polo are jante pe 14" se pot pune pe 15" fara probleme....???

<{POST_SNAPBACK}>

fara probleme !

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Polo-ul asta le-a avut pe 15 din start :( (BBS-uri cu anvelope Michelin 195/45/15). Deci ... da ... pe polo 6N2, cel putin, se pot pune jante pe 15.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Si pe 9N stai linistit!!! :blink: Chiar si mai mari de 15 inch!!!

7050418003mini1l9us.jpg

70504180031l3wt.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Este oribila masina (asta pentru ca nu e a mea :blink: :blink: ;) )

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Mi se pare ceva in neregula totusi. Intai exista o neconcordanta intre fata si spate, in sensul ca in fata lucrurile sunt rotunjite frumos iar in spate sunt ascutite. Apoi elerounul ala de pe luneta e .......... pffff... mie nu imi place.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Vorbiti cu cei de la Mattig!!! :blink:

Modificat de DANNY VW
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

super tari pozele ce zicetzi de ce am gasit si eu :P pentru modelele mai vechi... ;)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Este oribila masina (asta pentru ca nu e a mea  :)  :D  :D )

<{POST_SNAPBACK}>

baga si tu niste poze cu gti tau sunt f curios sa-l vad si eu..e in 2 usi???are bordul ca cel din imagine???daca da pentru ce e ceasul din centru??

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Bordul cel din imagine este de la 9N ... nu de la 6N2 ... dar seamana foarte mult. Cum fac poze bag.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nishte poze ... dar sunt cam vechi ... si masina cam murdara. Din interior nu am poze, dar cand o sa o spele tata ii fac.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pozele sunt facute iarna ... masina e jegoasa ... sper saptamana asta sa ii fac nishte poze bune si sa la pun.

Later Edit: In poza de mai sus lipsea I-ul rosu din spate ... nisthte dobitoci l-au furat si cand l-au dezlipit l-au luat cu tot cu vopsea.

Modificat de BorisFlokow
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Bordul cel din imagine este de la 9N ... nu de la 6N2 ... dar seamana foarte mult. Cum fac poze bag.

<{POST_SNAPBACK}>

nope an sunt niste poze de bord de la un gti de pe net identic cu al tau si nu shiam care-i treaba cu al din centru...

referitor la poze masina arata belea.....spoiler fata si pleope vreau si eu ..asa a fost echipata din fabrica sau e munca voastra??

are cumva si alt profil la faruri??

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Sincer ... masina este stock ... inafara de tobe ... cred. A fost luata la mana a II-a, asa ca nu prea am de unde sa stiu. Singurele lucruri de care sunt sigur ca sunt puse sunt pleoapele si pedalele sport. Cred ca si finalul remus este tot pus ulterior. Masina este a lu' tata :D ... dar imi iau carnet in curand, si o sa mai merg si eu cu ea.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Scuze ... la pozele tale m-a inselat radioul care este stock si faptul ca nu are climatronic. Ala este bordul.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Atasez niste poze cu 2 Polo 6N2, calitatea este slaba pentru ca sunt poze facute la niste reviste pe care le-am luat din Austria:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

vreau si eu stopuri din alea klare....unde gasesc???

<{POST_SNAPBACK}>

Am un prt care lucreaza la mag de piese auto si aduce piese tuning la preturi de germnaia.Ex : stopuri clare polo 9n 120 eur pereche...

Ce parere aveti de asa ceva pt polo 9n?Mie imi plac la nebunie,mai ales cel cu crom,ca masina mea e argintie....

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pai astea sunt stopurile de pe POLO 9N facelift!!!Oricum sunt superbe!!! :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pai astea sunt stopurile de pe POLO 9N facelift!!!Oricum sunt superbe!!! :)

<{POST_SNAPBACK}>

NU sunt,sunt modificate pentr polo 9n.sunt facute de hella (daca nu ma insel tot hella le face si pe cele pentr polo facelift,stopuri care nu se potrivesc pe 9n).se gasesc cu mai multe culori pe background....mi se par frumoase rau

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!