Jump to content

tuning POLO


vwraider
 Share

Postare recomandată

Frumoasa foc masina!

Fa un topic nou la masina mea,ar fi interesant!

Poze cu proprietara pe cand?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Zorro Classic

Nu mi se pare a fi masina de fata. Este chiar sportiv galbenul de pe ea si, cu putina atentie, ar putea arata si mai bine. La ora actuala nu am vazut nici un 9N3 tunat asa ca sunt nerabdator.

PS (OT) negoctaveeee! :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

:) am rosit.Multumesc mult baietii pentru laude, stiu ca ar mai fi multe de facut sa corespunda standardului de masina tunata.

Working on it....

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Zorro Classic

Parerea mea: nu ii fa un tuning agresiv, care sa ii deformeze liniile ei originale. Ceva finut pe exterior plus un tuning la motor cred ca ar prinde-o bine.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Normal ca finut...in limita spatiului disponibil din portofel .

Cat despre ceva la motor... nu mi-ar strica inca o herghelie micuta de inca 80 CP.Sa-i schimb intre ei cand obosesc, sau sa-i folosesc pe toti o data cand ma enerveaza unul in trafic :)

Si..nu cred ca mi-ar strica asa ceva

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Zorro Classic

Ma abtin! Ba nu: jante nepotivite pentru look-ul futurist al portierelor. Mie personal nu prea-mi place genul asta de deschidere, dara daca tie-ti place... (daca nu conteaza pretul sau daca-l sti pe Xzibit si esti fana Pimp My Ride).

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Si in plus tu ai 5 portiere si nu ar da bine Lambo Doors ....(parerea mea :)

E frumusica foc masina si vorba lui Zorro ,un tuning simplu si finut ar da foarte bine..

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

ce pareri aveti voi de lambo doors :evil:

e visul meu sa-mi pun kitul de lsd :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Chiar_ea, super ok masinuta :) Sunt invidios pe geamurile tale, privacy glass. cand am facut eu comanda nu erau in lista :)

Michael_9n, tu pui lambo dors si pe alea din spate :evil: :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

pe spate poate pun suicide doors :evil:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Sincer..nu mi-as pune LSD doors pe masina.Poza aceea am gasit-o intamplator pe net.Sunt fana usi "butterfly" dar pe masini suparate de tipul coupe.Dau superb pe o Celica, o Mazda , un Infinity gen cel al lui Steve de la Insomnia si asa mai departe.Nu mi-as pune asa ceva pe masina din 2 motive: unul practic, si cel de al doilea este faptul ca am 5 usi si nu 3 asa cum spuneati voi.

Cat despre poza pe care am atasat-o...sunt de aceeasi parere.Jantele alea sunt penibile rau.Mie imi inspira niste jante f vechi, gen alea de pe BMW ( ursulet sau altele) care acum sunt un fel de piesa de muzeu.Nu zic ca cine le are ar trebui sa le arunce, doar ca nu mai sunt up-to-date(asta am zis-o ptr siguranta mea, ca nu as vrea sa ma trezesc ca face vre-un posesor suparat de BMW un Tokyo Drift cu mine ) pe undeva pe Stefan cel Mare la ora de varf :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Michael_9N uite poate vrei sa-ti schimbi stickerele laterale... :lol:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

:D hahahaha ce caterink, am vazut prin bucuresti o dacie cu din astea :lol:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Super tari.Vreau si eu :lol:(

Michael_9N ne luam amandoi stickere din astea si pe urma ne batem care are mai multe liniute? Din pacate stiu ca o sa pierd ca ai filtru de aer sport si o sa ai mai multa forta in motor cand spulberi baba la colt de strada :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...

salut. am si eu o intrebare. am vazut ca vorbeati la un moment dat de jante MAM. stie cineva cine aduce asa ceva.. poate si preturi...nu de alta da...ma bate un gand :study:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 year later...

stie cineva unde as putea gasi in timisoara prezoane pt polo 9n din 2007 mai lungi(pt jante de aluminiu:D)...?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut,

As vrea sa cresc putin numarul de cai-putere pentru masina din semnatura...Stiti cine se ocupa de asa ceva si cam cat m-ar costa?

Multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Sa inteleg ca nu se poate face chestia asta din soft? :icon_thumright:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu prea merge. Pentru 2-3 cai putere...Cauta pe topicul cu oferata de tuning ai lui Voinea si te mai lamuresti, sau pe topicul cu discutii...

Modificat de Aditu
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...
alt motor...

OK, dupa un chip poti sa obtii un mic "respiro" cu destul de putini bani. Un alt motor, obtii mult mai mult dar ... cu muulti mai multi bani. :)

Cei care si-au cumparat masina cu acest motor ( 1.2l, 12V, 64/70CP ), fie folosesc masina preponderent in oras, fie au fost prost inspirati ( este si cazul meu :huh: ).

Dar si asa, un mic chip tot ar merita ...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...
Polo GTI 1.6 16 V

ceva idei pt masinuta mea ...?

post-25021-1219688238_thumb.jpg

post-25021-1219688245_thumb.jpg

post-25021-1219688251_thumb.jpg

post-25021-1219688257_thumb.jpg

post-25021-1219688267_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

un kit turbo sau un motor de vr6 :)

Modificat de Michael_9N
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!