Jump to content

tuning POLO


vwraider
 Share

Postare recomandată

are careva vreo idee ce e butonul asta "P"? Poate cumva sa fie un fel de frana de mana electrica sau ceva de genul asta? Nu il gasesc in program nicaieri si nu situ ce face :)

el e pe lupo, dar practic e tot aia cu polo 6n2

<{POST_SNAPBACK}>

Dupa simbol cred ca nu e buton neaparat,poate fi si martorul de frana de mana trasa!!!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

in sfarsit mi-am pus si eu finala borla :P gti style si sunt foarte multumit de sunet dar parca numai trage ca inainte, simt ca trage mai greu masina acuma, nu stiu ce are :P

cateva poze cu noua toba :P

ResizeofDSCF5930.jpg

ResizeofDSCF5933.jpg

ResizeofDSCF5932.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Dupa simbol cred ca nu e buton neaparat,poate fi si martorul de frana de mana trasa!!!

<{POST_SNAPBACK}>

Tata are passat nou si practic maneta de frana de mana nu exista...in schimb , are in extrema stanga a bordului un buton cu (P) cu care se decupleaza frana de mana , sau se cupleaza...daca masina este la o anumita inclinatie , sistemulk se activeaza automat...si se decupleaza daca vrei sa pleci mai "brutal" din panta..

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

foarte faina toba , michael...chiar sunt curios cum se aude..aaa..si am si eu o intrebare: cat costa o evacuare completa la Borla ( cu plecare din galerii..)..10x ppl

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

foarte faina toba , michael...chiar sunt curios cum se aude..aaa..si am si eu o intrebare: cat costa o evacuare completa la Borla ( cu plecare din galerii..)..10x ppl

<{POST_SNAPBACK}>

mersi mersi !

o evacuare completa costa aproximativ 12 mil pana la galerie, si vro 8 mil pana la catalizator !

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Belea toba....sa o stapanesti sanatos si sa te bucuri de ea... :blink:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

nu e rea toba. borla astia pana la urma sunt romanashi sau strainezi?

singurele care imi plac sunt REMUS, au un aspect aparte

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

singurele care imi plac sunt REMUS, au un aspect aparte

<{POST_SNAPBACK}>

dar au si un pret aparte :blink:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

aici sunt de acord

apropo, fratilor care nu vreti sa va intepati cu remus fals! sa stiti ca remusul original nu are sigla cu vulpea aia obosita stantata prin presa pe metal, ci metalul este perforat (zice-se cu laser) exact cu conturul acelei vulpi

si remusika nu prea face doar ornamentul care urmeaza a fi montat prin suruburi pe makineta, face tobe ca lumea intregi

mister michael, am vazut ca ai stiker cu baetzii de la Insomnia. Ce mai face baiatul ala GREGORY, din POLONEZIA, care are o TOYOTA verde, zice-se TTE (Toyota Team Europe?)

barabas

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

ba copii, ati vazut careva pe viu cc-playerul asta ce culori are si ce afisaj?

nenea asta din franta a facut poza cu el stins ;) cine dreq l-o fi invatat? presupun ca e rosu/albastru ca doar nu isi lua verde, dar l-ati vazut careva?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

uitati-va aici ce a facut un domn din belgia la masina lui. cred ca a fost prin targ pe la noi, ca a luat ce era mai bun: oglinzi cromate care se cojesc, folie la parbriz care e alta nuanta, etc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

care ai polo 9n2 sau 9nf si te tine buzunarul, baga niste jante de audi TT ca nene asta ca e moartea caprioarei

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

tziganeala mare cu motor rosu la masina neagra

nici motor rosu la masina rosie nu da bine

parca e jucarie

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

ba copii, ati vazut careva pe viu cc-playerul asta ce culori are si ce afisaj?

nenea asta din franta a facut poza cu el stins ;) cine dreq l-o fi invatat? presupun ca e rosu/albastru ca doar nu isi lua verde, dar l-ati vazut careva?

<{POST_SNAPBACK}>

Are o gramada de culori (fara verde):alb,rosu,albastru

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

de asemenea, uitati-va in ce hal a umplut vasul de expansiune cu antigel. E depasit nivelul maxim ca la balamuc. Polo ala rosu are numar de germania, dar omul e belgian, in caz ca va inchipuiti ca as confunda placutele de inmatriculare ;)

mai scrieti si voi ceva fratilor, ca parca sunt in pestera

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

mersi mersi !

o evacuare completa costa aproximativ 12 mil pana la galerie, si vro 8 mil pana la catalizator !

<{POST_SNAPBACK}>

Hehe sa o stapanesti sanatos Michael,acum o stiu cand treci prin apropiere!!! :D :P

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Michael care erai dom'le din astia??? :D :P :P

rennstrecke015ib.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Michael care erai dom'le din astia??? :blink:  :blink:  :P

<{POST_SNAPBACK}>

tare rau, pai eu sunt al 3-lea imediat in spatele tau :P

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

cam misto cheita asta, nu?

cred ca nu aveti niciunul asa ceva

o sa aiba JE :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

uitati-va ce jante are bastardul asta ticalos! cred ca sunt de a8 sau vw phaeton

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Sunt de A8!Easy on the swearing!!! :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

danny relax, asa e in presa, trebuie sa mai bagi si cate o picanterie :blink:

de altfel, joi dl voinea mi s-a parut supercool, asa ca nu cred sa s esupere ca mai bag cate un swearing :angry:

ziceam de nenea ca are jante posibil de a8, dar sigla e de vw pe roti, probabibl clonata de la un phaeton

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Sau a schimbat doar capacelul cu sigla,eu asa am facut la POLO al meu!!! :angry:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

da, dar ai vazut ce diametru are "capacelul cu sigla"??

nu prea gasesti pe nici un model ditamai placinta, cat un CD

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!