Jump to content

Calendar MK2 2010


Vizitator
 Share

Postare recomandată

  • Replies 265
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • eugen_zim

    42

  • venom_sb

    16

  • zaytsuca

    15

  • andreiand1

    13

Top Posters In This Topic

Posted Images

ar trebui facut un poll pentru cei care vor poll si cei care nu vor poll :) :lol: :lol:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

eugen_zim, scuza-ma pt offtopic. frumoase masini!

ar trebui facut un poll pentru cei care vor poll si cei care nu vor poll :) :lol: :lol:

potoleşte-te.

Modificat de VR6
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

nici la mine nu mai corespunde poza, nu mai am farurile de Jetta clare,numai am grila fara emblema, nu mai am semnale clare, nu mai am stopuri clare, nu mai am un singur stergator, nu mai am bbs-uri pe masina, nu mai am nici ceasurile de bord, si nici macar interiorul..... :icon_cheesygrin: Si inca un lucru schimbat fatza de poza...antigelul :(

Asa ca , dupa parerea mea, trebuie ca pozele sa ne incante privirea in calendar.....restul e cancan

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ce surpriza frumoasa mai Florine (low_golf), i love noul TRD. Magnificoooooooo !!! :icon_cheesygrin:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

si ultimele poze care vin de la mine :icon_cool: :rolleyes: Am dat tot ce'i mai bun de la mine si de la camera foto :Driver: :blah_:

g2010copy.th.jpg

g2014.th.jpg

g2024copy.th.jpg

mk1mk2143.th.jpg

mk1mk2142.th.jpg

g2003copy.th.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

foarte tare,atat masina cat si pozele isi au locul meritat in calendar :icon_thumright:

mai am si eu cateva poze

post-3768-1258308586_thumb.jpg

post-3768-1258308691_thumb.jpg

post-3768-1258309004_thumb.jpg

post-3768-1258310514_thumb.jpg

Modificat de 88BLR
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

si ultimele poze decente pe care le mai postez, oricum mult sub calitatea celor pe care le-am postat deja.

oricum sunt impresionat de ceea ce au reusit unii din noi sa scoata din masinile personale! bravo tuturor si tot respectul meu!

numai bine!

daaa....din pacate ultimele poze sunt de marime prea mare si nu le pot atasa...asta este

post-14641-1258310318_thumb.jpg

post-14641-1258310339_thumb.jpg

Modificat de andreiand1
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Postez si eu ceva poze...sunt putini mai vechi..n-am apucat sa fac altele!...daca se mai primesc si peste cateva zile alte poze..le reactualizez...daca nu..asta e UBU-ul meu!

post-18494-1258313895_thumb.jpg

post-18494-1258313910_thumb.jpg

post-18494-1258313925_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cei din urma vor fi cei dintai. :)

qr0zs5.jpg

xlz6e0.jpg

Modificat de zaytsuca
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Foarte frumoase pozele,tot respectul meu posesorilor acestor masini minunate !

Consider ca au dreptate atat Eugen cat si Dan , eu personal mi-as dori un calendar cu masini care exista in realitate si te poti intalni cu ele pe strazile patriei,insa fizic nu avem cum sa probam acest lucru.

Asadar sugerez o focalizare pe calendar in sine,pentru ca abia astept sa vin la intalnirea de iarna a forumului sa iau cateva bucati,exact asa cum am facut si anul trecut.

Parerea mea.

Salutari.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

deci masina nu arata ca in poza. felicitari pt roti, sunt convins ca sunt spectacol, dar nu sunt pe masina.

haideti sa nu ne furam caciula singuri.

p.s. daca te incalzeste cu ceva, si eu am rm-urile pe dreapta, tot din motive de cauciucuri.

Dane, masina e ca in poza, iar poza este din toamna asta, prin urmare destul de recenta pentru calendarul 2010, nu inteleg care este problema ta?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Gata cu propunerile...asteptam notele.

nu se mai pot adauga poze ? ;) (inscrieri)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Calendar MK2 :drunken: 2010

Pana pe 15 noiembrie sunt acceptate pozele.

Pana pe 22 noiembrie sunt anuntatati participantii la calendar(cei care apar pe paginile lunilor...restul vor avea un loc pe ultima pagina)

Pana pe 29 noiembrie sunt prelucrate pozele

La inceputul lui decembrie(maxim pana la jumatea lui) sper sa le avem tiparite.

L.E.

In fiecare an am avut o coperta interesanta..aveti ceva propuneri pentru anul acesta?..daca da, astept sa le postati.

Sincer nu cred ca mai sunt acceptate poze, dar incearca sa vorbesti cu un moderator sau cu cineva cine se ocupa de calendarul si vei afla raspunsul concret !

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Eugen,Knox sau mk16v, se poate face o mica exceptie sa pot venii si eu cu poze ? :angry: accept orice decizie luata

Modificat de richiteanu
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

vin si eu cu o intrebare pentru cei care fac calendarul 2010; se pot face pozele si in format digital sa le putem pune pe desktop?

atasez doua poze ca idee (pozele sunt dp gogle).

post-21249-1258381715_thumb.jpg

post-21249-1258382239_thumb.jpg

Modificat de p-pm
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Eugen,Knox sau mk16v, se poate face o mica exceptie sa pot venii si eu cu poze ? :wub: accept orice decizie luata

hai sa vedem cu ce te lauzi :rolleyes:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

si o poza cu a mea..stiu ca e tarziu

imi incerc norocul

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Hop si eu :icon_thumright: ( imi vine sa`mi dau aparatu photo la dezmembrat :rolleyes: )

post-52495-1258478372_thumb.jpg

post-52495-1258478384_thumb.jpg

post-52495-1258478409_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

completari cu ceva mai proaspat!!!!

:lol:

:lol:

:D

:icon_thumright:

:icon_thumright:

post-15218-1258563553_thumb.jpg

post-15218-1258563651_thumb.jpg

post-15218-1258563706_thumb.jpg

post-15218-1258563776_thumb.jpg

post-15218-1258563850_thumb.jpg

post-15218-1258563932_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Incep prin a va spune FELICITARI LA TOATA LUMEA...dupa cum stiti, nimeni nu a avut nimic de pierdut. Toata lumea va intra in calendar, unii pe o pagina de luna si altii pe ultima pagina.

Daca ar fi fost dupa noi, am fi facut anul cu atatea luni cate propuneri au fost.

Inca o data felicitari. :flower:

Ca sa-mi citez un coleg ,,cu totii am vazut masinile , in mare parte , LIVE, dar o poza nu arata realitatea, si deci pot avantaja unele masini si dezavantaja altele .Aici , tinand cont ca e vorba de un calendar POZA primeaza si deci masina , indiferent cat de muncita e , daca nu e pusa in valoare devine 0. Desigur oricine lucreaza si a muncit mult pt masina lui vrea (si trebuie) ca munca lui sa fie rasplatita. Nu ii putem multumi pe toti...''

Sper sa nu se supere dar este foarte corect ce a subliniat.

Haideti sa fim si noi oameni sa intelegem ca toti avem de castigat(mai mult sau mai putin) si sa invatam sa respectam si pe cel din jur.

Inchid prin a spune ca : orice este posibil si la anul va asteptam pe toti cu propuneri si mai si.

Exista totusi si o arie de reclamatii, unde daca nu va convine aprecierea, o puteti contesta.

Haideti sa nu fim ROMANI (IN SENSUL RAU) si SA FELICITAM PE TOATA LUMEA :icon_thumright:

Dupa ordinea notelor acestia sunt cei ce prind o luna intreaga:

razvannu

valib

andreiand1

seby bc

stefan

zaytsuca

agent smith

viking

golf_1.8

danmoise

low_golf

B P R

note_calendar_2010.xls

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!