Jump to content

Calendar MK2 2010


Vizitator
 Share

Postare recomandată

Stai linistit ca nu o sa fie nici un tuning virtual sau ceva asemanator, daca ai avea un calendar cu masinile din anu asta, ti-ai da seama ca nu ai de ce sa te ingrijorezi, nu asta a vrut sa spuna Eugen.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Replies 265
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • eugen_zim

    42

  • venom_sb

    16

  • zaytsuca

    15

  • andreiand1

    13

Top Posters In This Topic

Posted Images

... corect Capone

Cel mai bine este sa luati etalon pozele de anul trecut....o sa vedeti ca acolo pozele nu-s asa de exagerat lucrate si plus de asta, in fiecare an le-am primit in forma bruta si numai cine a vrut in special sa-si aplice ceva corecturi, a facut-o fin.

Este posibil sa va dezavantajeze la selectie o exagerare. :rolleyes:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pacat daca nu s-ar lua in considerare poza alb negru (prima cu grila), mie imi place foarte mult. NU ca am facut-o eu...mi se pare reusita pur si simplu (si nu numai mie mi-a placut).

Dar cum zice sefu' asa facem...cand mai prind un pic de timp mai trag cateva cadre!

Modificat de zaytsuca
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Eu unul cand am spus editat m-am referit strict la culori , pun si un exemplu,(in care cred ca am cam exagerat cu culorile dar nu conteaza) si daca e cazul unde era un strop de noroi sau ... o musca moarta pe parbriz sau vreo ... urma de pasare ca acum stim cu totii cum e ca exact cand termini de spalat masina si te intorci cu spatele trece cate o cioarta si iti face ..... in ciuda pe masina (sau asta mi se intampla numai mie ??)

tn_d4ccfaaa42efd92b0d89a225af2f80e9.jpgtn_bfcbb3b5331220deaeb1a21a0cb85697.jpg

PS zaytsuca parerea mea e ca cea mai buna poza pentru masina ta e cea pe care ai atasato in topicul Masina mea :icon_thumright: , sau cel putin mie imi place la nebunie si cum bate soarele pe ea , si unghiul , e curata ca lacima .... totul (scuze ca am furato :icon_cool: )!

tn_9f98d9e58088e9b2e58ecb397dd790bd.jpg

Modificat de venom_sb
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am mai propus si anul trecut,dar e cam greu de gasit si facute cadrele....Mk1 vs Mk2...

Daca sunt doritori,eu spal masinile,iesim sa cautam un peisaj frumos...si le facem poze.

Si se stie ca sunt multe mk1 frumoase in tara... :blink:

post-12614-1253256153_thumb.jpg

post-12614-1253256277_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

cu multumiri lui zaytsuca, pentru poze, mai postez inca 2 asa cum arata in momentul de fata....

post-8978-1253374487_thumb.jpg

post-8978-1253374737_thumb.jpg

Modificat de catalos
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Anul trecut a fost 0 zona voastra...anul acesta :blah: ...dragute poze.

O sa ajungem sa le selectam la sange (detalii)....la cat de bine arata toate.

Asa ca, mare atentie la detalii...incercati sa le aveti cat mai complete(ma refer aici la un bandou, un capac de prag, un capac la janta, curatate si etc)

L.E.

Pe ultima pagina a calendarului, vom atasa toate pozele cu masinile care nu au intrat...asa ca nimeni nu are de pierdut nimik.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Inca 1 facuta ieri pe inserate la munte! masina e gri..nuanta de mov e de la soare care atunci apunea:)

eugen_zim: ce dimensiune o sa aiba pozele de pe ultima pagina? daca sunt cateva zeci si trebuie sa incapa...nici cat o surptiza turbo nu o sa fie :icon_cool:

post-51389-1253558218_thumb.jpg

Modificat de zaytsuca
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Lots of beautiful mk2s here :scratch: a few of mine... before all the work....will post up new 1s as soon as possible

P1000276.jpg

P1000277.jpg

DSC_8028.jpg

DSC_8593.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

o poza si de la mine, pe autostrada

autobahn.th.jpg

f frumoasa masina, dupa mine locul I la tuning de departe si fara concurenta :))

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

fara straini in calendar :(

Lots of beautiful mk2s here :icon_thumright: a few of mine... before all the work....will post up new 1s as soon as possible

P1000276.jpg

P1000277.jpg

DSC_8028.jpg

DSC_8593.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

inca doua poze multumita lui Nico cu micile update-uri ...

masina asta chiar merita un loc p calendarul!!!!! TOO BEAUTIFUL!!!!!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Frumoase toate pozele, va fi greu de ales. Bravo baieti!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

pun si eu niste poze cu alba ca zapada :icon_thumright:

post-39710-1254685967_thumb.jpg

post-39710-1254685978_thumb.jpg

post-39710-1254685996_thumb.jpg

post-39710-1254686010_thumb.jpg

post-39710-1254686019_thumb.jpg

post-39710-1254686028_thumb.jpg

post-39710-1254686198_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Victor a ta chiar ca e alba ca zapada, frumoasa masina, te salut.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

E mortala "alba ca zapada" :P un singur lucru o strica ..... DE VANZARE ....

Si ca sa fiu on mai pun 2 poze cu riscul de a primii injuraturi ca un sfert din pozele de calendar sunt cu uratica mea :P

tn_27249b835505cfa4ce881971b096c434.jpgtn_cbba5ca80442ddf3cbff2688a71fb539.jpgtn_27101fd51ff2e68b7287990c219373ad.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Calendar MK2 :icon_cool: 2010

Pana pe 15 noiembrie sunt acceptate pozele.

Pana pe 22 noiembrie sunt anuntatati participantii la calendar(cei care apar pe paginile lunilor...restul vor avea un loc pe ultima pagina)

Pana pe 29 noiembrie sunt prelucrate pozele

La inceputul lui decembrie(maxim pana la jumatea lui) sper sa le avem tiparite.

L.E.

In fiecare an am avut o coperta interesanta..aveti ceva propuneri pentru anul acesta?..daca da, astept sa le postati.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

masina asta chiar merita un loc p calendarul!!!!! TOO BEAUTIFUL!!!!!

+1 , super arata masina :icon_thumright:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Foarte misto cele din parcarea subterana de la Mures Mall, am vrut sa fac si eu acolo dar nu pot sa urc bordura de la intrare. Si e prea mult de munca sa ridic suspensia doar pentru atat. Poate ajung din nou in Iulius in Cluj si fac acolo.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!