Jump to content

Calendar MK2 2010


Vizitator
 Share

Postare recomandată

Rog pe cei care s-au trecut pe lista sa vina sa le si ia...ma gandesc sa nu mai printez alta serie pentru ca nu va dati interesul sa le luati....apoi raman cu ele.

Modificat de eugen_zim
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Replies 265
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • eugen_zim

    42

  • venom_sb

    16

  • zaytsuca

    15

  • andreiand1

    13

Top Posters In This Topic

Posted Images

Eugen te pot deranja maine in cursul zilei pentru ele? Poti lua cele 5 bucati la munca daca nu iti este peste mana si vin eu sa le iau de acolo ;)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

cam seamana grafica cu cea de la calendarul xxxxx :scratch:

Modificat de eugen_zim
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

nu fi rau

din greseala .... so nimerit asa

Modificat de szrobik
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

1 la mana...atat cel care a facut grafica, cat si cel care a aprobat-o(EU) sunt ferm convins ca nu v-au studiat voua calendarul...postat unde?

am ajuns in ultimul hal daca ne banuiti ca va copiem grafica :) ...voi chiar nu mai aveti motive de cearta :blah_:

2 Ce motive am avea sa va copiem...avem ceva de castigat?

3 De ceva timp facem calendarele acestea...la voi e prima data cand va aud de calendare si o data cu ocazia aceasta apar si acuze de genul No coment.

Am sa va rog sa considerati acest subiect inchis.

Nu sta nimeni sa va copieze....apoi daca tot consideri asta vino si cu niste argumente clare...de ce am face-o.

In fine sa revenim...mai am 9 calendare care probabil vor fi ultimile daca nu scap repede de ele.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cel care a facut grafica nici macar nu are cont pe forum. SI nici nu este pasionat de masini ca sa rasfoiasca vrun forum de acest fel, oricare ar fi el.

Azi am primit si eu, este super...ce ar putea fi imbunatatit este calitatea pozelor.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Un calendar foarte reusit ,multumim Eugen Zim,salut pe aceasta cale toti proprietarii din lucrare,superbe masini !

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Multumim si noi pentru calendare si tot respectul pentru posesorii acelor masini !

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 months later...

mi-a ajuns abia ieri seara, e lung drumul din pantelimon in dristor :D

post-5370-1269627040_thumb.jpg

Modificat de ValiB
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...

pozele...cine le mai vrea in format electronic sa-mi dea pm

Imi cer scuze ca nu le-am pus pana acum...inca o data felicitari tuturor si va astept cu noi poze pentru calendarul 2011.

post-1474-1274095816_thumb.jpg

post-1474-1274095820_thumb.jpg

post-1474-1274095824_thumb.jpg

post-1474-1274095828_thumb.jpg

post-1474-1274095832_thumb.jpg

post-1474-1274095836_thumb.jpg

post-1474-1274095844_thumb.jpg

post-1474-1274095847_thumb.jpg

post-1474-1274095852_thumb.jpg

post-1474-1274095857_thumb.jpg

post-1474-1274095861_thumb.jpg

post-1474-1274096037_thumb.jpg

Modificat de eugen_zim
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

parerea mea este la calendarul urmator membrii care au mai fost sa nu mai fie, si sa se posteze in calendar toti cei care au deschis topic cu masina lor. asa pot si eu sa fac niste poze la un golf 2 super tare de brasov(g60-ul alb) si sa il pun in calendar dar care mai este rostul?? sunt si alti care nu isi permit sa isi faca masina bomba dar spera sa apara si ei in calendar.de ex eu,stiu ca masina e cotet dar merita si ea ceva atentie. bafta ;)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Orice user vwforum are dreptul sa intre in calendar indiferend daca are topic sau nu deschis..poza o tinem pe perete, nu userul sau activitatea lui.

Aceasta conditie de mai sus, este bineinteles VALABILA DOAR LA CALENDAR...in celelalte conditii, respectul si atentia tuturor o/il castigati prin munca si prin etalarea activitatii.

Numai de bine ;)

Modificat de eugen_zim
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

inseamna ca aceleasi masini vor fii in fiecare an. numai bine ;)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

te-ai uitat in calendarele vechi?...sunt cateva care au ramas(care meritau) dar si NEW ENTRY-URI ;)

Modificat de eugen_zim
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

inseamna ca aceleasi masini vor fii in fiecare an. numai bine :rolleyes:

De ce spui ca aceleasi masini vor fi, daca te uiti in calendar nu toate sunt modificate sau cu mii de euro investiti, sunt si masini 100% autentice, deci tu nu ai altceva de facut decat sa aduci caroseria la linie si sa fie cat mai curata.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!