Jump to content

Calendar MK2 2010


Vizitator
 Share

Postare recomandată

o poza ceva mai colorata, de la intalnirea 2009 ^_^ , lipsa de ocupatie.

mk1mhhk2057.th.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Replies 265
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • eugen_zim

    42

  • venom_sb

    16

  • zaytsuca

    15

  • andreiand1

    13

Top Posters In This Topic

Posted Images

O poza de la Tulcea....de la ultimul eveniment....

Masina mea v-a avea o sedinta foto,zilele ce urmeaza.

post-12614-1257838941_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

O poza de la Tulcea....de la ultimul eveniment....

Masina mea v-a avea o sedinta foto,zilele ce urmeaza.

Bine ca te-ai gandit si la ea din acest punct de vedere, merita, si felicitari pentru performantele ei :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Raman cu propunerea lui Alin, o propunere ce coincide cu a mea si in special cu poza asta. Masina a ramas in grija si posesea mea...si mai nou o cheama B 95 VAG :angry:

Asta va fi ultima aparitie cu vechiul numar

post-25048-1258014043_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Raman cu propunerea lui Alin, o propunere ce coincide cu a mea si in special cu poza asta. Masina a ramas in grija si posesea mea...si mai nou o cheama B 95 VAG :)

Asta va fi ultima aparitie cu vechiul numar

masina mai are rotile alea? daca nu, nici poza nu are ce cauta la calendar 2010.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu, nu mai are jantele din poza. Masina are BBS RM-uri cu buze polishate, suruburi si valve cromate si miezul auriu. Nu am cauciucuri pe ele si nu am putut sa le pun la poze, iar cu jantele de tabla nu-i fac poze nici cu telefonul. Deci?

Modificat de Bobo Chill
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Mai sunt 2 zile :icon_thumright: ..

Lupta e stransa la note :rolleyes:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

pun si eu 2-3 poze daca se mai poate pentru calendar

img3248k.jpg

img3189n.jpg

img3204m.jpg

p.s: sper sa nu fie prea tarziu:vaidecapulmeu:

Modificat de bogdan brasov
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu, nu mai are jantele din poza. Masina are BBS RM-uri cu buze polishate, suruburi si valve cromate si miezul auriu. Nu am cauciucuri pe ele si nu am putut sa le pun la poze, iar cu jantele de tabla nu-i fac poze nici cu telefonul. Deci?

deci masina nu arata ca in poza. felicitari pt roti, sunt convins ca sunt spectacol, dar nu sunt pe masina.

haideti sa nu ne furam caciula singuri.

p.s. daca te incalzeste cu ceva, si eu am rm-urile pe dreapta, tot din motive de cauciucuri.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

va rog sa folositi pm-ul... am spus si repet...luam in calcul orice poza numai sa nu fie rau prelucrata si sa avem acceptul proprietarului.

In legatura cu pool...nici nu are rost sa luam in calcul asta.(daca nu sti explicatia, da un pm)

ON

Am inteles ca avem ceva surprize in astea 2 zile? :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

n-am de ce sa folosesc pm pt ca nu am de ce sa ma ascund, e forum tocmai pt a se exprima pareri. e o parere general valabila si normal e sa fie aici pe topic, pt ca eu nu ma adresez numai userului respectiv ci si celor care sunt factori de decizie in acest calendar, care sper ca nu intrunesc vreo structura comunista de reducere la tacere.

pana la urma cel mai corect ar fi sa voteze userii forumului, nu moderatorii intre ei, pt ca acest set de calendare va fi distribuit catre mai mult de 5 oameni, care vor da bani pe el.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Domnule MOISE vad ca revi la vechile obiceiuri.

Pool iese din calcul clar si asta pentru ca or sa-si voteze toti neamul.

Selectia se face pe baza a 4 note si o medie generala.

1 nota a calitatii fotografiei

1 nota a masinii data de mine

1 nota a masinii data de MK16V

1 nota a masinii data de KNOX

JURIUL NU PARTICIPA

Si pentru ca tot ai dat cu bata in rahat hai sa-i manjim pe toti.

Acum fiecare daca a facut ceva nou dupa ce a postat poza ce o sa faca? ...trebuie sa-si actualizeze poza?

Repet astea sunt conditiile...noi nu stam sa vedem daca masina din poza are toate elementele la locul lor in momentul in care este notata si aleasa ori BA.

Conditiile sunt fixe...nu te obliga nimeni sa iei calendarul si nici nu se scot bani din el(ba mai mult, ca in fiecare an, am sa pun pretul de tiparire si daca propune cineva mai bine in termen de aproximativ o saptamana, ii luam in calcul si oferta respectiva)

Notele ca si la concursul de la intalnirea nationala, vor fi atasate apoi daca nu-ti convin notele, le poti reclama pe aria de reclamatii.

Sunt explicatii pentru orice 0,5 din nota.

Ti SE PARE CA NE ASCUNDEM?...dar uite printr-un post de al tau si de al meu de genul, pot aparea retrageri inutile...genu si eu ma incadrez aici ca am pus o dunga rosie si nu mai e masina aia sau ca am schimbat jantele sau la le-am vopsit.

Pana la urma pentru corectitudinea cui te lupti tu aici...ai pus poza cu masina ta?

PS...suna-ma daca mai e ceva ca o sa cobor la masina si nu am timp sa respund aici.

L.E. AI CONDICA DE SUGESTII SI RECLAMATII daca nu-ti convin regulile de aici, deschide un topic si-ti raspund acolo.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

pun si eu o poza cu golful, aceeasi branza ca mai sus, daca aia e valabila, e si asta.

mai bine sa-si voteze toti neamul, decat sa voteze unul pt toata familia lui, asta e parerea mea, si repet pana o sa se inteleaga: E FORUM PT CA FIECARE SA ISI EXPRIME PAREREA, CHIT CA ITI PLACE, CHIT CA NU ITI PLACE.

da, daca ti-ai schimbat rotile, nu mai e aceeasi treaba, nu mai e aceeasi poza, deci pui poza cu forma actuala, nu vii cu poza din 2008 pt calendar 2010, aici nu ne pacalim singuri, si daca nu poti sa fii obiectiv, lasa-te de sportul asta.

nu stiam ca trebuie sa tac din gura doar ca sa nu calc diversi oameni pe coada. pot sa fiu prieten cu oamenii si daca am pareri diferite PE CARE AM DREPTUL SA MI LE EXPRIM AICI.

post-6058-1258193710_thumb.jpg

Modificat de danmoise
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

poza este valabila dar trebuie sa avem acceptul proprietarului... aici sau pe mail eugen_16v@yahoo.com

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

imi dau acceptul pt participarea masinii. daca e nevoie fac scan la talon si la cartea masinii.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Fratilor eu am o mica intrebare .... mi-am dat jos stopurile , mai am voie sa particip sau nu din moment ce am o singura poza cu spatele masinii ?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut , eu ma simt oarecum cu musca pe caciula , adica eu am pus o poza din 2006-2007 pentru calendarul 2010 , dar am pus-o pentru ca Eugen mi-a zis ca ma incadrez la aria Kamei ......masina mea nu poate fii pozata acum pentru ca arata jalnic in momentul de fata , dar are kitul Kamei pe ea. Acum daca ma incadrez sau nu ramane sa hotarati voi , nu e cu suparare daca nu apare , eu nici nu am vrut sa pun poza ca am zis ca masina numai arata asa ......Numai bine :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Prea multa vorba si prea putine poze!!

2aakge8.jpg

evch8k.jpg

Modificat de zaytsuca
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

http://vwforum.ro/index.php?s=&amp...t&p=1090059

poza 4 e cu masina in stare recenta.

eu nu fac regulile, eu mi-am spus o parere personala. regulile sunt cele puse de eugen.

gresit. are maner "audi" la usa sofer, nu? :(

L.E.: Sunt deacord cu danmoise, daca e calendar de 2010, sa fie de "actualitate". Nu vreau sa creez flame sau certuri, dar daca punem poze vechi de 2 ani.. o sa iasa total aiurea. (parerea mea)

Aici ma refer la aspectul masinii, daca a-ti schimbat rotile, suspensiea, elemente exterioare, merita vazute, cu poze recente, nu? :)

O sa comand si eu calendarul! :)

Make love, not war :D

Modificat de VR6
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Baiii si eu ce fac acum?..ma duc in moldova sau in mures sa vad daca masina unui membru care a propus o poza, este acea din poza...hai sa fim seriosi.

Pe noi ne intereseaza poza din perete....eu nu o sa am masina din asfalt pe perete.

Vr6 ai pus cumva un topic cu masina ta sau o poza cu ea aici?

E drept ca e de preferabil ca poza sa fie cat mai aprope de adevar si adevarul acesta in unele cazuri nu-l stie decat proprietarul.

Puneti poze nu vorbe.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

acesta este noul TRD.

post-34994-1258204521_thumb.jpg

post-34994-1258204525_thumb.jpg

post-34994-1258204669_thumb.jpg

post-34994-1258204674_thumb.jpg

Modificat de eugen_zim
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!