Jump to content

tornado red mkv 1.4 tsi 170 magarusi


vali_devill

Postare recomandată

vali_devill si babuinul cu coorul rosu va ureaza sarbatori fericite,sanatate si la multi ani,craciun fericit si multe cadouri pt voi,familiile voastre si masinutelor voastre.

craciun fericit

brgds

Link către comentariu

Are si babuinul ceva in comun cu Rudolf.... tot rosu dar nu nasul :))

Sarbatori fericite si tie si I R BABOON-ului :P!

Link către comentariu

Buuun...daca tot este la moda sa se faca daruri la masina de sarbatori,probabil asa au gandit si cei care mi-au lovit masina ieri.iar.

Am intrat in casa 5 minute,babuinul curat...am iesit,se vedea alb,pe bara stanga fata,aripa,aripa indoita ca mingea de ping-pong,a facut cuta usor,dar nu s-a zgariat vopseaua.

Ce sa mai,m-am fericit.

Vorba lu' ursuleata mea:nici nu a dat ghetusul,las-o asa ca or mai fi prosti de proptit in ea.

Iar la primavara poate facem tot botul sa acoperim si pietricelele...

Curat ghinion.

Brgds

Link către comentariu

Chiar ca e ghinion. Du-te cu ea la Parintele Laurentiu de la Caldarusani (sau unde o mai fi acum). :)

Chiar ca e ghinion. Du-te cu ea la Parintele Laurentiu de la Caldarusani (sau unde o mai fi acum). :)

P.S. Sa te duci singur.

Link către comentariu

@macgyver: nuuu,ca de ala de la caldarusani a scris in ziare ca lui ii place sa i se dea drumu in barba.

Precis asta inseamna ceva necurat si cu viclesug la mijloc,si eu nu imi dedau babuinul la...necuvinciosenii.

@kadettro: mai,am incercat,dar nevasta-mea nu mai avea loc in pat,de mine si babuin.a dormit ea afara vreo doua zile,dar s-a facut frig si am dat babuinul afara.

Kidding...ideea este ca sunt multe jigodii pe drum.

Sa mor eu,daca gaseam un bilet doar cu 'imi pare rau' si atat,ma simteam mai bine.

Brgds

Link către comentariu

Imi pare rau sa vad ca ai atat ghinion insa te-ai gandit vreodata sa-ti schimbi locatia?adica intr-o zona cat de cat mai civilizata?si prin asta ma refer catre vest........:D

Stiu ca fiecare locatie/oras are natangii lui insa cred ca akolo la voi predomina mult mai mult decat in alte zone....:-??

Link către comentariu

dc ai nevoie de o relatie la asigurari ceva...suna-ma

imi pare rau...asta e se face...si eu am multe urme pe masina de la "amatori"...astept primavara sa le fac

Link către comentariu

Nu yasmin,nu am de ce...colegii din bucuresti iti pot confirma ca zona unde stau,floreasca,este poate cea mai aerisita zona din bucuresti.cele mai inalte blocuri au 3-4 etaje...nu este balamuc si balacareala.

Mai am si garaj sub casa.dar nu o bag decat seara,nu ma joc la garaj de nspe ori in zi.

In vest,afara?nu...

Oricum este a patra locatie diferita.

Nu este rau,daca nu esti atent poate nu vei observa,dar eu vad,si ma simt de parca ma doare pe mine.

Brgds

Multumesc marcelino,am casco la omniasig,nu am avut niciodata probleme,dar daca imi poti da un hint,nu strica.multam oricum

Link către comentariu

imi pare rau pentru babuin,ca s-a sifonat...dar se face...cat despre cel care te-a atins..cred ca de ciuda a facut-o ,ca a vazut-o foarte frumoasa si curata :D

sarbatori fericite

Link către comentariu

Multam electricule!abia astept sa ma duc la el...ma asteapta nerabdator in p arcare la munca sa plecam acasa.

Brgds

Link către comentariu

aiurea Valy ... imi pare rau de ce vad ca ai scris! mai ales ca cel care te-a "sters" nici nu a avut bunavointa de a pune un nr. de telefon in parbriz ...

Link către comentariu

Pai nu voiam un nr de tel,dar macar o floare...o imortela.

Important este ca nu e nimic grav, nu se prea vede,dar asa sunt eu,ma stresez pt orice zgaiba.

Brgds

Link către comentariu

Pacat, intr-adevar zona in care stai tu este una dintre cele mai aerisite din oras...tocmai de aia vom si deveni vecini in curand. Probabil o parcare nereusita a rezolvat treaba !

Link către comentariu

Pai nu eram?

Bine,eu contorizez de cand a inceput constructia.

Brgds

Link către comentariu

E bine...vesel nevoie mare,parca mai afectat am fost eu.totul e in regula acum,am mai umblat pe parte de psihic,daca nu te uiti atent de la 1 metru,nu se vede.

Maine ii trag o baita ca in povesti cu spume,creme,miresme si gata treaba.

Brgds

Link către comentariu

Intrebare: imi poate oferi cineva feedback despre paintless dent si cei care sunt in otopeni in incinta fostului metro,vis-a-vis de aeroport?

Niste masini de epoca si alte bijuterii am auzit ca au beneficiat de magia respectiva...anyone?

Brgds

Link către comentariu

asa...maine ne-am programat la metalotehnica,in fostul metro otopeni,actualul tiriac auto.acolo este firma de paintless dent removal,asa ca sper sa vin maine cu vesti bune...sau asa ramane.sunt tare curios sa vad magia procesului de indreptare.

brgds

Link către comentariu

Gata.am reusit,babuinul este glam din nou. Am numai cuvinte de lauda pt domnii de acolo. A costat 250 lei,cu tras,indreptat,reglat,polishat,spalat,cafea. Am sa trimit poze catre platforma macgyver cu treaba efectuata pas cu pas. Recomand cu toata sinceritatea,oamenii chiar stiu ce fac,am vazut poze cu lucrari de rolls,bentley si alte nasparlitati. E pacat ca nu isi pot pune un banner pt reclama,nu le da voie tiriac. Personal cred ca au cele mai bune preturi de pe piata,cu mult sub concurenta,astfel ca ai avea impresia de lucrare nasoala,adica pt golf ajunge un polish la 400 lei la ei,in comparatie cu polishatorii de spalatorie... Treaba a decurs asa: spalare totala nu doar aripa,lipit niste dude,tras de ele,ciocanit,reglat,iar ciocanit cu niste creioane de plastic,reglat capota,far-aripa,apoi polisat in 3 pasi. Zici ca nu a fost nimic niciodata. Sunt foarte multumit iar babuinul este gata pt intalnirea de la amckart. Brgds

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!