Jump to content

tornado red mkv 1.4 tsi 170 magarusi


vali_devill

Postare recomandată

trebuia sa pui si o poza "before" sa vedem cum arata paguba...

am auzit despre tehnica asta,am vazut filme pe youtube. ma bucur ca incet-incet prinde si la noi,apar oameni instruiti in asa ceva

Link către comentariu

Multumim pentru hint! Daca tu ai fost multumit inseamna ca au lucrat bine baietii...Bine de stiut pentru eventuale zgarieturi, lovituri etc....

Link către comentariu

@muale:nu iti puteai da seama dintr-o poza,era poate prea insignifianta pt unii,dar un stres pt mine.daca sarea vopseaua,nu mai aveam de ce sa ajung la ei.se ocupa de plafoane turtite,gauri de grindina,infundaturi,etc.

Imi povesteau ca ultima lucrare serioasa era o masina pe al carei plafon cazuse unul de la etajul 2,beat fiind...plafonul 'tinea' 2 galeti de apa,asa rau era indoit.

Si a iesit ca nou.

Nu curbura tablei ma speria cat cuta in unghi...una peste alta,a fost super si ii recomand pe baietii de acolo fara nici o strangere de inima.

Brgds

Link către comentariu

Metalotehnica nu Vali ?

La ei am fost si eu anul trecut cand mi`am scos cele 3 infundaturi din portiera stanga fata.

Sunt ok.

Link către comentariu

Ete ca iar am ajuns azi la ei.ieri mi-a cazut in mers pe aripa stanga una bucata lemn mare dintr-un pom,chiar la clubul dinamo.

Am fost,iar indreptat,polisat,100 lei.

Doar a cincea pizdeala...dar babuinul poate mai mult...totul este ok,din nou.

Brgds

Link către comentariu

Chiar esti ghinionist... :icon_confused:

Arata foarte bine masina din mers. Te-am vazut duminica pe Calea Floreasca si prima impresie de la distanta a fost ca vine un GTI, apoi de aproape mi-am dat seama ca esti tu.

Bafta!

Link către comentariu

Multam andrei,nu il consider ghinionist pe babuin...doar ca deranjeaza copacii,mai nou.

Hahaha.ce este mai important,este ca totul e rezolvat ca si cum nu a fost.

Brgds

Link către comentariu

Nici eu nu mai stiu nimic.era programata pt sarbatori...dar nu stiu care.

Cine o vede primul,da de veste.

Brgds

Link către comentariu

Nu.asta este la vitamaxx,pastile de putut,vitamine,etc.

M-ai facut curios...brgds

Link către comentariu

Glumeam,e o reclama cu Polo(cred) rosu,stiu ca nu e babuinul,just teasing :D

Modificat de cogdao
Link către comentariu

Hahaha,departe de mine vreun gand intunecat,doar ca nu stiam la ce te referi.

Brgds

Link către comentariu
  • 1 month later...

in lipsa de alte activitati,am facut o baita tare ieri la babuin,de azi nu mai zicem nimic,era invelit cu o plapuma de zapada.a trecut cu bine peste iarna,zapada,sleauri pe strazile inguste si nedeszapezite...dar era incredibil de murdar,de-a dreptul rusinos.s-a intervenit cu sonax full effect,sampon sonax cu ceara,apoi o ceara lichida...si a iesit cam asa

post-34488-0-89065600-1330587340_thumb.j post-34488-0-33029200-1330587349_thumb.j

post-34488-0-36837800-1330587358_thumb.j

si o poza cu fratiorul lui mai batran

post-34488-0-89730800-1330587419_thumb.j

brgds

Link către comentariu

Nici nu imi dau seama cum a scapat pana acuma de praguri....

Link către comentariu

pai nu prea stiu nici eu...dar cine a zis ca va scapa?mie imi place cum vine acolo jos asa cu rosu...hahahaha.cred ca vara asta ii cresc praguri.brgds

Link către comentariu

Cu praguri ar fi o linie continua jos...eu zic ca ar da foarte bine! Plus ca ii o modificare "ieftina"!

Link către comentariu

de acord...cine ma ajuta cu o poza cu masina mea cu praguri?ca sa vaza si ochiu meu cum vine...daca nu va pun sa mi le cumparati.hahahaha.brgds

Link către comentariu

Ii greu sa gasesti una asa frumoasa ca si a ta...:D! Dar uite pe alte modele cum arata:

post-21103-0-01913600-1330594367_thumb.j

post-21103-0-20211200-1330594392_thumb.j

Link către comentariu

ala de u.s.a e pe pachet de drumuri grele?vin bine si o sa o rezolvam.insa ma cam dezamageste sistemul de prindere,cel cu banda dublu adeziva.as fi mai linistit si cu niste shurubrle,nu doar cele din capat.am citit topicul de praguri,sunt cumva gauri date si acoperite cu vopsea?

@kirkus ce bine dau langa jantele denver si ce usor aiurea pt mine ,pt ochiul meu,dau langa classixs-uri.asta era singurul amanunt care m-a retinut pana acum

brgds

Modificat de vali_devill
Link către comentariu

Cat de bine poate sa arate asa:

pic0004fr3.jpg

Go for it! Completeaza perfect linia masinii! :icon_thumleft:

Link către comentariu

Ia-ti-le si le montam odata...eu le am deja pentru a mea, insa nu stiu unde sa merg pentru un montaj perfect :D

Din cate am vazut stau impecabil cu banda dublu adeziva , prinderile din lateral si cele 2 prinderi in plasticele de se baga in prag.

Link către comentariu

babuinul si chioscul de ziare la montat praguri.hahahahahade ce nu?

brgds

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!