Jump to content

tornado red mkv 1.4 tsi 170 magarusi


vali_devill

Postare recomandată

Cum de inca nu ai pus pragurile de GTI? Ar da bine contrastul si ar lega fain fusta fata de cea din spate!

Sent from my GT-I9100

Link către comentariu

Hmmm...daca ma atrageau la maxim,erau sus de mult!asa,inca sunt nehotarat!

Brgds

Link către comentariu

eu am vazut masina joi in parcare la PBA avea alte jante , mie unul imi placeau mai mult alea :)

Link către comentariu

@rusen: la pba eram cu jantele de iarna,uite o poza

post-34488-136224718805_thumb.jpg

Link către comentariu

Cele de vara sunt echiparea originala a masinii,classixs by bbs.celelalte sunt rh t 10,sunt okay si alea,dar pt iarna.oem este oem.

Brgds

Link către comentariu

Ti-am vazut masina ieri in Otopeni, in fata casei. Am admirat-o cat de bine arata, era curata si stralucea in soare, apoi am vazut numarul si mi-am dat seama ca e vorba de tine.

Felicitari pentru cum arata masina, as fi putut spune ca e noua.

Link către comentariu

Multumesc,ca un fiu bun am dus un martisor la mothership.

Imi place sa o stiu ca noua,cum o pastrez,asa o am,de alta noua nu e loc.si nici nu vreau...brgds

Link către comentariu

O spontana duminicala,cu spalat,ceara,si voie buna.si kirkus.

post-34488-13623211266809_thumb.jpg

Brgds

Link către comentariu

Foarte frumos!



Luna asta cred că îi aplic și eu un tratament R-ului. Nu știu dacă să mă complic cu aripioara aia sau să o las așa. Mă mai gândesc.

Link către comentariu

La noi la spontana s-a lasat cu voie buna si vant  :)) .

 

@c6t9: Sa-mi zici daca vrei aripioara dreapta fata.

Modificat de The_Ego
Link către comentariu

Ia aripioara,intregeste masina.

In rest,mai bagam spontane,vreme frumoasa sa fie.

Brgds

Link către comentariu

A meritat ceara. Ma uitam cand am ajuns acasa ca a mai sarit apa din oglinzi si se vad punctulete mici, mici care se scurg usor... 

Link către comentariu

Deci a fost un mix bun!

Link către comentariu

Nu a venit nimeni cu ceara de acasa. Am cerut ceruire la spalatorie si nu cred ca a vzut cineva ce a folosit baiatul ala...

Link către comentariu

Asta putem afla,nu?ma duc si vin cu cutia in dinti.

Link către comentariu

Ieri am fost privilegiat sa simt vantul prin plete (trapa, ca inca nu a taiat-o :)) ) de la volan. Masina asta e NOUA! Nu ca o tine el curata in mod obsesiv dar feelingul... de nepretuit!

Cu placutele stiu dar ai schimbat vreo bucsa pana acum? :)

Link către comentariu

Salut.ma bucur ca ti-a placut babuinul...cu bucsele treaba sta asa: pe partea dreapta,bucsa aia mare in suport de aluminiu,are niscai crapaturi in cauciuc.atat.nu se simte nimic,dar probabil ca inainte de itp,am sa o schimb,sa nu se lege aiurea de mine.

In rest,la fiecare revizie de ulei/filtre,are parte de verificare barbara pe elevator,si se mira cei de acolo,caci numai intr-un loc merg,pe unde circul,kilometri fac,dar nu stric nimic.

Sa ma tina 100 de ani micul babuin!

Brgds

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!