Jump to content

tornado red mkv 1.4 tsi 170 magarusi


vali_devill

Postare recomandată

cum in rama?!

pune-l pe tine si fugi pe langa radar. sa faca poza sa iti vina amenda acasa :))

Link către comentariu

Nuuu,imi este frica pt ca asa ceva chiar poate fi posibil,la ai nostri.

Iti dai seama cat va trebui sa ma judec sa demonstrez ca doar tricoul a depasit viteza si masina este acasa?hahahahaha.

Brgds

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

Astazi babuinul a primit filtre(ulei,polen,benzina-ala de aer se spala) si ulei castrol edge fst 0w30.

Inca odata,va sfatuiesc sa schimbati filtrul de benzina la fiecare revizie,altfel este pacat de masina,bani si munca voastra.

In rest,mergem inainte...avem 134k km.si este super mega jegos si murdar.

Brgds

Link către comentariu

La un prieten cu service,ce o are in grija de la 0 km.

Jumbo serv se cheama,au si pe aici pe forum topic,e ieftin si bine.parerea mea.

Brgds

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

Ultimele pregatiri inainte de intalnire...interior brici,exterior maine dimineata.

Brgds

Link către comentariu
  • 4 weeks later...

Bun...am fost in weekend pe coclauri in noroaie si off-road cu babuinul...da,da,da...suspendari prin noroaie,mal pana pe geamuri,numai fineturi din astea.

Dar azi l-am scos la fata,si l-am cinstit cu un polish pe hayon si stopuri spate,pt ca impinsul cu noroi lasa urme pe tabla si pe...creier!

So...

post-34488-1361788358301_thumb.jpg

post-34488-13617884053708_thumb.jpg

post-34488-13617884334865_thumb.jpg

post-34488-13617884575194_thumb.jpg

post-34488-13617885104684_thumb.jpg

Hint...nu va lasati pacaliti de harti si gps,drumul dintre adunati si pietrosita e asfaltat doar pe harta,localnicii s-au pisat pe ei de ras cand am intrebat de asfalt,au zis ca de 25 de ani nu stiu cum arata asfaltul...dar noroi de un metru,da,e din belsug.

In rest ne-am plimbarit tot weekendul pe la breaza,provita,salina slanic,sinaia,moroieni,serpentinele de pe paduchiosu...asteptam caldura sa bagam primul gumball pe anul asta.

Brgds

Link către comentariu

Te-am vazut ieri pe la Baneasa. Frumoasa masina domne, asa bine ingrijita...ma bucur ca exista oameni ca tine :D

Link către comentariu

De prin pozele de vara,o viteza medie la un gumball...

post-34488-13619083384515_thumb.jpg

Link către comentariu

Da,da,da...se lipeste pe exterior,ca sa-i fie mai usor domnului agent.

Brgds

Link către comentariu

Am priceput...aluzia,sa zicem ca asa gen bucuresti-constanta,cu un consum final dupa astia 220 si un pic de km de 10.2

Brgds

Link către comentariu

A venit vara,am pus gumele!

post-34488-13622315132605_thumb.jpg

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!