Jump to content

tornado red mkv 1.4 tsi 170 magarusi


vali_devill

Postare recomandată

Ma tot chinui de multa vreme sa gasesc inca un set de classiXs pt iarna...dar sunt rare al dracu.

Babuinul va multumeste pt cuvintele de bine.

Brgds

Link către comentariu

Babuinul merita cuvintele de bine! De ce nu iei niste Goal-uri pt iarna?

Simple, frumoase si usor de curatat :))

Link către comentariu
Master_Blaster

Frumos, frumos, mie imi plac si rotile de iarna, mai ales ca nu faci downsize iarna.

Ai timp pana in decembrie sa gasesti un set de classix. Dar parca e mai fain sa schimb ceva din cand in cand la masina, ca sa te intorci cu bucurie la ce-ti place mai mult. ;) Ca-n bancul cu evreul, rabinul si capra.

Link către comentariu

Frumos babuin!!! :)

De-abia astept sa-l vad si cu praguri :icon_cheesygrin:

Link către comentariu

@Rave: Goal-urile te asteapta pe tine :))

Pentru un GT merg Classix, recunosc ca nici Denver nu ar da urat, insa va incepe sa semene cu un GTi, se pierde tocmai individualitatea.

Link către comentariu

@rave,deja am jante pe 17,H&R.nu am ce face cu goal.

Apoi denver sunt peste tot pe net,classixs nema.

Incet,incet,strangem latul in jurul pragurilor.

Brgds

Link către comentariu

Mda, mi-am dat seama tarziu dar am uitat sa mai editez...

Hai cu pragurile sa nu mai fie babuinul dezbracat :)

Link către comentariu

fi atent ce propunere am pentru tine... convingel pe George sa faca schimbul cu mine si apoi eu il conving sa ti le vanda tie si uite asa te faci cu ClassiXu`rile mele, ce zici Valerica ? :)))

Link către comentariu

Te sun maine sa imi explici exact.

Link către comentariu

Pragurile vor veni spre vara,vreau sa fie friggin' hot afara cand se vor monta.apoi vreau sa inteleg ce este cu adaptoarele ce vin puse cate 2 pe prag.nu ma poate convinge nimeni la nivel psihic ca banda dublu-adeziva este suficienta,iar mastic de parbriz nu pun.stiu,am si eu nebuniile mele...

Trebuie sa investighez pista cu classixs-urile.

Brgds

Link către comentariu

...frumos ar fi, sa fie si lipite cu mastic de parbriz, sa nu le mai poata da jos! :icon_cheesygrin:

Link către comentariu

Alo,baietii,avem ganduri criminale?hahahaha.

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

Maine babuinul inghite 2 biciclete si pleaca la...mare.deschidem seria gumball 2012.ne vom plimba pe litoral,faleze,plaje toate pustii.bagam poze dupa.

Brgds

Link către comentariu

foarte frumoasa masina,sa ai noroc de ea, de curand mi-am achizitionat si eu tot un gt si pana la momentu actual is foarte multumit de el,:D:P

Link către comentariu

Ti-am urmarit topicul,felicitari!ai facut best choice.gasesti aici destule informatii interesante,iar daca ai vreo intrebare de orice fel,te ajut cu placere!

Gata,am plecat la mare!

Brgds

Link către comentariu

Azi pt prima data am prins sfarsitul reclamei la care a fost prezent si babuinul.a fost pe axn,iar produsul s-a redenumit vitarima.

mai urmarim.

Brgds

Link către comentariu

hahaha,ba da

am scris in topicul litoral de la calatorii...cu tot cu poze.nu am mai plecat cu babuinul pt ca trebuia sa mergem 4 ,adica sa ne cuplam 2 masini,cineva nu a mai mers si atunci doar intr-o octavia au incaput 3 biciclete si 3 oameni.

http://vwforum.vwfor...60#entry1795526

pot pune poze si aici doar ca sunt cu biciclete.ela devill are bicicleta rosie,deci se pot posta pozele aici,nu?

brgds

Modificat de vali_devill
Link către comentariu
  • 2 weeks later...

Vazut azi in carne si oase babuinul. Superb!

O sa mai las odata asta aici! Cine stie...

pic0004fr3.jpg

Link către comentariu

KSE nu e Dudu? :))

LE: Am prins ideea :D

Modificat de Serban87
Link către comentariu

Hahaha...rave,imi pare bine ca te-am cunoscut.

Momentan,sunt in refacere...mi-am scos si cea de a doua masea de (ne)minte,si cam doare.moralul e la pamant,dar poza pusa de tine incepe sa il ridice incet incet.

Cred ca spre vara voi incerca praguri,vorba lui kadettro,le iau,le probez,nu-mi plac,le vand.

Babuinul a fost murdarel azi.

Nice pic,and nice meeting u.

Brgds

Link către comentariu
  • 3 weeks later...

ieri,am fost la un pahar de vorba cu kadettro,si am zis sa facem si un pic de treaba...asa ca am dat scaunul jos si am schimbat suportul centurii de siguranta,am facut si un pic de curatenie pe acolo,ca nu se mai facuse din fabrica...sub scaun avem una bucata de amplificator oem.

post-34488-0-34133700-1335420094_thumb.j post-34488-0-43853000-1335420103_thumb.j post-34488-0-64513400-1335420108_thumb.j post-34488-0-56307900-1335420113_thumb.j

Link către comentariu

La fel arata si amplificatorul de Dynaudio :).

Ai avut cheie dinamometrica? Am vrut si eu sa dau scaunul jos ca sa curat pe acolo, dar am inteles ca trebuie stranse cu o anumita forta.

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!