Jump to content

tornado red mkv 1.4 tsi 170 magarusi


vali_devill

Postare recomandată

Man,nu e nici o problema,suntem baieti seriosi!

Azi am fost la service 'La service',unde am schimbat un burduf de planetara...cand am pus jantele de iarna,am observat mici picaturi de vaselina,burduf stanga.

Kitul burduf,vaseline,etc+manopera,160lei.super ok.

Am sa revin cu placere la ei.maine am sa fac baie la babuin si rotilele lui,sa vedem cum ii sta glam.

Brgds

Link către comentariu

Macgyver e platforma mea foto...prin dintele albastru,mms,mail.esti tare man!

Brgds

Link către comentariu

Am spalat babuinul,am dat pe jante cu sonax full effect...magie,zici ca sunt noi!nu mai trebuie vopsite mai deschis.superincntat!

Astept sa iau legatura cu platforma foto.

Brgds

Link către comentariu

post-21162-0-87254100-1320858765_thumb.jpost-21162-0-60574200-1320858780_thumb.j

Iata si pozele, scuze de intarziere, treburi...

Modificat de MacGyver
Link către comentariu

Mereu la inaltime,pe pachet de drumuri grele MacGyver!

Brgds

Link către comentariu

Pozele le-am trimis mms,nu am ce sa le fac,macgyver e platforma.

Babuinul este la sinaia pana la sfarsitul saptamanii...nu e zapada,e frigut dar dragut.

Brgds

Link către comentariu

Vali....o sa fac un thread bagam o cheta...si cumparam o antena din aia de satelit ....sa ai si tu net ...ca prea ne faci curiosi cu masina....si ne uitam cu lupa la pozele alea minuscule de pus avatar la mess :))

:P

distractie la Sinaia!

Modificat de corad0
Link către comentariu

Mpare rau man,dar intotdeauna se gaseste ceva mai important de facut la casa decat net-ul.

@platforma:macgyvere,da resize la poze!

Am ciufulit o guma de iarna,acum e la gunoi.noroc ca am plecat cu asistenta rutiera si aveam in duba 5 cauciucuri de iarna pe 17...si m-am pricopsit cu un pirelli pe langa nokianuri.in rest,nu este distractie ci munca,desi sunt in concediu.

Aici la sinaia sunt cu soricica mea la un congres veterinar.

Brgds

Link către comentariu

Iar te plimbi Valerica ?

Multe peisaje frumoase mai vede babuinul tau :) mie imi place cum ii shade cu noile jante...

* Nu mi`ai imprumutat si mie distantierele alea sa`i fac o proba zambilei mele :(

Link către comentariu

Mersi fdy,distantierii sunt de mult la alex@audi,si sunt iar de vanzare.

Pai treaba e simpla,rh+diferenta substantiala pt daune morale si imi dai clasixs-urile.

Brgds

Link către comentariu

buna asta valerica, prea curand nu am de gand sa le dau kit ca le voi tine in continuare fara capace :icon_cheesygrin:

Link către comentariu

Am sa te bantui...sincer,cu distantierele nu aveai ce proba sa faci,avand in vedere ca avem acelasi model de janta.guma iesea in afara tablei,nu era la fata,si atingea la speedbumpere.

Cel mai ok ar fi de maxim 10 mm,zic eu.

Brgds

Link către comentariu

Azi babuinul a trecut iar la incaltarile de vara.

Maine se face actor.

Despre ce este vorba,va uitati la...tv.

Brgds

Link către comentariu

Dupa cum spuneam,astazi dis de dimineata,babuinul a fost la filmari.s-a filmat pt o reclama la tv,pt mc caan erikson,la vitamax.

S-a filmat in mai multe locatii,intr-un bloc de birouri,pe victoriei,si in parcare la mall baneasa,careffour.

In ceea ce il priveste pe babuin,s-a filmat stationar,cum vine modela cu plasele,cum le pune inauntru,actoria de asta cu plete in vant.

Mi s-a parut haios,acum asteptam sa vedem ce a iesit si cat,ca s-a filmat de parca era vorba de un mega documentar,si parca vad ca or sa fie 3 secunde.

Babuinul a fost retribuit corespunzator,asteptam la publicitate.

Brgds

Link către comentariu

Ii place in fata camerelor :D , asteptam sa il vedem in toata gloria lui.

P.S.: La 170 de cai cred si eu ca face reclama la Vitamax :icon_thumright:

Link către comentariu
  • 1 month later...

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!