Jump to content

Plimbare in UE (budapesta-viena-kaprun)


puricele
 Share

Postare recomandată

Tocmai ce m-am intors din concediu si am vizitat si Budapesta. Mie unul mi-a placut mai mult decat Viena. Singura problema este ca am luat amenda pentru parcare la ora 8.17 minute dimineata cand nu apucasem sa ma trezesc si sa pun fisele la aparat fiindca ajunsesem la ora 2 noaptea cu o seara inainte. Am vrut sa o platesc dar era sambata si bineinteles inchis la posta. Asa ca sper sa nu vina acasa iar si daca vine am inteles ca cel mai grav lucru ar fi ca nu mai poti intra cu acea masina in Ungaria.

In rest un oras foarte frumos care se apropie de Praga si acre din punctul meu de vedere este peste Viena.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Asa ca sper sa nu vina acasa iar si daca vine am inteles ca cel mai grav lucru ar fi ca nu mai poti intra cu acea masina in Ungaria.

O sa poti re-intra in Ungaria fara probleme. Ungurii nu mai tin evidenta masinilor care intra si ies din Ungaria.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!