Jump to content

VW GOLF 5 Confortline


cata5maj

Postare recomandată

poti sa pui poze cu volanul cand este gata pus pe masina si sa`mi da`i si mie un pm cu datele tipului care a facut treba + pret?!

Link către comentariu
  • Replies 269
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • cata5maj

    122

  • davides

    17

  • lucian_90tud

    12

  • Circoloco

    8

Top Posters In This Topic

Posted Images

Multi vrem volanul imbracat sau reconditionat la Craiova dar mai greu cu drumul sau trimisul volanului, si aici ma refer la faptul ca stai fara masina o saptamna :D

Link către comentariu

Daca iese volanul asa cum ai pus tu pozele imi pun si eu piele pe al meu....Asteptam poze

Link către comentariu

banuiesc ca "tipul din craiova" e husi, nu? Eu am alta nedumerire ... a fost greu de dat jos volanul ? :rolleyes:

Link către comentariu

Da,tipul de la Craiova e Hussi.Volanul nu l-am demontat eu,am apelat la cineva care se pricepe.Ca idee nu e foarte greu,are niste cleme in spate,se da airbagul jos,apoi mai are un surub parca.Atentie...bateria trebuie deconectata!!!

Link către comentariu

:huh: Daca nu deconectezi bateria nu iti da eroare de airbag ?

Astept si eu sa vad cum a iesit volanul :D

Modificat de lucian_90tud
Link către comentariu

Eu nu am deconectat bateria cand am schimbat volanul cu cel de GTI si nu am avut nicio eroare de airbag sau altceva.

Se demonteaza si se monteaza foarte usor.

Link către comentariu

A venit volanul...nu pot decat sa spun ca a iesit SENZATIONAL!!!...cam de 5 ori mai bine decat releva pozele...

post-20522-1265126417_thumb.jpg

post-20522-1265126424_thumb.jpg

post-20522-1265126429_thumb.jpg

post-20522-1265126436_thumb.jpg

post-20522-1265126441_thumb.jpg

Link către comentariu

Bravo...foarte bine a iesit. Sa-l folosesti cu placere si pune poze si cu el montat.

Link către comentariu
:) Daca nu deconectezi bateria nu iti da eroare de airbag ?

Decat daca pui contactul cand airbag-ul este scos apare eroarea. :P

Link către comentariu

Am montat volanul...multumesc pe acesta cale colegului Radural,care este super de treaba si s-a miscat extrem de rapid(3-4 minute demontat-montat)...maine revin cu poze!

Link către comentariu

@cata5maj frumos volanul... asteptam foto promise cu el montat ... dar nu era mai bine o piele gri, in ton cu plansa de bord ? zic si eu :P

Link către comentariu

davides,pozele o sa vina maine,promit.L-am montat pe la 6 si deja era intuneric,mai bine o sa se vada pe lumina.Si eu as fi vrut o culoare cat mai apropiata de cea originala,dar pielea era doar neagra sau gri-deschis(+alte culori:rosu,albastru...),dar o sa vezi maine ca se incadreaza foarte bine si pe negru! :P Traiasca Hussi!

Link către comentariu

Frumoasa masina ai Cataline si foarte ingrijta. Mi-a placut mult :) Ai grija de ea si daca o sa o mai tii la tine, sa te plimbe multi km in siguranta :D

Volanul arata foarte bine in realitate si e executat exceptional.

Link către comentariu

Mersi Lucian!Data viitoare cand ne vedem o analizam pe a ta! :P ...poate si o sedinta foto :))

Link către comentariu

Sigur ca da, dc nu? :)

La a mea nu prea ai ce analiza :icon_thumright:

Link către comentariu

Eeeeeee....esti modest :icon_thumright: si o poza de la spalarea de dimineata...

post-20522-1265455088_thumb.jpg

Modificat de cata5maj
Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!