Jump to content

ornament tobe


gabriel
 Share

Postare recomandată

Vreau o toba din carbon(rotunda cred ca exista decat) , bara este de rs are cineva o poza ca eu m-am saturat de cautat si nu gasesc nk cum i-ar sta , daca nu chiar o sa incerc.

Plss ajutati-ma cu o poza sau cu o toba care i s-ar potrivi

Ps : ma streseaza ca din lateral se vede toba sub masina e ditamai butoiul de toba si se vede si cu bara de rs care eu credeam ca e mai joasa si nu o sa se mai vada

Modificat de gabriel
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 months later...
  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gabriel

    20

  • rvacaru

    15

  • audi_fan

    4

  • Executron

    3

Top Posters In This Topic

Posted Images

asa ceva ? sau uita-te la milotec pe site ca au asa ceva si pt 1,6 http://www.milotec.de/english/

Uai..Uai...ce bine arata, sapt viitoare imi vine si mie O2, arata super cea gri...poti sa imi recomanzi de unde as putea sa imi iau un eleron cum este pe Octavia gri din poza? si cam cat costa?....multumesc mult

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

ia vezi gasesti aici vreo firma la care poti ajunge si acea firma are catalog de milotec si vei vedea pret si tot, asta ca sa fie mai aproape de tine ...

http://www.motor-life.ro/distribuitori/bihor.php

pret depinde de model de la 3 mil in sus

Modificat de gabriel
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

ca tot e vorba de ornament si alte astea eu am taiat toba si am montat alta :D

sa pun o poza se vedem cum e , mie imi place ...

post-2238-1215946689_thumb.jpg

post-2238-1215946707_thumb.jpg

post-2238-1215946780_thumb.jpg

Modificat de gabriel
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

foarte tare. imi place. inclusiv jantele. :rolleyes:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 9 months later...

Am gasit o poza cu ornamentul "oval" montat pe o O2 argintie, poate e careva interesat cum arata. Mie nu imi place :beer:

post-74-1241205315_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Si eu tot caut sa-mi montez niste finale pt toba, insa a mea e dubla iar cele de la milotec mi se par cam scumpe :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pai ce numai milotec exista?

Sunt sute de mii de modele si dimensiuni la o firma de tuning daca te duci iti arata sute de modele in reviste si iti pot aduce orice , bani sa fie .

Eu am avut initial 2 de la borla rotunde superbe dar am pierdut unu ca am coborat o bordura si s-a dus, nu am mai gasit altul si am pus unul oval peste ambele, restul se vede mai sus ce am acuma....

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 5 months later...

Eu am ornamente duble Sebring. Mi se par cele mai potrivite pentru O2. Acum, depinde si de gusturile fiecaruia

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...

Exista vreun risc daca imi tai terminatiile la teava de esapament in vederea montarii altor doua terminatii (terminatiile actuale sunt putin indoite in jos). As dori sa imi montez doua terminatii rotunde OEM, dar ma gandesc ca odata ce tai din terminatiile actuale, ornamentele vor veni prea in interior (mentionez ca bara spate este de RS).

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cred ca numai tu poti sti asta daca masori , ce terminatii indoite in jos ai?

Probabil ai doar teava nu terminatii(tipsuri) exista rioscul sa stea sub bara daca nu sunt montate unde trebuie...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!