Jump to content

vw passat 35i 1,9 TDI 110cp


mabial

Postare recomandată

Frumoasa masina. Imi place foarte mult acest model de Passat.

I-ar sta bine cu pozitii de SUA. Spor la modificari ! :icon_thumright:

Link către comentariu

Chiar am vazut si eu poze cu passat-uri ca al tau cu pozitii de SUA si dau superb. Felicitari

post-60607-0-64697600-1295307633_thumb.j

Modificat de ovidiu89
Link către comentariu

deabea astept sa ajung in cluj, sa vad FBR-ul live! :D

ma ajuti la o treaba cu LED-uri intr-o seara cand ai vreme? :)

Link către comentariu

asa fara acele pozitii arata traznet masina...cu pozitiile US cred ca va fi demential :rolleyes:

Link către comentariu

Poze perfecte pentru wallpaper! Superba masina, si o sa arate 10+ dupa ce ii pui pozitiile de USA! Cum ii spuneam si colegului Balta, am o slabiciune pentru VW-urile pt America. Sper sa termin si eu de "americanizat" Golfuletul anul asta. Sorry de off topic! Bafta multa cu masinuta in continuare man. :D

Link către comentariu

pot folosi aici caps lock, nu?...nu de alta, dar vreau sa zic DAMN!...ce fotogenice sunt! :))

a treia poza, e in OMV-ul din Marasti, de langa giratoriu?

Link către comentariu

Super pozele.

Trebuie sa faci ceva cu proiectoarele. Ar merge unele innegrite.

Bafta in continuare cu masinuta.

Link către comentariu
Silvian91imAuto

Frumoa, Frumos, ati folosit si lentile speciale asai? ...aparatul e grozav (claritatea/calitatea si ce-o mai fi). Imi Place.

Link către comentariu

Astea sunt poze facute de Calin ,cel care le-a si postat si a mai fost un amic de-al sau pasionat de foto,care a facut si el(nici una aici).Eu doar am inghetat de frig fara sa fac ceva ..a da,mai mutam masina .Multumesc Calin inca o data pentru poze icon_thumright.gif

Link către comentariu

super tare .felicitari pt masini in primul rand si in al doilea rand pt fotografii.avem si noi nemtii nostri.

Link către comentariu

Inca nu am gasit codul pe socluri,am postat in aria cu pricina ,dar inca nimic.Dlr-ul nu il fac pe astea...astea o sa ramana pozitii.Pe semnalizarile din bara vreau sa fac sistemul tau,exact cum ai tu .

Modificat de mabial
Link către comentariu

Super masinuta....dar am si eu o intrebare.. unde ai gasit faruri angel eyes cu lupa si aprox la ce pret? ca m-am cam saturat de lumanarile ce le am :D

Link către comentariu

dupa ce am postat am vazut ca am sarit peste o pagina...oricum e interesanta "interventia" si chiar reusita.

Link către comentariu

Am luat flanse/distantiere de 30mm si le-am montat pe spate,cele de 10mm cred ca le pun pe fata,sa vad cum dau.Poze cu ele pe masina sunt pe telefonul lui Marian aka engel eye,asa ca il rog sa le posteze aici :),multam' !

post-32190-0-08439100-1296681989_thumb.j

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!