Jump to content

vw passat 35i 1,9 TDI 110cp


mabial

Postare recomandată

Multumesc frumos ,apreciez icon_thumright.gif !

Astept un topic cu al tau passat ;)

Modificat de mabial
Link către comentariu

urmeaza in curand! :D

indata ce se imbunatateste vremea ma apuc si eu de treaba :frigbaitata:

Link către comentariu

foarte tare :D trebuie sa ne adunam intr-o seara. ar fi fain, acum ca se si incalzeste pe afara :D de luni pana miercuri, ca in rest nu pot :(

Link către comentariu

Mersi ! Miercuri ai putea sa vi la intalnire ;)

M-am hotarat sa polishez si mijlocul jantei.Cam asa o sa arate jantele la final ,asta insemnand cam pe la sfarsitul saptamanii..deocamdata doar un ''tizar'' :) ca tot am invatat de la Vlad (Rex) :))

dsc0472e.jpg

Link către comentariu

foarte frumoase noile jante ! Abia astept sa le vad pe masina.

PS : frumoase poze !

Link către comentariu

ff frumoase jantele...Sa le invarti cu bine!!! si te asteptam miercuri cu ele sa le vedem

Link către comentariu

se lacuiesc dupa vopsire?
da da !De vopsit nu vopsesc ...doar polish-ul pe capace mai e de terminat !

foarte frumoase noile jante ! PS : frumoase poze !
multumesc !

Janta e foarte faina, apreciez munka ce pui in masinuta ta, merita!

mersi mult !

ff frumoase jantele...Sa le invarti cu bine!!! si te asteptam miercuri cu ele sa le vedem

multam' ! Nu sunt gata pana atunci !Pe sfarsit de saptamana o sa fie gata ..inca nu mi-au ajuns nici emblemele + ca mai e de frecat la capace :)

Modificat de mabial
Link către comentariu
  • 3 weeks later...

Sper ca nu ai abandonat topicul ca forma de prostest (prietenii din Cluj) si astept cu mare interes pozele cu jantele pe masina :icon_thumright:

Link către comentariu

Circoloco, nu l-am abandona ,mi-e drag ,e jurnalul masinii.Am vrut sa renunt ,da...doar ca Stefan (bora ASL) m-a sfatuit sa nu fac asta.S-au mai dus doua topic-uri ,unul cu un bora ''dric'' de toata frumusetea si unul cu un G5 bine dotat si frumos...si asta din cauza unor frustrati care nu stiu sa piarda,sa recunoasca,Prea penibili ca sa imi mai aduc aminte !O sa revin cu poze cu jantele si unele lucruri care le-am mai facut pe la ea.

Multumesc tuturor pentru aprecieri !

Modificat de mabial
Link către comentariu

Saptamana trecuta a fost spalat rezervorul si schimbate colierele de pe furtune care erau ruginite .Putin nisip pe fund iar in filtru de la rezervor am gasit ceva mai multa mizerie.A fost facut schimbul de ulei care avea 9650km +filtre motorina,aer,ulei,Am pus pe DLR becuri galbene cu dublu filament care se gasesc la reprezentanta(aveti cod).Si s-au schimbati pivotii cu unii Lemforder !img1085iu.jpgimg1083a.jpgimg1086k.jpg

..si cateva poze cu masina ...

07722.jpg07422.jpg07122.jpg075ddsss.jpg078bz.jpg

Modificat de mabial
Link către comentariu
Am pus pe DLR becuri galbene cu dublu filament care se gasesc la reprezentanta

Poti sa detaliezi?

Masina are super! :icon_thumright:

Link către comentariu

Vai de.... cum ii stau jantele. De cand astept pozele astea. Sa nu te puna careva sa le dai cat timp masina asta o sa fie la tine. Nu faci si tu o plimbare pana la Sibiu zilele astea? :) Drumuri bune si grija de ele sa ai

Link către comentariu
Am pus pe DLR becuri galbene cu dublu filament care se gasesc la reprezentanta

Poti sa detaliezi?

Masina are super! :icon_thumright:

Mersi !Pe DLR aveam becuri albe de semnalizare.Pentru a nu avea probleme in trafic mi-am pus becuri galbbene cu dublu filamnet care pe la noi nu se prea gasesc.

Vai de.... cum ii stau jantele. De cand astept pozele astea. Sa nu te puna careva sa le dai cat timp masina asta o sa fie la tine. Nu faci si tu o plimbare pana la Sibiu zilele astea? :) Drumuri bune si grija de ele sa ai

Stiu ca astepti de ceva timp ,imi cer scuze ca s-au facut asteptate dar nici nu am avut timp si cum ti-am mai spus nu eram sigur ca o sa mai continui cu topicul ,sti de ce .Jantele nu am sa le dau si masina o sa fie la mine mult timp de acum in colo ..sincer nu cred ca am sa o vand vreo data !Plimbare la Sibiu zilele astea nu o sa am :) din pacate ..si zic asta deoarece si eu imi doresc sa-ti vad Bora Bora :) pe viu .Drumuri bune si tie !

pfoai cum arataaaaa. jantele alea sunt cea mai buna alegere a ta.

Multumesc Ovidiu...si eu am zis la fel :)

Link către comentariu

Ce mai frate... SUUPERRR.felicitari.numai afara vezi asa ceva.sa o stapanesti sanatos si fara probleme cu ea.post-61401-0-50624200-1304164089_thumb.j

Link către comentariu
Publicat (modificat)

Multumesc baieti .Cand am inceput treaba serios la ea aici vroiam sa ajung ,cat mai cult stil :) sa aratam ca si la noi se poate chiar daca conditiile la noi sunt mult mai precare ,din pacate !Multumesc inca o data !

Modificat de mabial
Link către comentariu

Cea mai sexy ,,Varianta",if u know what I mean :lol:

Felicitari!

Modificat de Adrian_S
Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!