Jump to content

Fata Asigurari vs Generali Asigurari


Clodius
 Share

Postare recomandată

stie cineva ce este cu Fata Asigurari...nu am mai auzit nimic de ei("in teren"-ca pe site se prezinta binisor)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Diesel

    7

  • D@ny

    7

  • Executron

    6

  • AndreiO2

    4

Sper sa nu fiu offtopic dar am si eu o rugaminte. Tocmai ce am incheiat o noua polita la Generali (al 4lea an conscutiv) fara daune dar mi-a facut poze la masina si pe calculator sa zic se vede o mica dauna sa zic la aripa stanga ca si cum ar fi iesit cineva din scurt din parcare. Eu acum am casco fara fransiza pentru ca am varsta avantajoasa, 3 ani fara dauna, 3 ani fara amenzi etc. Acuma eu vreau marti, ca luni banuiesc ca e inchis datorita ''Rusaliilor'' sa imi fac dauna (pe care am observat-o exact cu o zi inainte sa inceapa noul contract fara fransiza). Se poate sa am probleme datorita ca dupa 3-4 zile vin pentru constatare la un contract nou in caz ca se uita pe pozele facute de asigurator? Ceva de genul ca o aveam lovita pe contractul din anul precedent ce percepe fransiza?

Modificat de Shellshock
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!