Jump to content

Faruri Touran


lucaflo26
 Share

Postare recomandată

Cu placere dar trebuia sa intrebi pe Albundy ca el stie sigur prima data sa faci ceva. :icon_thumright:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 months later...

Off topic apropo nu are nimeni un motoras de far sau un far ca imi da eroare pe motoras ca e ars si nu mai merge reglajul electric contra cost bineneteles

Sent from my iPhone using Tapatalk

Modificat de flotouran95
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Postez aici pt ca nu pot deschide topic-uri si nu am gasit nici prin search. Doresc sa achizitionez grila de la lampa de ceata din partea dreapta de la vw touran. daca are cineva si doreste sa o vanda il rog sa ma contacteze. multumesc

Modificat de flotouran95
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

care model e dintre astea ca nu scrie anul la masina ta din profilul tau?UIte iti pun si o poza.Din ce am vazut eu pe net este la un pret de vreo 60 lei.De ce nu vorbesti cu ceva coleg din aria vinzari sa iti faca oferta?.

post-19256-0-51899900-1320870626_thumb.j

Modificat de flotouran95
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Masina e din 2005. intradevar,gasesti ieftin la 60ron, insa mi s-a zis ca sunt din China si Coreea, si sincer as vrea originale. Am gasit cu 50ron sh, insa pe cel din stanga, fapt care nu ma ajuta deloc....

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

salut flotouran

pe ce sait ai gasit grilele de la proiectoare la pretu asta ca eu nu am gasit si caut de mult desi cred ca nu sant originale la pret.asta

originale am gasit la 50 e buc noi.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

btr da un search pe google asa ,,grila proiectoare touran" pentru ca nu pot sa postez linkul.Si eu cred ca nu sunt originale dar asta fiecare cum gindeste si dupa buzunar..

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

salutare! as vrea si eu sa imi montez pe touran-ul meu angel eyes-uri dar nu stiu exact diametrul cercurilor din far! are cineva idee despre dimensiunile acestora si daca pot fi montate angel-urile fara a desface farul?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Da se poate se demonteaza oglinda prin spate farului o sa iti dau exact dimensiunea mai e daca ajung la garaj

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

ok flo ms mult! si inca ceva e posibil sa imi dea eroare in bord la pozitie daca pun angel-urile???

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Da ar trebui sa iti pui niste anulatori de bec ars dar angeleyes cred ca sunt cu asa ceva oricum cine ti le monteaza tre sa stie asta

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

da flo dar vreau sa le montez eu de-asta te-am intrebati si de far daca trebuie neaparat desfacut! si cu dimensiunile cand imi poti da un raspuns? deci vreau sa stiu dimensiunile la ambele cercuri din far (eu nu am cu lupa e farul original)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ti-am spus in postul de mai sus ca le am in garaj si maine ma duc sa le masir exact dar am doar alea de pe exterior dar daca dai farurile jos e simplu ca desfaci capacele din spate si sunt prinse cu suruburi imposibil sa nu le vezi. Cu eroarea eu am bec cu led si cu can bus ca altfel imi da eroare

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

am inteles flo daca vrei te rog eu mult ca s-ar putea ca maine sa fiu plecat pana la sibiu imi lasi un sms cu dimensiunile?0785765311 sau 0743701913

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Da jordan circumferinta la ele e de 12 cm si are o tesitura in lateral o sa o vezi cind le demontezi

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cu placere sa pui si niste poze ca sunt curios cum arata... :icon_cheesygrin:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

ok! app si lunga si scurta au aceeasi circumferinta? sau ai masurat doar scurta?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Doar pe faza scurta ca alea le-am inlocuit cu lupe bixenon dar nu cred sa fie diferenta intre ele.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

ok flo revin cu niste poze montate pe masina!!! app care vreti kit xenon am ceva made in germany z-tech nu necesita anulatori!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

flo am esuat cu angel-urile ma duc sapt viitoare sa le montez la un service!!!

Jordan ti-am sters postul cu vinzarea pune-l in aria vinzari te rog.Multumesc

Modificat de flotouran95
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Si legat de montaj e cel mai bine asa.Nu complicatii si legaturi aiurea si oricum astept poze.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

ok! nu stiam ca nu am voie! acum am sa il pun! da ai dreptate cu farurile:D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

de ce nu pot pune anunt flo? sau poate nu stiu eu? ma poti ajuta?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!