Jump to content

Golf Mkiv Zdr


Jacku

Postare recomandată

foarte frumoasa masinuta si cu noile faruri ii va sta criminal ;)

Link către comentariu

Frumos domne frumos.Interiorul+motorul kre le ai tu nu le vezi pe orice golf.Plimbari cat mai placute

PS:sunt curios ce poate motorasul tau,n-am vazut pana acum motorul ala la treaba :rolleyes:

Link către comentariu

frumoasa foc masina..interiorul este de vis

felicitari pt achizitie si km multi si fara evenimente

Link către comentariu

Da, in continuare tuning discret si cu bun-gust.

Tine-o tot asa, masina e senzatie! :lol:

Pentru faruri, parca dau mai bine unele pe negru dar cu aspect de stock. Sunt undeva pana in 200 de euro (noi, cu tot cu transport - de pe eBay).

4bbf_1.JPG

(click pe poza pentru vedere mai mare)

Link către comentariu

@anorganix: farurile din a doua poza postata de mine sunt exact cele pe care le-ai pus si tu

azi am schimbat si bujiile, ngk platinium. Sunt sanse 98% ca cele pe care le-am dat jos sa fie cele originale ale masinii...care au tinut 103.000 km . Bune bujii :Driver:

Link către comentariu

foarte frumoasa masina,superb interiorul,i mi poti spune ce folosesti pt a curata si intretine pielea?eu avand tot piele la interior.

ms si cat mai multe plinuri :)

Link către comentariu

Salut. Am vazut ca ai avut car kit pt telefon. Tu l-ai demontat jos? ca si eu am si as vrea sa il demontez numa ca nu stiu cum.

Link către comentariu

Hmm..pune o poza cu el, ca m-ar interesa daca este suport de telefon, sa pun ipod-ul in el. Eu asa am luat masina, cu suportul dat jos, si a ramas numai bucata care se prinde in bord.

Link către comentariu

Asa cum ti-am zis si in seara asta: "E ce trebuie dom'le! E ce trebuie!". :vaidecapulmeu:

Link către comentariu
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

depinde cum mergi. intre 11.5 ( da, am reusit si asa) si 15.

ieri noapte au sosit si farurile black R32, thx to Spanky. Cand iese din service o sa iasa cu tot cu farurile.

Se mai anunta niste modificari surpriza...sincer...nu ma mai lasa inima sa o dau :lol:

Link către comentariu

F tare masina, interiorul e deosebit, dar conteaza ce e sub capota - un benzinar cu turbina - de "VIS" !!!!

Te invidiez.....dar va veni si randul meu !!!

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

salut...ma gandesc sa-mi cumpar si eu o pereche de faruri exact cum ti-ai luat tu...ceva poze, impresii despre ele( :Driver: ele, farurile)?

Link către comentariu
  • 3 weeks later...

Poze noi, grila vopsita, faruri R32 Black. Nu am apucat sa fac cu ele aprinse, am ramas fara baterie, dar sambata cand fac poze cu plafoniera w8 montata, o sa fac si cu farurile aprinse :angry:.

post-7148-1223546237_thumb.jpg

post-7148-1223546265_thumb.jpg

post-7148-1223546293_thumb.jpg

Link către comentariu
  • 3 weeks later...

se vad mai mult blocurile si numarul masinii :) esti sigur ca vinzi masina si nu placuta de inmatriculare numita ZDR ???

NO OFFENCE

Modificat de hbogdan
Quote inutil. Foloseste AddReply sau FastReply.
Link către comentariu

1. Jacku nu-si vinde masina pe aria Masina mea, ci la Anunturi

2. Renunta la quote

3. Incearca, daca poti, sa postezi ontopic

Link către comentariu

Lasati -i omului ragaz sa posteze explicatii/detalii ca nici eu nu am inteles nimic din aceasta interventie... ;)

Link către comentariu

;) Mai aveti de asteptat cu explicatiile. Deocamdata si-a luat un warning (parca astazi) pentru altceva si a ajuns la 60% warning. Mai are inca vreo 236 ore de suspendare pana sa poata posta pe forum.

Link către comentariu

@bn23RZV: farurile se vad super tare, cu ocazia asta nu mai orbesti si ceilalti participanti la trafic, cele cu oglinda erau cam aiurea din punctul asta de vedere.

daca mergi in spatele cuiva, o sa iti vada lumina albastru intens, din cauza lupei care in partea de sus reflecta lumina albastra ( pe sosea insa ai lumina alba, perfect focalizata)

@edi1092: acesta este topic "masina mea", nu este un topic de vanzare, si am pus poze cu ea asa cum mi-a placut. am pus link cu acest topic la anunturi deoarece in el e cel mai probabil ca un eventual cumparator sa vada detalii despre masina

@everyone else: nu va mai certati pe topicul meu! :somnmare:

oricum a fost masina cu cel mai frumos interior de la intalnirea de toamna ;)

Link către comentariu
PS:sunt curios ce poate motorasul tau,n-am vazut pana acum motorul ala la treaba :blah:

Pana la urma tot mi-am satisfacut curiozitatea :scratch:

Merge bine domne :icon_thumright:

Interiorul ala continua sa ma impresioneze,trebuia sa vina in echiparea standard. :D

Link către comentariu
din cauza lupei care in partea de sus reflecta lumina albastra ( pe sosea insa ai lumina alba, perfect focalizata)

Ce se vede in partea de sus a spotului luminos este o aberatie cromatica.

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!