Jump to content

Golf V - Tuning


gorrocs
 Share

Care va place mai mult ?  

279 voturi

  1. 1. Care va place mai mult ?

    • Cadamuro
      27
    • Caractere
      113
    • Kamei
      20
    • Mattig
      12
    • Rieger
      48
    • Zender
      59


Postare recomandată

nadir@boosted.ro

Caractere si Zender

dar am votata pt zender!

si abt merita mai multa atentie!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 months later...
  • Replies 222
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gorrocs

    21

  • So`niroS

    19

  • razdan

    18

  • SpeedeR

    14

Top Posters In This Topic

Posted Images

Asta e...cu diferenta aia de bani o faceam sa arate si sa fuga de 10 ori mai tare ! Unii au bani dar...nu stiu ce sa faca cu ei !

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Unii au bani dar...nu stiu ce sa faca cu ei !

Mde... e o chestie de gusturi. :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Asta e...cu diferenta aia de bani o faceam sa arate si sa fuga de 10 ori mai tare ! Unii au bani dar...nu stiu ce sa faca cu ei !

Vorba lui Marius, gusturile nu se discuta. Ar putea zice si de tine lumea ca ai investit o gramada de bani inutil in muzica de pe masina. Nu mai da cu paru' ca nu e frumos. :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

mie-mi place si-mi plac si jantele ..dar mi se pare c-am mult 36 000...parerea mea

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

O singura chestie nu imi place.. faptul ca are 4 usi si si-a pus usi fluture.. arata urat usile deschise ( parerea mea ).

Btw ryco.. jantele sunt cele originale

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Corect, usile arata ca dracu. Eu de banii aia as fi luat R32 de serie si era mult mai tare.

Nu stiu cat e R32 dar cred ca ii mai ramaneau si bani :)

Modificat de obd-diagnostic
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

A fost si aseara la Antena 1, un interviu scurt cu Ionut Stancu, in care i-au prezentat si masina. Ce sa zic, frumoasa, dar vorba lui thheo... lambo doors merg muuuuult mai bine la masinile cu 2 usi.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

lambo doors merg muuuuult mai bine la masinile cu 2 usi

Subscriu !

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ce ii trebuiau neoane albastre sub masina nu inteleg ! Strica tot pentru ca masina este inca prea inalta.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Eu l-am vazut.... am avut posibilitatea chiar sa stau in el la o cursa , va spun ceva masina trage dar nu are sofer ...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ma gandeam si eu in nimicnicia mea, inainte de a vedea postul lui obd-diagnostic, ca cineva pasionat de sport si-ar fi luat la acei bani exact un R32.

Dar cum de gusturi nu se discuta ... as spune ca daca impresia artistica personala e mai importanta ... e bun si asa daca-i place ...

Si ma mai gandeam ca exista alte topic-uri unde putea fi pusa acasta "stire", cum ar fi de exemplu "MK5 GTI > performante" sau "Golf V - Tuning ", nu de alta, dar informatia devine tot mai greu de urmarit pe masura ce se disperseaza ...

Modificat de razdan
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

cred ca e prima masina care o vad cu 4 usi si Lambo doors. urat!!

nu isi au rostul cred eu.

unde mai pui ca la 36.000 isi lua un R32 si rupe mai multa gura targului decat un GTI asa facut!

si-a mai luat un fotbalist un R32 si a remapat dragos la el..si arata mai bine!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

hooo k si eu vroiam lambo doors...chiar 2 seturi..ca daca pui pe usile din fata, pui si pe alea din spate :)

dar asta pana cand am vazut jocul pe care il are o usa lambo... deci, nu :angry: bagam banii in altceva

si imi este mila de masina pt sigur o sa devina un kitsch daca badea stancu sau cum il cheama mai vrea sa puna ceva pe ea... pakat ca unii au bani si sunt afoni...

sa nu mai zic de " Pentru cunosc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Probabil cand o sa apara si a treia tzeava o sa fie tot "reala"

Modificat de DMY
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Frumos GTI-ul dar se putea si mai bine. Din cate vad nu a optat si pentru capota din fibra de carbon si/sau jantele ABT. Acum fiecare cu prioritatile lui.

Subscriu la ce s-a spus mai sus in legatura cu R32ul. De banii astia isi lua un R32 si cu ceva optionale pe el (poate chiar scaunele sport R32 la care visam cu totii :emthup: ) si putea sa spere la exclusivism mai mare .La capitolul asta l-a luat Florentin Petre.

Se pare ca s-au emancipat fotbalistii si nu isi mai iau SUV-uri sau limuzine de lux.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pt SpeedeR23...

"dar asta pana cand am vazut jocul pe care il are o usa lambo..." de ce zici ca au joc?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

nu puteti sa puneti alt link cu articolul respectiv pt ca celalalt nu merge...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu, nu e o chestie de gusturi. E o chestie de...ABT ia de la altii si mai pune la pret :) . Mai venise intr-un timp cineva care vindea suspensie ABT si i-am zis ca ABT nu face suspensii ci ia de la altii precum KW, Eibach, H&R si mai pune la pret. Asa se face ! Nu e vorba ca am eu ceva cu ABT ci ca eu prefer sa fac acelasi lucru cu bani mai putini ( unde se poate ). pana acum mi-a reusit de multe ori :) . Intr-o alta ordine de idei si eu sunt de acord cu faptul ca acest topic trebuia sa fie post pus la rubrica special creata de tuning GTI si ca Lambo la 4 usi nu merge !

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Asta rata rau (adik la banii care i-a bagat in ea tot ca stock arata )dar o sa fac niste poze cu masina unui vecin care este director la vw craiova este un gti in 2 usi facut integral la mtm

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

nu arata foarte rau dar nici nu are nimic iesit din comun. chiar nu-si merita banii. pacat...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Mah si de n-am vazut la lambo doors din alea care nu se inchideau cum trebuie si alte din astea...De fapt, cred ca la jumate din masinile la care am vazut lambo, printre care si Golf V ala negru de la SIABsau un R32 din generatia anterioara, se chinuiau aia ca naiba sa inchida usile !

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!