Jump to content

Golf GT Sport - The Topicception


Ioana

Postare recomandată

Happy Mărți'day! :lol:

post-19163-0-68134700-1393666807_thumb.j

Modificat de WVWZZZ
Link către comentariu
  • 2 months later...

Consum in dimineata asta pe drum spre munca :huh:

post-27555-0-28744800-1399014300_thumb.j

Link către comentariu

In provincie ala ar fi consum de rush hour... :)

O poza frumoasa :)

post-19163-0-96512000-1399014725_thumb.j

Link către comentariu
  • 4 weeks later...

Pentru ca astazi masinuta implineste 2 ani de cand e la noi si ne bucuram de ea, a primit ce ne doream de mult timp - bare si suporti de biciclete oem. :)

post-19163-0-72572200-1401045071_thumb.j

Link către comentariu

O intrebare: imi poti da un link cu modelul de bare din respectiva poza? Mersi

Link către comentariu

http://www.porsche-inter-auto.ro/accesorii/accesorii-volkswagen/Volkswagen-Golf/Accesorii-Golf-5/transport-volkswagen-golf/Bare-transversale-Volkswagen-Golf-1K0071126 aici e cu pretul de la porsche.

Se potrivesc atat la 3 cat si la 5 usi. Initial mi se parea putin nefireasca pozitia in spate, dar vad ca sunt ok asa.

Link către comentariu
Publicat (modificat)

In sfarsit am montat suportii :wub:

post-19163-0-82946300-1401369921_thumb.j

Ps: ala negru e OEM, celalalt nu. Sunt curioasa care dintre ei va fi mai ok. Deocamdata cel oem pare, totusi, mai bine facut, desi partea de jos e de plastic, nu de aluminiu ca la celalalt.

Modificat de WVWZZZ
Link către comentariu
  • 5 weeks later...

Jucalii :))

Conti Sport contact 5 94y XL :D

Abia astept sa le montam :)

post-19163-0-65105800-1404229357_thumb.j

post-19163-0-10909100-1404229365_thumb.j

Link către comentariu

Nice  :icon_thumleft:  La ce numar de ordine s-a ajuns pe lista de cumparatori cand te vei hotari sa vinzi masina? ( una dintre ele) :)) Count me in  :D

Sa le rulezi fara probleme!

Link către comentariu

Multumim, la fel! :)

...ai PM. Probabil cea rosie va pleca curand, insa cel mai mult conteaza pentru mine sa ajunga pe maini bune...

Link către comentariu

Nu ai probleme cu politia, din cauza ca nu ai numarul de inmatriculare pe fata?

Link către comentariu

Nu este dat jos numarul. Daca te uiti cu atentie o sa vezi ca fie e blurat,fie e demontat doar pentru poza ;) Desi cred ca doar prima varianta e cea aplicabila.

Link către comentariu

din ce vad in poze nr e ascuns (dintr-un oarecare motiv) din calculator dar exista fizic

Link către comentariu

Din pacate poza este editata :)

 

Sunt sigur ca cu o astfel de abatere probleme cu politia sigur apar.

Link către comentariu

Aaa, nu am fost atent, din poze chiar pare fara numar daca nu esti atent.

 

Oricum foarte fain arata fara numar, still SUA :) clean :D

Link către comentariu

:)) sunt editate pe telefon. As vrea eu sa merg asa cu masina. Are chiar si suportul de suport de numar original cu care a venit... Din pacate :( dar daca tot ascund numarul, macar sa arate like a bawss :))

Link către comentariu

Sambata golful alb a facut o vizita la Buzau pentru ca mai avea cam 2000 km pana la revizia de 90.000 de km. A primit ulei si filtre noi si este gata de plimbari. :)

post-27555-0-14548200-1404720120_thumb.j

Link către comentariu
  • 1 month later...

Volanul de Edition s-a mutat pe Golfuletul alb, cel rosu se va vinde, asa cum spuneam, cu volanul stock.

Golfuletul alb va intra intr-un program de cosmetizare ca sa luceasca asa cum trebuie :)

Link către comentariu
  • cristi511 locked, unlocked şi locked this topic
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!