Jump to content

Calendar Mk2 2008


Vizitator
 Share

Postare recomandată

foarte tari pozele facute de golftuning, la acel eclipse am facut fetele de usi :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Replies 306
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • eugen_zim

    81

  • Razak

    19

  • sco211

    17

  • zizou

    13

Top Posters In This Topic

Posted Images

pai daca omu face pozele...atunci vor fi numai golfuri/jetta din bucuresti ??

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

io sper ca nu v-ati gandit vreunu ca niste poze facute cu telefonu in fundu garajului sau cu aparatu foto setat pe auto vor scoate niste poze bune de bagat intr-un calendar. cum am spus mai devreme, trebuie facute de un profesionist, cu aparat performant, intr-o locatie (sau mai multe) speciala etc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

pai daca omu face pozele...atunci vor fi numai golfuri/jetta din bucuresti ??

Tre sa ajungem cu el pe la voi...vedem

Smit ai tu alt fotograf?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

eu mizez pe elvis_ion ca fotograf :D are cu ce ;)

desi poza postata de mine nu e facuta cu celularul :D versiunea nemodificata avand rezolutie foarte mare :emthup:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

eu mizez pe elvis_ion ca fotograf :D are cu ce ;)

desi poza postata de mine nu e facuta cu celularul :D versiunea nemodificata avand rezolutie foarte mare :emthup:

Bai sa nu ajungem iar la circ....le face GolfTuning si gata ;;;;daca nu ajung cu el la voi, trimiteti si voi poze facute de Armando si tot baiatul acesta le va prelucra (asta in cel mai rau caz),,,,Si cu asta basta....subiectul poze este inchis

Mai important e sa postati masinile aici sa vedem ce alegem si specificati si unde credeti ca va incadrati cu ea: Autentik, old, limited, tuning,etc.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

asa da :rolleyes:, eu le-am postat pe cele mai reusite poze :D ..poate le pun ca atasament pe cele originale , numai ca-s cam mari

Modificat de iZOTOPE
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Daca doriti, pentru calendar pot asigura tiparul si livrarea, doar sa faceti layout-ul :) Detalii pe MP.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

As vrea sa apar si eu in calendar :biggrin:(daca se poate si este loc, bineinteles...)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Deci fac incadrarile..Atentie dintre toti cei nominalizati de catre noi, am pus doar pe cei care am primit aprobul sa-i bag plus ca daca am omis pe careva am facut-o pt ca nu am stiut unde sa va incadrez.

Daca aveti de obiectat sa o faceti cu argumente (unde si de ce si cu ce tre sa va incadram).

Country----------CSZ

Old skool---------BLR DJR

Limited------------TM-WOB CJ-WOB B-WOB

Autentic-----------GTY 18GTI RCW

Tuning-------------GTO BPR ETN

Bestie .................

Astept in continuare sa actualizati lista

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

eu sper sa am masina gata in aprox 2 sapt. la old school mai trebuie bagat si moise daca isi termina masina in timp, iar la tuning neaparat stefan (PST) daca e si el e acord.

ps: zimule, tu nu te-ai pus pe lista?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

eu sper sa am masina gata in aprox 2 sapt. la old school mai trebuie bagat si moise daca isi termina masina in timp, iar la tuning neaparat stefan (PST) daca e si el e acord.

ps: zimule, tu nu te-ai pus pe lista?

Nu o sa ma pun... sa nu avem discutii inutile

PST -Merita ce e drept sa fie in cap de lista dar nu a postat nimik si in concluzie....astept aprobul.

Pe Moise il pun imediat ; in data ce pune o poza cu ea gata si sa vadem unde-l incadram....

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu o sa ma pun... sa nu avem discutii inutile

Eu votez masina ta la orice ora.. si sunt de parere ca trebuie sa apara chiar daca tu te ocupi de toate..

N-as crede ca o sa apara discutii inutile.. pentru ca toti stiu ce masina ai si cat 'timp' ai investit in ea..

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

zim-ule nu fi modest ca n-ai de ce :icon_thumright:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Si eu sunt de acord cu FATY! Trebuie sa fie si ZIM-ul,daca nu apare eu imi scot GTO....

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ar fi bine sa gasim o solutie de a pune cate doua masini pe pagina - sus poza, la mijloc luna calendaristica si jos poza....astfel am putea pune 24 de golfuletze...e pacat pentru unii care au masinutze frumoase sa nu ajunga si ei acolo. De facut il facem oricum pentru NOI. Le putem si grupa dupa categoriile lui Eugen. E doar o idee...ufff...as mai zice sa facem unul combinat cu Mk1 si Mk2, nu separat. Prea multe dorinte cred...

In alta ordine de idei, ar fi bine de specificat ce caracterisitici sa aiba pozele pentru selectie, pentru ca cei care nu sunt din Bucuresti vor apela si la alti fotografi.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ar fi bine sa gasim o solutie de a pune cate doua masini pe pagina - sus poza, la mijloc luna calendaristica si jos poza....astfel am putea pune 24 de golfuletze...e pacat pentru unii care au masinutze frumoase sa nu ajunga si ei acolo. De facut il facem oricum pentru NOI. Le putem si grupa dupa categoriile lui Eugen. E doar o idee...ufff...as mai zice sa facem unul combinat cu Mk1 si Mk2, nu separat. Prea multe dorinte cred...

In alta ordine de idei, ar fi bine de specificat ce caracterisitici sa aiba pozele pentru selectie, pentru ca cei care nu sunt din Bucuresti vor apela si la alti fotografi.

Am spus de la inceput ca ,,Familia mk1 au de aratat la fel de mult ca si noi" de aceea cosider ca nu putem sa le cumulam.

Si eu ma gandeam ca o sa ajungem sa punem cate 2 dar asta in cazul in care chiar o sa avem 24 de mk2 frumoase.....

Vedem.....

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

eu sunt pro, doar sa-mi spui cum si cand ai nevoie de mine ZIM-ule

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

mi se pare un moment bun ca sa lasam in urma discutiile si contrele vechi, teribilismele si alte prostii. daca am masina gata de poze pana la termenul pe care il stabilim de comun acord cu totii, ok, daca nu, nu o sa mor din chestia asta, si mi sa pare chiar ok la unele sectiuni unde sunt mai multe masini care merita sa intre, sa fie cate 2, eu am mers pe old school.

si corect e sa isi puna si zimu masina, si pana la urma sa se inscrie cine vrea pe lista, facem poze la toate si votam.

Modificat de danmoise
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

de pe acum se poate spune ca un minim de calitate la poza sa fie 3000/2000 pixeli. sa nu fie vreo neplacere dupaia....

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!