Jump to content

Calendar Mk2 2008


Vizitator
 Share

Postare recomandată

Propun sa scoatem ce e mai frumos din aceste masinutze si sa alegen 12 poze pt fiecare luna cu mk2-le de la noi........si ca sa fie si mai natural sa excludem pozele prelucrate....

Asa ca, 12 poze vom alege si daca o sa avem multe propuneri o sa facem si un poll.

Dupa ce le alegem, mergem la o tipografie si scoatem calendarul.....cred ca nu exista cineva de pe aria asta care nu ar pune asa ceva in camera....

Deci

PST ETN BPR GTI GTO WOB-URILE DRU BVA BLR.........HAI CU POZELE

Prima POZA

VA ROG nu va bateti joc de acest topic cu discutii inutile bazate pe gusturi (TOATE SUNT FRUMOASE)

Astept un topic asemanator si din partea familiei mk1

HAI BAIETIIIIIII

post-1474-1193755337_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Replies 306
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • eugen_zim

    81

  • Razak

    19

  • sco211

    17

  • zizou

    13

Top Posters In This Topic

Posted Images

zimule, hai sa facem o data maxima pana la care se pot posta poze, si cateva zile in care sa facem un poll.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

io zic ca prima poza sa fie coperta :P

adaug si io 2 poze...asa ca sa vedeti ca daca arata si masina bine...ajungea in calendar... ;)

post-13353-1193767646_thumb.jpg

post-13353-1193767668_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu-i o ideie rea!!!...dar se face si cu Mk1?...sau doar Mk2?....ptr tipografie sau postere,as putea sa va ajut,cunosc persoana care trebuie!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

eugene super ideea, dar niste calendare micutze de birou, ca nu are sens sa facem dealea mari...si eu zic ca pana dupa sarbatori sa nu ne apucam ;) sa apuc si eu sa vopsesc golfu

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

zimule, hai sa facem o data maxima pana la care se pot posta poze, si cateva zile in care sa facem un poll.

Stiu ca a lui Smit mai e in lucru si sincer ar fi pacat sa nu intre pe o luna singura deci ......astept astept pina la limita; sa-i dea culoare daca nu, Ii luam spatele(asta e)

Iulik ma gandisem initial sa le includem pe amandoua famili(mk1 mk2) da cu gandul ca-s multe frumoase si la mk1 si la mk2 am zis sa fie doua unu pt mk1 unu pt mk2....De aceea am scris acolo ca astept si de la ei.....Multa bafta si faceti poze frumoase sau alegeti una frumoasa sa vedem.......NU PANARAME CA E PACAT *(chiar o sa iasa marfa)

LA INCEPUTUL LUI DECEMBRIE CAUT TIPOGRAFIA

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Man fiecare spune cate vrea facem cheta dinainte mai iau eu si cine mai vrea mai multe (30 acolo) sa mai avem de rezerva pt cine mai vrea ......

Cat o sa fie ;;;ca doar e un calendar ;)

E si eu propun una dintre cele mai scenice poze dupa parerea mea:

post-1474-1193769113_thumb.jpg

Modificat de eugen_zim
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

cel putin la fel de important ca masinile alese pentru calendar este sa gasim un fotograf profesionist cu aparat bun. iar pozele prelucrate sunt oarecum necesare pentru o calitate ridicata la printare pe calendar (nu vorbim de virtual tuning sau modificari)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

cel putin la fel de important ca masinile alese pentru calendar este sa gasim un fotograf profesionist cu aparat bun. iar pozele prelucrate sunt oarecum necesare pentru o calitate ridicata la printare pe calendar (nu vorbim de virtual tuning sau modificari)

am un prieten din pit care sta in buc cu aparat super profesional si ne ajuta p degeaba...promit io :P

dar trebuie ajutat, ca pasiunea lui nu prea sunt masinile...ci, evident , fotografia... ;)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

cel putin la fel de important ca masinile alese pentru calendar este sa gasim un fotograf profesionist cu aparat bun. iar pozele prelucrate sunt oarecum necesare pentru o calitate ridicata la printare pe calendar (nu vorbim de virtual tuning sau modificari)

se rezolva si cu fotograf-ul,ar trebuii sa ne gasim cu totii ptr o sedinta foto!..cine vrea!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

cel putin la fel de important ca masinile alese pentru calendar este sa gasim un fotograf profesionist cu aparat bun. iar pozele prelucrate sunt oarecum necesare pentru o calitate ridicata la printare pe calendar (nu vorbim de virtual tuning sau modificari)

Da ; prelucrate mere am gresit eu exprimarea. Vroiam sa ma refer la un virtual care de multe ori te poate fenta.....

Hai ca o sa iasa ceva marfa ;)

Modificat de eugen_zim
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Stiu ca a lui Smit mai e in lucru si sincer ar fi pacat sa nu intre pe o luna singura deci ......astept astept pina la limita; sa-i dea culoare daca nu, Ii luam spatele(asta e)

eu ma gandeam la a mea, ca intr-o sapt e vopsita, smith sa isi poarte singur de grija ;)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

zimule de unde i poza aia ?? ;) aia a cu golfu lu narcis mi-o iesit mai bine....

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

zimule de unde i poza aia ?? :P aia a cu golfu lu narcis mi-o iesit mai bine....

Nu zic ca nu a iesit da Narcis are mk4 acum :lol:

Poate o poza cu mk2-ul lui. :lol:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

...incep sa pun si eu ceva poze dragute,...apoi vin si cu cele de la GTO-uri!!!...incep cu primul meu GTO... :lol:...incep cu primul meu GTO... :lol:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

pun si eu ca sa fie....

post-8199-1193777458_thumb.jpg

post-8199-1193777467_thumb.jpg

post-8199-1193777475_thumb.jpg

Modificat de knox
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

are ceva daca pun mai multe poze???? poate va place una dintre ele...pt AUGUST :D

th_IMG_0723.jpg

th_IMG_0544.jpg th_IMG_0505.jpg th_IMG_0435.jpg th_IMG_0379.jpg

Modificat de tetaNos
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!