Jump to content

Calendar Mk2 2008


Vizitator
 Share

Postare recomandată

  • Replies 306
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • eugen_zim

    81

  • Razak

    19

  • sco211

    17

  • zizou

    13

Top Posters In This Topic

Posted Images

Guest balann_jointt

Haideti sa ne abtinem de postat poze aiurea si sa ii lasam pe cei care chair au ce arata! parerea mea este ca in calendar ar trebuii sa apara poze cu masinile baietilor care chiar au depus munca si pasiune si eu reusit sa faca ceva din masinile lor! Stiti voi care sunteti nu are rost sa enumer!!.........."Noi" visatorii sa ne abtinem :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

in fiecare masinutza de pe aici cred ca e depusa destula munca si pasiune, si apropo ... e bine sa visezi si sa ravnesti la mai mult decat ai :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Country

Foarte frumoase pozele si parca ar merge toate pe o poza mare casetate 4,5 poze.......clar o luna va fi cu un country frumos ca na poate cine stie, :P o sa ai concurenti :D Ink o data foarte frumoase pozele si intr-un cadru mai mult decat adegvat pt tine.bv bv :)

GTO

Dupa parerea mea aceasta ar fi masina care te reprezinta (primul mk2 tunat de la noi).

Deci cauta o poza marfa marfa ca merita masina asta.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Guest balann_jointt
in fiecare masinutza de pe aici cred ca e depusa destula munca si pasiune, si apropo ... e bine sa visezi si sa ravnesti la mai mult decat ai :)

da normal e bine sa visezi si sa te ambitionezi dar fa comparatie intre masina ta sau a mea si alta care chiar e sa zicem " tunata"!!! Si nu veau sa fiu rautacios dar asta este ....

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cam asa ceva se cauta :)

post-1474-1193818834_thumb.jpg

post-1474-1193818856_thumb.jpg

post-1474-1193818867_thumb.jpg

post-1474-1193818908_thumb.jpg

Modificat de eugen_zim
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Haideti la pozeeeeeeeeee! Buna ideea zim-ule, vad ca deja se incinge topicu' :D Sa fie doar vreme buna sa putem prinde ceva cadre de pus in calendar. O sa fie multe golfulete de ales, insa eu as propune sa le punem pe cele care le cunoastem mai bine....acuma daca luam doar golf-urile expuse pe la show-uri nu prea mai raman sanse pentru noi :( .

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@balann : nu pot sa fac comparatie intre masina mea si altele, eu am alte idei si alt buget, dar asta nu inseamna ca nu pun pasiune la ceea ce fac, si apropo ce fac eu la masina fac in fatza blocului pt ca nu am garaj :lol:

@eugen_zim: nu numai din alea, is frumoase ce e drept, dar sa mai fie si cateva old skool :lol:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@balann : nu pot sa fac comparatie intre masina mea si altele, eu am alte idei si alt buget, dar asta nu inseamna ca nu pun pasiune la ceea ce fac, si apropo ce fac eu la masina fac in fatza blocului pt ca nu am garaj :lol:

@eugen_zim: nu numai din alea, is frumoase ce e drept, dar sa mai fie si cateva old skool :lol:

Old skool vor fi sigur man....

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

asa asa :lol:

vezi ca vreau si eu calendar daca se face :lol:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Eugen,la primul meu golf GTO ma gandeam si eu,trebuie sa-mi caut pozele...aveam si un film de la B1tv....,dar de atunci si pana in prezent am mai facut ceva GTO-uri!!!!....daca am timp sa "stropesc" si cabrio,iasi face o sedinta foto!

In seara asta am vorbit ptr calendare...e OK!

post-12614-1193849011_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Bafta la strans poze baieti, felicitari pt idee ZIM-ule

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu stiu daca este de calendar dar imi este dor sa mai pun si eu o poza pe forum cu fostul meu golf.

post-1397-1193910805_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu stiu daca este de calendar dar imi este dor sa mai pun si eu o poza pe forum cu fostul meu golf.

CE VREMURI BOBO :(

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

dc o termin weekend-ul asta poate iti dau niste poze sa te uiti la ea o arunci pe undeva pe acolo dc iti place

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Bafta la strans poze baieti, felicitari pt idee ZIM-ule

Crezi ca tu scapi? :) intri la autentic cu ea

FACEM ASA

Pt cele 12 luni

1 Luna - Country

2 Luni - Old Skool

2 Luni - Limited Edition

3 Luni - Autentic

3 Luni -Tuning

1 luna Surpriza

BESTIA

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pai atunci sa pun cateva poze deoparte, ca e in curs de schimbare "la fatza" :)

Inca ceva, am niste amici care fac design, grafica pentru aropae orice (print, outdoor, web, etc); daca va pot ajuta cu ceva sa-mi spui te rog :)

Bafta!

Modificat de zizou
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

salut eu sunt inculpatul unii ma stiti altii nu sa revenim mi s-a parut interesanta... idea... ceva diferit.. plimbati`va pe galeria aia sa vedeti poze.. pe la membrii evenimente etc

BMWe36

Bme e36 2

BMW e30

BMW e30 2

BMW e30 3

GTI

GTI 2

ECLIPSE

More

post-6105-1193948276_thumb.jpg

Modificat de GolfTuning
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

nadir@boosted.ro

as aprecia daca in calendar ar fi loc si pentru o poza cu golfu meu si daca nus prea nesimti as prefera luna aprilieImag(472).jpgmai multe poze cu golfu gasiti in semnatura ;)as prefera poze cu Golf`uri nu cu bmw :Dimi place cas multe golfu frumoase pe la noi :blink:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!