Jump to content

Audi A4 Avant


mpa@tuninggarage

Postare recomandată

  • Replies 583
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • mpa@tuninggarage

    169

  • B_U_T

    22

  • Ice_2k

    20

  • JonDoe2

    20

Top Posters In This Topic

Posted Images

fara suparare dar nu v-atzi plcitisit de nuantza aia de albastru?? :P propun alta nuanta de albastru care nu am vazut-o prea des pe sosea..

51aa27hv2.th.jpg bnbul8.th.png

Link către comentariu
fara suparare dar nu v-atzi plcitisit de nuantza aia de albastru?? :Driver:

Ba da, sunt pline strazile de RS4, vad cate unu la fiecare coltz.

Link către comentariu
mpa@tuninggarage

Bai eu am vazut unul care a stat la Obor 2 luni in praf nemiscat si mai si lucrau astia la pasaj.

In alta ordine de ideei ma gandesc sa merg pe 19"/20" si as vrea sa pune leduri in far.

Link către comentariu
mpa@tuninggarage

Mersi! La asta ma uitam acum pe Vortex. Si evident si la stopuri.

O sa fie ceva de munca si un risc, asa ca ramane de vazut.

Link către comentariu

pt ice_2k care ma ia la misto..decat banal,mai bine original! scuze de off-topic dar fiecare are dreptul la o opinie,ca doar deaia e forum,nu unu zice albastru de rs4 si toata lumea tre sa ii cante in struna.

Inca o idee..e mai comuna dar eu consider ca pica frumos: b67e27uc3.th.jpg b65f27mg8.th.jpg

Link către comentariu

Relax, nu tre' sa sari asa, nu te-a luat nimeni la misto.

.decat banal,mai bine original! [...] Inca o idee..e mai comuna dar eu...

P.S. Hotaraste-te, ori vrei original, ori vrei maro comun ( kidding, nu sari iar :)) )

Link către comentariu

Am uitat sa iti zic, daca tot desfaci farurile poate faci si semnalizatoarele albe in loc de galben. Bafta la proiect.

Link către comentariu
mpa@tuninggarage
Am uitat sa iti zic, daca tot desfaci farurile poate faci si semnalizatoarele albe in loc de galben. Bafta la proiect.

Nu stiu cum vin pe original dupa codul de 2007 dupa care am comandat piesele. Programul din care se comanda are schite alb-negru deci ramane de vazut. Poate am noroc si sunt deja albe.

Link către comentariu
mpa@tuninggarage

Am vazut azi un B6 cu leduri in far, cam urat puse ce e drept, stie cineva despre ce e vorba?

Link către comentariu

Da, e cineva care pune pe Mosilor daca nu ma-nsel... am vazut o poza cu un B6 facut, nu m-a incantat DELOC.

Link către comentariu

Salut! jantele sunt super, proiectul e sima-i si, multa bafta in continuare. Culoarea albastra de mai sus e super si negru mat e fain, pare mai agresiva. La Cameleon te-ai gandit? Mereu sare in ochi un cameleon si cred ca ai fi unic :offtopic:

Link către comentariu

rorusi nu imi spune si mie nimeni de ce ati demontat volanul si torpedoul? nu de alta dar imi sta p creier...

Totusi* ,tatatura tampita X(

Link către comentariu
mpa@tuninggarage

Torpedoul si mai totul din interior este in lucru pentru transformarea pieselor stock in piese din fibra de carbon.

Link către comentariu
mpa@tuninggarage

Si ne intoarcem la probleme vechi... cum pacalim evacuarea de diesel sa se auda mai sport, fiindca si asa trebuie scoasa prin ambele parti?

Si cam ce tips-uri sa ii punem....

Link către comentariu

am vazut unele in Vitan marfa rau, si cred ca dau si cai. :blink:

pune si tu unele care sa semene macar cu alea de RS4. si da, jantele arata bestial, ce culoare o faci pana la urma. daca tot era un polo pe acolo, puteai sa o vopsesti la fel... :salut:

Link către comentariu

astea nu-ti plac...?culoarea albastra din pozele puse de u e criminala...parerea mea

post-11598-1213818003_thumb.jpg

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!