Jump to content

Cereri manuale


remuszamfirescu
 Share

Postare recomandată

Mariusica82

salut te rog trimite-mi si mie manualul de reparatii pentru passat 1,9 tdi 3bg pe adresa mea de mail este liviu_petrasc@yahoo.com. Multumesc

Modificat de aryes13
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am facut rost de manual in romana pentru Jetta cu ajutorul unui prieten. L-am scanat si daca exista doritori ma pot contacta.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pot sa-l pui pe rapidshare.

Vei mult mai linistit ... :lol:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Chiar nu are nimeni pt ibiza 2001+ ? Eu am in germana si e chineza pt mine. Doar pozele le inteleg :) :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@Vad Sunete ai PM :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut,

Am realizat o scanare noua, mai buna calitativ, a manualului de Golf 5 in limba romana (thanks 4abc pt imprumut) si am uploadat-o pe Rapidshare:

http://rapidshare.com/files/102691918/VW_G...elease.zip.html

Am verificat linkul si merge ok.

Momentan sectiunea "1.1 Service" e aceeasi din manualul lui Razdan. Daca gasesc una mai noua, o voi scana si pe aia.

Enjoy !

:unsure:

Modificat de CatalinS
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Are cineva manualul pentru passat 3bg 2005 2.0 TDI 136 CP (100 kw) in romana sau engleza ?:) ca m-ar interesa unele lucruri dar nu inteleg nimic din "chineza" nemtilor :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

salut!

as dori si eu un manual in limba romana pentru Passat Highline B6.

multumesc frumos.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@Vad Sunete ai PM ;)

Merci mult!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Daca are cineva Manual B6 as fi super recunoscator sa mi-l trimita si mie.

Multumesc anticipat.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

salut!

as dori si eu un manual in limba romana pentru Passat Highline B6.

multumesc frumos.

chair nu ma ajuta nimeni?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Va rog, poate ma ajuta si pe mine cineva cu un manual de utilizare in romana sau engleza a sistemului de navigatie RNS MFD2 la un toruran.

Mesaj la nechitaliviu@yahoo.com

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

salutare,

sunt noua pe-aici, si sunt si noua posesoare a unui lupo college 1.0 de curand :icon_thumright:

e luata din germania sh si manualul e in germana tot. eu nu stiu boaba, asa ca va rog, daca are cineva un manual in engleza sau franceza sa mi-l dea si mie :Driver:

multumesc anticipat!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Caut si eu manualul de utilizare pentru Audi TT din 2003, primul model. Ma poate ajuta cineva?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Solicit si eu ajutorul vostru pentru manual de utilizare pentru un VW Passat 1.9 TDI din 2006,am sunat la Porsche Romania dar il dau doar contra cost.

Multumesc.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

salut!

ai intrebat cat costa?

Nu mai da quote la postul anterior pentru ca este interzis de regulament!

Foloseste "add reply" sau "fast reply".

Multumesc!

aryes13

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Daca are cineva un manual de golf 3 cabrio 94 pink floyd edition raman dator vandut..

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

utilizare O2 (scanat in limba RO) si orice manuale tehnice O2 in RO???

mai putin cel pentru Stream...

MP va rog.

merci

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

ai intrebat cat costa?

Am aflat azi de la dealerul din Galati,manualul pentru Passat 2006 costa 200 de lei. :beerchug:

Nu imi vine sa cred la ce se preteaza o firma cu renume,inteleg ca un manual tiparit are un oarecare pret(dar nu de 200 ron) dar nu vor sa ofere niste manuale in format electronic care sa nu coste nimic.

De curand am fost rugat de un prieten sa ii fac rost de un manual de Ford Mondeo 2004,am sunat la importatorul Ford pentru Romania si am solicitat un manual in format electronic,am primit manualul pe mail a doua zi fara sa mi se ceara vreun ban,in plus am fost sunat pe mobil ca sa verifice daca l-am primit. :Driver:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

ciobanugeorgian

Cine ma poate ajuta si pe mine cu un manual de VW Passat B7 in romana sau in engleza. Masina mi-am cumparat-o de curand si am cartea in germana!!! Am o problema cu luminile pe portiera usii....exista, dar nu se aprind si mi-a spus un prieten ca imi lipseste siguranta de la panoul electric.Salut!! Mi-am luat de curand un Passat B7 din germania. Am o problema cu luminile de pe portierele usilor ca nu se aprind...As avea nevoie de o carte in romana sau in engleza ca este posibil sa imi lipseasca siguranta de la motor!! Daca imi poti trimite si mie in mail doar paginile scanate unde sunt explicate panourile electrice, cel de la motor si cel din interiorul masinii! Mersi, mail-ul meu este:ciobanugeorgian@yahoo.com

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Stiam ca ultimul Passat (aparut in 2005) este B6 (platforma PQ46); de B7 nu am auzit, nici in romana nici in engleza ... :icon_thumright:

Daca totusi e vorba despre B6, Catalin M spunea ceva despre manualul aferent chiar in postul anterior.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

salut,

un manual pentru a3 2001 8l pot gasi? en sau rom ....+ un manual pt radio+cd+cass symphony (2din) din dotare...

Multumesc,

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Functioneaza linkul pus de mine pe Rapidshare, doar ca au schimbat metoda de verificare pentru download ... apar 8 litere/cifre si trebuie introduse doar 4 din cele care au suprapusa o pisica :)

Deci - cine cauta manual Golf 5 in Romana, poate sa downloadeze ce am pus eu aici:

http://rapidshare.com/files/102691918/VW_G..._RO_release.zip

Spor la citit si :) safe !

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!