Jump to content

Cereri manuale


remuszamfirescu
 Share

Postare recomandată

vine download cu viteze ametitoare....3KB/Sec....

ce tip de B6? ce navigator are? pt 4motion am si eu

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Din aceeasi gama de manuale (sunt manuale de utilizare) passat b6

cele anterioare erau 3.1 Manual de uUtilizare ,3.3 Sfaturi si Intretinere, 3.5 Date tehnice

3.2 Conducerea

http://www.filebox.ro/download.php?key=375...9ea43d6758bcadb

Modificat de enses
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Daca iti trebuie manualul de utilizare, vezi postul #226.

OK, mersi, il descarcasem deja, dar nu eram sigur ca e bun, pt. ca vroiam sa-l si printez.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Administrator

Pentru un A3 2005, (2.0TDI DPF 170cp, DSG) gasesc ceva?

Mersi

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

As dori si eu, daca se poate, un manula de utilizare VW Touran 1.9 TDI 101 CP, 2003.

Am vazut ca 2 useri spuneau ca il au...pe unul l-am contactat pe PM, insa nu am primit raspuns.

generic785@yahoo.com

Modificat de generic
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am finalizat Manualul pentru Passat. Unde il pot posta pentru ca are peste 400 Mb?

Buna,

am si eu nevoie de un manual de reparatii pentru PASSAT 1,9 PD TDI AVB model din 2004. Va rog sa-mi spuneti daca il aveti disponibil.

Multumesc,

Marius

pelmada@yahoo.com

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

vreau si eu un manual pentru skoda superb 1.9tdi 130cp 2005 are cineva??:P

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Asi dori si eu un manual de reparatii pentru AC (aer conditionat) pentru vw golf 4 1.9 diesel motor AXR

Eventual daca il are cineva si poate sa il posteze aici pentru al putea folosii si altii sau daca nu pe adresa mea de mail valivalu@yahoo.com

Multumesc :icon_thumright:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Lucian Philippe

Salut, as dori si eu orice manual :P pentru Golf V 1.4 2004.

Multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Are cineva un manual pt un Passat B4 / 1995 in romana sau engleza?

Sunt dispus sa platesc... asta care il am acum e in italiana, dau la schimb daca vrea cineva :offtopic:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Mersi, dar dadusem deja search... pe mine nu ma intereseaza ala de reparatii (il am deja)... pe mine ma intereseaza aia de utilizare... adica ala care spune: "butonul X face Y"... "Capota se ridica tragand de maneta Z" ... etc

App.. poa sa imi spuna si mie cineva cum se regleaza farurile?:lol:)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Caut si eu un manual pt Seat Leon 1M (model 2004) in engleza sau franceza. Nu am reusit sa gasesc nimic. Multam mult cui ma poate ajuta.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

salutare all!

Am nevoie si eu de un manual de utilizare/intretinere sau service (ar fi suuuuper), pentru polo 1.4 mpi din 2001 :frigbaitata: .Daca se poate in engleza, germana sau chiar maghiara :001: . Orice informatie este binevenita :offtopic:

Multumesc anticipat ! :001:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

crede-ma ca am descarcat tot ce am putut din pagina indicata de tine dar nimicam cautat si pe forum de mi-au sarit capacele ... si treaba e ca nu prea se vorbeste despre acest manual...

daca ma poti ajuta cumva.... te rog

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Enses multumiri inca odata pentru manualul de passat B6...ai facut multi oameni fericiti.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut pentru toata lumea buna. Va rog sa ma ajutati cu orice manual aveti pentru o Jetta 1.6 FSI din 2006. Tot ceea ce am eu este numai in germana. Va multumesc!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salutare all!

revin din nou cu problema manualului in limba enleza sau germana pentru polo 6n2 2001 1.4mpi.Chiar nu are nimeni ?

Daca nu este manualul de service, macar sa ma ajute cineva cu manualul de intretinere/utilizare in format electronic. Mai pe imtalesul necunoscatorilor, este cartea cu care vine masina mentionata mai sus. :)

Multumesc anticipat :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am facut rost de manual in romana pentru Jetta cu ajutorul unui prieten. L-am scanat si daca exista doritori ma pot contacta.

Salut , ti-am dat pm dar nu cred ca ai observat , as dori si eu manualul in romana . Daca nu e foarte mare poti sa il trimiti la mat7ey@yahoo.com . Multumesc anticipat !

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!