Jump to content

Cereri manuale


remuszamfirescu
 Share

Postare recomandată

Am nevoie de un manual de utilizare pt radiocas GAMMA Blaupunkt. Va multumesc anticipat.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Daca postul tau mai e de actualitate, am un manual (plain paper format only),
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am pus doar poza manualului ! "Linkul" este la mine. Cum nu am spatiu pe unde sa-l postez deocamdata e pe cd si pe hardisk. Ma gandesc sa-l tai in bucati de vreo 10 mb care se pot uploada pe mail.

Salut!

As vrea si eu daca ai materiale pentru Seat Leon 1.9TDI(90CP) 2000-2001: manual utilizare, manual intretinere(mai ales), de reparatii, etc. Am si eu ceva, dar nu ma prea descurc cu germana... Mersi! (inginer007@yahoo.com)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am cautat dar nu am gasit... Asadar adresez intrebarea... Detine cineva documentatia sau schemele electrice ale motorului de 1.2 12V 64CP, intalnit pe VW, Skoda si Seat?

In principiu ce caut eu ma intereseaza pentru VW Polo...

Daca ma puteti ajuta, rog trimiteti un e-mail la adresa: cristi_vw@yahoo.com

Multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

NU MERGE nici un link catre manuale de service pt Skoda Octavia 1, le-am incercat pe toate postate pe forum si nimik "FILE NOT FOUND"!

Va rog mult de tot, cine a reusit sa le ia deja sa le mai puna odata sau sa incerce sa imi trmita si mie unlink care sa mearga!

Va multumesc anticipat!

Manual utilizare Octavia 2003 (1.9 TDI 66KW)

http://rapidshare.de/files/31975015/manual_Octavia.rar ~36MB 182 pag

Rog un posesor de RS sa scaneze manualul si sa-l puna pe forum.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

De ce nu cauti pe cele de golfIV ca doar e aceeasi platforma tehnica (motor, electrica , mecanica, etc) www.volkswagen.msk.ru adica aici: http://www.volkswagen.msk.ru/index.php?p=page01

NU MERGE nici un link catre manuale de service pt Skoda Octavia 1, le-am incercat pe toate postate pe forum si nimik "FILE NOT FOUND"!
Care, astea: http://vwforum.ro/index.php?showtopic=34469 ? Eu vad ca merg, dar mai trebuie cautate. Modificat de al bundy
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am cautat dar nu am gasit... Asadar adresez intrebarea... Detine cineva documentatia sau schemele electrice ale motorului de 1.2 12V 64CP, intalnit pe VW, Skoda si Seat?

In principiu ce caut eu ma intereseaza pentru VW Polo...

Daca ma puteti ajuta, rog trimiteti un e-mail la adresa: cristi_vw@yahoo.com

Multumesc

@cristivw: Vezi prin Manualul de Reparatii de la Fabia ( http://vwforum.ro/index.php?showtopic=29255 ).

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

buna ziuaas dori daca se poate CARTE TEHNCA, MANUAL - Golf 5 1.9 TDI (banuiesc ca-i diferenta intre motorizari si capacitati)(scanata eventual) am facut rost de una dar se refera la benzinarva multumesc anticipat.. :)

scuze... am vrut sa-l pun intr-un topic deja existent dar din greseala am creat unul nourog moderatorul sa-l mutemultumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

As dorii un manual de reparatii(preferabil in romaneste,scanat daca are careva) pentru Golf III 1.9 TDI motor 1Z. Ms :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am cautat dar nu am gasit... Asadar adresez intrebarea... Detine cineva documentatia sau schemele electrice ale motorului de 1.2 12V 64CP, intalnit pe VW, Skoda si Seat?

In principiu ce caut eu ma intereseaza pentru VW Polo...

Daca ma puteti ajuta, rog trimiteti un e-mail la adresa: cristi_vw@yahoo.com

Multumesc

Salut!

Am cautat si eu mai mult timp tot felul de documente ptr Seat Leon dar nu prea am gasit ceea ce cautasem. In schimb am dat peste niste programe care sunt un fel de baza de date cu detalii despre o varietate destul de mare de masini(1970-2007 zice...) si sunt folosite de atelierele profesionale de reparatii. Asta inseamna ca contin si lucruri inutile ptr utilizatorii "casnici" dar oricum sunt si informatii utile. Mentionez 2 programe de acest fel: Vivid WorkshopData si AutoData. Daca intereseaza pe cineva linkuri, sa-mi spuna...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut

Pentru Ibiza 2001 1,9 SDI aveti cumva manuale de rapartii si intretinere?

Multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

In urma mai multor solicitari pe PM pentru manualul aferent golfului 5 (in una specificandu-se ca nu s-a putut downloda manualul pus de mine in decembrie pe rapidshare), am facut un nou upload si postez aici noul link: http://rapidshare.com/files/82948011/Manual_Golf.zip.html

Eu l-am testat acum si merge perfect.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Carte service pentru vw golf 4 in limba engleza sau romana are careva ?

Multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Administrator

valibb

In o luna de zile de cand esti pe forum nu ai gasit topicul "Manuale Golf IV & Bora" in aria respectiva ? :icon_thumright: :icon_cool:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Un manual de intretinere si reparatii pt sharan (dupa 2001) are cineva ? in engleza

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

O rugaminte mare: schema instalatiei electrice pentru Octi II MY07/MY08 care sa contina partea de senzori de parcare. Am schema (in Ceha!!!) dar nu include si calculatorul pt parktronic.

Sunt dispus sa cumpar schema, daca o vinde cineva.

Multumesc.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut,

Un manual in limba romana pt Audi A4 Avant 2003 aveti, va rog.

Multumesc antitipat.

Modificat de BogdanChipaila
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

SALUT,

caut si eu un manual de utilizare pt un a3 (nu coala :frigbaitata: ).

doritorilor pot sa le furnizez man de reparatie (in germana....)

multumesc,

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 4 weeks later...

Salut! Ma poate ajuta cineva cu un manula de service ptr un VW Passat 2004/130 Cp?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salutare, am tot cautat si nu am gasit manual service pentru Seat Cordoba 2001, poate sa ma ajute cineva cu orice fel de documente legate de aceasta masina? Multumesc anticipat !

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Buna seara,

Un manual de utilizare pentru Octavia 2 (in engleza, romana, franceza sau spaniola)? Pana vine masina as vrea sa-l studiez ... :Driver:

N-am gasit nimic pe net ... :Driver:

Modificat de shcoada
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!