Jump to content

2008 .: R32 Deep Blue


voinea

Postare recomandată

pai da ..asta ziceam si eu. alex vrea R32 cu HGP, nu R32 cu DVD :D)

Link către comentariu
pai da ..asta ziceam si eu. alex vrea R32 cu HGP, nu R32 cu DVD :D)

tare rau postul asta, voinea piticutul tau are gusturi rafinate nu gluma, scoate banul si tuneaza masina intr-u placerea lui alex, nu da banii pe dvd ia turbina la copii !! :)

Link către comentariu

Dragos, drumu de la Chisinau la Buc poate dura mai putin :) si nu mai e nevoie sa vezi atatea filme in reluare... asta era ideea :D

ia arata-i asta lu alex:

m-am "impiedicat" pe youtube si mi-a scapat:

Link către comentariu

Va salut acesta este primul post, ceea m-a facut sa fac parte din acest forum este acest topic(pasiunea pentru R32 un vis pe cale de a se materializa), vreau sa va intreb cat are garda la sol un R32, pentru ca vreau sa vad daca s-ar renta sa-i pun suspensii pe aer care cred ca ar fi utile pentru gropile(bordurile/speed bumps) astea din romanica ....

S-o stapanesti sanatos si fetita sa-ti traiasca, numai bine!

Link către comentariu

vrea ceva gen allroad, dar presupun ca e foarte scumpa solutia, daca se poate asa ceva.

parca exista si suspensii sport cu reglaj din interior pe duritate si inaltime.

Link către comentariu
  • 2 weeks later...
cred ca se refera la air ride

Da ai dreptate, m-am interesat pe un site de astfel de suspensii si mi-au spus ca nu se poate inalta mai mult decat este garda la sol din fabrica ;). Poate stiti voi alte solutii. Multumesc

Link către comentariu
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • Administrator

poze facute la Alexandria zilele astea

post-1-1209458923_thumb.jpg (poza facuta din fata ca asta o sa o caut cu GOLFul IV de acum 7-8 ani.. exact aceasi pozitie vis a vis de casa parintilor am pe undeva poza cu Jazz Blue-ul)

post-1-1209458913_thumb.jpg

post-1-1209473214_thumb.jpg

Link către comentariu
nadir@boosted.ro

hmm

cand ne vedem si noi maestre tare curios sunt cum se aude acum .. oricum imi placea si stock :(

bafta si sa auzim numai de bine!

Link către comentariu
  • Administrator

Am avantaj ca valvele de evacuare le reglez mecanic cum vreau => sound diferit in functie de cine merge in scaunul de copil din spate (copilul sau rucsacul meu)

Preferatele mele raman pe R32 tobe cu tips rotund cum era cel original dar de 100mm diametru (cum au si astea de la Sebring). In schimb doar asa ceva se putea alege pentru R32

Link către comentariu
Sa-i multumiti colegului BGDR32 pentru primul filmulet :P

... pentru ca asa face cand pleaca de acasa in al sau R32... :D

pt al doilea :)

... acum vad si eu ceva made by bogdan on youtube ... foarte tare ... 290+

Sorry pt offtopic voinea...

on: interesante tipsuri! foarte... metal!

Modificat de Zyx
Link către comentariu
  • 2 weeks later...
  • Administrator

Am trecut de 9000km. Trage mai bine masinuta din cate am observat weekendul trecut (a trebuit sa plec pana la parinti).

Mi-am mai facut niste setari cu VAG-COMul . Una din ele arata cam asa -> post-1-1210824973_thumb.jpg

Se refera la inchiderea trapei automat de catre alarma in cazul in care incepe ploaia in urmatoarele 24 de ore dupa ce am armat masina.

Link către comentariu

sefu, trebuie sa-ti fac o vizita poate imi mai fac si eu cate ceva cu ajutorul tau si al VAG-COM-ului.

Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!