Jump to content

BBT VW Romania


lexxus
 Share

Postare recomandată

Joi 23 Iulie sunt dupa marfa.Comenzile pot veni pana Joi orele 12

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Replies 604
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • lexxus

    330

  • MikeRG

    21

  • tonic

    20

  • alexserb2000

    16

Top Posters In This Topic

Posted Images

Joi 30 Iulie 2009 sunt dupa marfa,pana atunci astept comenzile voastre doar pe calea internetului fiind plecat din tara.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Joi 13 august 2009 sunt dupa marfa.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

JOI 27 august 2009 urmatoarea comanda

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

am urmatoarea problema:

eu am comandat 4 saibe siguranta pt rulmentul rotii fata. Dupa discutia trelefonica cu deian am convenit cu el sa ii dau 15 RON care acopera cca 4 saibe plus taxele de posta. am depus in contul lui Deian la Raiffeisen suma de 15 RON, pe data de 10 IUNIE.

Eu inca nu am intrat in posesia saibelor siguranta.

Nu stiu ce s-a intamplat, cert este ca acum cca mai bine de 1 luna m-a sunat tipatescu si mi-a zis ca saibele sunt la el si ca trebuie sa ii dau 15 RON.

I-am spus ca eu deja depusesem de ceva vreme cei 15 ron in contul lui deian si sa clarifice cu deian.

cu toate ca am mai vorbit inca odata cu tipatescu, care mi-a promis ca imi aduce saibele in Floreasca la o ruda(eu nefiind in Buc)...inca nu am primit nimic.

as ruga pe cei incauza sa clarifice intre ei daca cumva este vorba despre bani, deoarece eu am nevoie de saibele mele.

multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

bre... ce ii asa de greu sa te intalnesti cu tipatescu si sa iti dea saibele si sa nu ii mai dai 15 lei.am gasit si eu pana la urma tranzactia de 15 lei asa ca nu sunt probleme.daca chiar nu va intalniti atunci am sa vin eu in bucuresti sa il caut pe tipatescu si iti aduc personal saibele.ok :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

cred eu ca omul a suspicionat ca eu nu am platit si de aceea nu imi aduce saibele, mai ales ca suntem vecini....de cartier.....pana acum l-am sunat de 2 ori si a zis ca trece el si le lasa...eu astept..poate o vedea ce scriu pe aici

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

se descarca aiurea lista de preturi de pe aircooledparts ...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

deian, te rog frumos sa imi aduci la Bran sigurantele/saibele alea pt 15 lei, ca vad ca tipatescu nu are nici un gand sa mi le dea (probabil ca vrea sa le pastreze pt el daca tot a dat si el 15 lei), asa ca mai bine mi le aduci tu direct.

merci

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Urmatoarea comanda JOI 24 septembrie 2009

lista cu stocul urmeaza sa o pun aici

toate piesele de pe stocul Arad se livreaza in 24 ore.Restul pieselor au 48 ore exceptie fac elementele de caroserie care le aduc odata la sapt

Oferta speciala la parbriz nou fata an 57-64 ptr brosk - 370 lei.comenzile ptr parbrize le astept incepand de azi.faceti lista cu cine vrea chiar aici.

Modificat de lexxus
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

deian, te rog frumos sa imi aduci la Bran sigurantele/saibele alea pt 15 lei, ca vad ca tipatescu nu are nici un gand sa mi le dea (probabil ca vrea sa le pastreze pt el daca tot a dat si el 15 lei), asa ca mai bine mi le aduci tu direct.

merci

deian, am uitat sa te intreb la BBM daca ai adus cumva sigurantele alea 4, iar tu probabil ca ai uitat si tu....

eu ce ma fac? ce sa mai fac ca sa primesc 4 sigurante pt care ti-am trimis 15 lei din iunie?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

iaka numaru lu tipatescu 0722.256.307 si dute la el si zi sa-ti dea sigurantele.eu chiar nu inteleg ce ii asa de greu sa se intalneasca 2 oameni intr-un oras? sigurantele alea sunt de 3 luni acolo langa tine si amandoi sunteti asa de puturosi incat sa va intalniti

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

nu stiu ce problema are omul. L-am sunat de 3 ori pana acum, eu am fost plecat din Bucuresti timp indelungat si am venit din cand in cand cateva zile in Buc. Tipatescu este vecin de cartier cu soacra mea si stabilisem cu el sa se duca cand vrea el cateva strazi mai la sud si sa lase alea la soacra mea (i-am lasat si adresa si tel ei), insa pana acum nu a aparut.

eu de cate ori trebuie sa il mai sun? acum sunt in Buc cateva zile. Il mai sun maine, o singura data, daca nici de asta data nu primesc piesele platite de mine renunt. Iti mai trimit odata cei 15 lei si mi le trimiti mie DIRECT in plic la posta.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Joi 1 Octombrie 2009 urmatoarea comanda.Comenzile se primesc pana joi la orele 12 (pm,tel,email,mess)

Ptr urgente termen de livrare 24-48 ore.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Urmatoarea comanda 15 octombrie 2009

Ptr urgente termen de livrare 24-48 ore.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

astazi sunt in magazin pana la orele 19 si pot aduce piese ptr cine mai doreste ceva urgent ;)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Urmatoarea comanda 29 octombrie 2009

Ptr urgente termen de livrare 24-48 ore.

p.s. daca doreste cineva ceva urgent astazi pana la orele 16 astept comanda si maine livrez coletul

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Azi pana la orele 17.30 sunt in "depozit" cine mai doreste ceva urgent astept PM,mail sau SMS

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Tmi Products - tot ce apare la ei se poate aduce in tara in 2 - 10 sapt.absolut tot ce va tine de tapiterie originala

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Zi si mie un pret pt 43-3124-02 ( squareback full set basket weavw brown ). THX! Pot sa-ti trimita si o poza cu materialul?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Sar'mana! Fa-ti pomana completa si zi-mi si pt 43-3112-02. Multumesc!

Modificat de bogdan
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!