Jump to content

Service IVAS Galati


d-rive
 Share

Ce parere aveti despre service-ul IVAS Galati ?  

81 voturi

  1. 1. Ce parere aveti despre service-ul IVAS Galati ?

    • Sunt multumit.
      21
    • Nu sunt multumit.
      61


Postare recomandată

Luca_cel_nebun

Alte pareri? Votati si indemnatii si pe ceilalti sa voteze...sa ne putem prezenta la dl. Ivascu cu un rezultat bine sustinut de cat mai multi dintre noi! Salut!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Replies 296
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • d-rive

    77

  • dylly

    64

  • msn2

    18

  • Agopteam

    12

Top Posters In This Topic

Posted Images

Si eu care vroiam sa plec de la un service(n-are rost sa-i dau numele) si sa vin la Ivas ca de am zis ca aia nu fura, MULT:)).Dar din ce am citit no way ! Cadeam din lac in put.Dumnezeule.

Am votat nu! eivdent !Chiar daca n-am fost vreodata pe la ei, nici nu vreau sa ma duc.Nu vreau sa fiu cobaiul lor, si sa ajung sa ma plang de cei de la Ivas, no tx mrs. aa.. Ivascu?parca asa ziceati ca il cheama

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

e de preferat sa nu voteze cei care nu au trecut niciodata pe la IVAS,sa avem o imagine cat mai reala a acestui service(parerea mea)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Luca_cel_nebun
e de preferat sa nu voteze cei care nu au trecut niciodata pe la IVAS,sa avem o imagine cat mai reala a acestui service(parerea mea)

si eu sunt de aceeasi parere! te sustin dylly! Noroc!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

buna ziua

eu am achizitionat o Skoda Fabia in februarie si am ajuns o singura data in service la Ivas; sincer va spun am fost tratat cu respect si problema a fost rezolvata in timp util,

vad insa ca pe acest forum reactiile nu sunt tocmai ok; ce sa inteleg sa fug de ei sau , voi ati avut ghinion

ca sunt doar cativa membrii care scriu constant cu privire la acest service , ma gandesc ca nu ajungeau asa departe daca acolo se petreceau lucruri dubioase

astept reactii si eu sa stiti am votat DA SUNT MULTUMIT

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

esti unul dintre cei fericiti si personal iti respect votul :)

am vazut ca cei de la ELCAR au un reprezentant care vorbeste pe forum cu "lumea"

mai e si un membru din brasov cu care mai schimb pareri si lucreaza la dealerul skoda din acel oras

la noi...

culmea la radio 21 (dc nu gresesc) in timp ce difuzau reclame din galati,intre ele s-a facut si la ELCAR buzau,cred ca stiu ei ce stiu :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Publicat (modificat)

@cristy25 bine ai venit printre noi si iti respectam parerea, sincer ma bucur ca esti multumit de ei, ai timp insa sa iti consolidezi parerea, sa vedem daca ai sa ajungi la ei cu o problema sau mai multe probleme serioase pe garantie, stam de vorba dupa aia :)

Daca citesti mai in urma, am zis ca eu unul sunt multumit de ei, adica am obtinut ce am dorit de la ei, insa au incercat multe chestii care nu erau la locul lor, au vazut ca nu le merge si atunci a fost totul ok. Daca nu as fi vazut ca se poate nu as fi initiat acest topic, deci scopul pentru care a fost creat acest topic nu este de a arunca cu r.h.t in IVAS ci dimpotriva, sa cautam o solutie sa fie toata lumea multumita.

Modificat de d-rive
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

cristina.marketing.ivas

Buna ziua,

Numele meu este Cristina Mihai si sunt Dir. Mkt la Ivas Galati,

ma bucur ca s-a lansat in discutie pe VW forum problema a dealerului Ivas din Galati , ma bucur ca exista

clienti ai acestui service care isi impartasesc propriile experiente legate Ivas.

pana aici totul ok.

insa ceea ce nu inteleg este forma de protest pe care ati ales-o , din punctul meu de vedere una pasiva

spuntei ca aveti probleme de mult, luni chiar ani insa de ce nimeni nu a luat atitudinte

de ce nu s-a venit cu o sesizare oficiala , sau daca tot ne place internetul exista un site www.ivas.ro

pe care puteti face reclamatii, e usor sa spui ca ti s-a vorbit urat, ca nu ti s-a reparat masina asa cum trebuia si sa arunci cu pietre.

de ce nimeni nu a argumentat cu documente ataschate problemele avute.

discuti, discutii, ..... si atat

sincer, multe din problemele avute de unii din membrii de pe acest site mi se par nefondate si va asigur ca

daca un service ar fi actionat asa cum unii din dumneavoastra afirma, de mult nu mai scria dealer autorizat Skoda la Ivas Galati

facem parte dintr-o retea mare , care a construit in ani de zile o imagine puternica bazata pe profesionalism.

o retea respectata si certificata la inalte standarde de calitate

nici un service nu e perfect o stiu si eu si cu siguranta o stiti si dumneavoastra, e o vorba" [b]fiecare padure isi are uscaturile ei "

ceea ce pot sa va promit este sa fiu acel reprezentat al firmei cu care sa dialogati si cu care sa tineti legatura

acolo unde vor fi probleme tehnice colegii mei cu siguranta ma vor ajuta si va vor raspunde.

si pe noi ne intereseaza sa descoperim punctele noastre slabe pentru a sti unde sa actionam si pentru a raspunde cat mai prompt dorintelor dvs

sper sa ne ajutati argumentat/b]sa ne descoperim problemele si sa le rezolvam impreuna, deaorece fie ca ne credeti fie ca nu chiar ne dorim clienti multumiti

o zi buna va doresc si astept reactii din partea dumneavoastra

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@dylly-da, multumim ca ai observat radio 21 :icon_thumright:

@cristina.marketing.ivas-forma de protest nu este pasiva;observ ca cineva de la Ivas s-a sesizat si a intrat in dialog cu clientii Ivas.Bravo!Este un prim pas.Un sfat- observ ca esti director marketing, nu cred ca ai de unde sa stii ca problemele sunt nefondate .Parerea mea este ca tu, impreuna cu un reprezentant service sa analizati fiecare caz in parte si sa rezolvati in favoarea clientilor orice solicitare justificata.OBIECTIV, fara partinire!.Trebuie multa implicare si daruire pentru rezolvarea problemelor.Sper sa ai!Multa bafta! ;)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cristina, imi permit sa iti spun asa dar te asigur de tot respectul meu ;) Problemele sunt mai vechi si sunt dinainte sa vii la IVAS. Te cunosc, te-am ascultat vorbind si spun cu mana pe inima ca esti poate singura persoana de la IVAS care are curajul de a lua taurul de coarne cum se spune.

Ceilalti useri, va rog anticipat sa aveti un dialog cat mai respectuos, Cristina Mihai este un om de calitate care merita respectat pe deplin si cu siguranta va face ceva in sensul ameliorarii relatiilor dintre noi si IVAS. Asa cum am mai spus, vreau sa scoatem ceva bun din acest topic.

Cristina, problemele sunt cat se poate de fondate, te asigur ca multi dintre cei care au postat aici si critici sunt oameni de o calitate profesionala si morala care nu poate fi pusa la indoiala. Probleme au fost, uneori grave, vor mai fi cu siguranta dar macar sa incercam sa mai remediem din ele. In ultima vreme, cel putin eu, am observat o ameliorare a modului in care service-ul abordeaza problemele clientilor, este super ca se schimba ceva in bine, speram sa continue acest lucru. Acest lucru coincide si cu scaderea vizibila a numarului de clienti, respectiv cuantumul incasarilor pe linie de service.

Poate ca o intalnire membri vwforum-reprezentant IVAS ar fi un bun prim pas, o intalnire relativ scurta de cca o ora in care sa putem discuta pe scurt cateva probleme.

Rugamintea mea e ca sa nu sarim pe acest om cu intrebari, acuzatii, idei, pareri etc si cel mai bine sa fim obiectivi, corecti in aprecieri si sa incercam sa ducem discutia in sensul ajungerii catre scopul propus si anume servicii corecte, conforme cu banii platiti.

Salut la modul cel mai sincer acest nou membru al vwforum si ii urez bun venit pe forum.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@cristina eu am vorbit cu tine si pe mail si am observat ca esti o persoana foarte draguta

am vrut sa discut pesonal cu tine(dvs),dar am fost indrumat spre biroul de garantii unde cu stupoare am observat ca erau tot "baietii de jos"; deci nu a mai avut rost sa ma complic si sa vorbesc cu cineva...puteam sa sun ,pentru ca primisem un nr de tel de la tine pe mail dar am renuntat

daca se citesc textele postate de mine, si i se pare cuiva ca afirmatiile mele sunt nefondate inseamna ca sunt nebun...incepand de la gresirea comenzii facuta la masina personala(nu am cerut nici cel mai mic discount cu toate ca trebuia) si pana la alte aberatii care nu le-am postat ,sa nu ii provoc si pe altii de pe acest forum

cred ca ce am scris pana e destul de relevant

ce ma supara cel mai mult

1 trebuie sa vii de 10 de ori sa se confirme "buba masinii" care inseamna timp si bani pierduti in exces pe care IVAS nu ii da inapoi(a nu se intelege ca trebuie sa se plateasca timpul pierdut de client la service)

2 minciuni ca problema ta s-a rezolvat si nu e asa

3 cei de la receptie sunt invatati sa minta pe fata...am observat ca daca ii intrebi de o anumita problema raspunsul primit de la toti este(la orice intrebare)"e de la spalatorie","asta e buba lor" ,"nu face obiectul garantiei"...ma intreb se repara ceva pe garantie?

ar trebui sa fiu tratat in asa fel incat sa revin la IVAS,dar va spun sincer ca mi-e sila sa pronunt acest nume....argumentele pe acest topic...

am fost cu o alta masina la un alt service la care mecanicii sunt chiar nepriceputi,dar am fost tratat ca un "om" , fara minciuni si am plecat mai multumit chair daca treaba nu a fost facuta cum trebuie...la IVAS primesti 9 miciuni ,vii a 10-a oara se rezolva ceva partial, ca sa mai vii apoi de 5 ori... iti mai si zice "pentru treaba aceasta trebuia sa platiti X lei ,dar noi v-am rezolvat-o gartuit"...pai sa nu te ia nervii?daca masina e in garantie

am fost putin agresiv,dar am motive

Modificat de dylly
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@dylly, am un set intreg de probleme pregatite pentru discutia cu cei de la IVAS, ai rabdare sa ne intalnim si sa incercam sa gasim raspunsuri la problemele noastre. In momentul in care suntem fata in fata se va vedea ca nu suntem niste ipocriti care postam aiurea tot felul de chestii. Tu esti un om super ok, as zice prea cuminte (asta nu inseamna ca trebuie sa devii mai agresiv :D :D ).

In momentul in care ne vom intalni, putem sa vorbim orice, se poate verifica orice, daca cineva minte sau nu, baietii de la receptie la randul lor pot fi dati de fata cu noi si se va putea vedea cine minte si cine nu.

Am sa iti spun insa altceva, daca ar fi dupa ei, ma refer la cei de la Receptie, ti-ar schimba totul asa cum scrie in contractul de garantie, ca acel contract NU se respecta si ca Porsche Romania este stat in stat nu e nicio noutate, asadar cei de la Receptie sunt fortati de situatia data de aceasta imprejurare sa minta, sa pacaleasca, sa fraiereasca cumva omul, proprietarul masinii. Din pacate vina nu le apartine lor in totalitate si cu siguranta niciunul dintre ei nu a avut curajul sa le spuna celor de la PoRo ca nu e corect ceea ce fac ei cu acest refuz de schimbare a pieselor in garantie. Repet, am pregatit in minte tot ce e important de discutat si vom discuta la fata locului. Poate ca ne vom intalni sa ne consultam in prealabil cu tema si subiectele ce vor trebui abordate.

Un pas mic pentru un om(ei) deja s-a facut, sa speram ca urmeaza si pasul mare pentru omenire(noi) ;)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

: ) doar stii ca nu-s agresiv

am scris in acelasi timp(aprox) si nu vazusem ce ai postat tu

cu minciunile eu nu prea gasesc iertare, puteau sa o faca intr-un mod mai diplomatic

stii de cate ori am fost sa imi rezolve problema cu airbag-ul,nu? fusesem de 5 sau 6 ori intr-o saptamana(mi se aprindea mereu becul dupa ce plecam de la srevice)+de 7 ori inainte , ca le era si lor rusine; ca pana la urma sa rezolve problema ...

Modificat de dylly
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@ cristina -te rog sa citesti cu atentie tot ceea ce am scris de la inceput pana acum;sa stii ca am fost 99% obiectiv si 1% subiectiv(poate limbjul e mai greoi si cu greseli-scriu repede si nu citesc imediat)

-daca problemele mele sunt nefondate vreau sa stiu

-sesizare am vrut sa fac ,dar nu aveam cui ...ma invarteam intr-un cerc mereu(ma trimeteau de la unul la altul si ajungeam la persoana initiala)...

-"daca un service ar fi actionat asa cum unii din dumneavoastra afirma, de mult nu mai scria dealer autorizat Skoda la Ivas Galati"---masinile din grupul "volkswagen" se vand bine si e mai usor sa te ridici,mai ales cand esti singurul service autorizat zonal(cum era IVAS odata in zona aceasta de est---acum e si la buzau;mai nou este si ENA; va fi si SCORPION in galati); daca ar fi fost putina concurenta de la inceput altfel ar fi stat treaba...incet apare...si e un lucru bun pentru clienti

-"e usor sa spui ca ti s-a vorbit urat, ca nu ti s-a reparat masina asa cum trebuia si sa arunci cu pietre"---o masina reparata niciodata nu va mai fi ca originalul, dar o vorba buna poti spune oricand;la SKODA garantia e destul de mica(ma refer la timp),cu toate acestea ar trebui facut efortul ca in aceasta perioada scurta, clientul sa fie multumit si sa nu traga de cei de la service sa i se repare masina (ma refer la ceva fondat; nimic nu se face perfect, dar macar sa se repare---producatorul include in pretul masinii si eventualele reparatii suportate) pe garantie);in felul acesta clienulva reveni

poate vei implementa o strategie de marketing mai buna :lol:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Publicat (modificat)

@dylly, din pacate, Cristina nu poate implementa strategia ei de marketing, e obligata de cei de la PoRo sa urmeze o anume linie. Daca ar fi putut sa creeze o strategie proprie cu siguranta ar fi fost ceva super. Imi place cum ai raspuns Cristinei vis-a-vis de afirmatiile ei :)

Cand dialogam cu ea trebuie sa tinem cont ca ea nu e de la inceput la IVAS si se simte ca de cand a venit a adus un aer proaspat la IVAS. Cand vorbesc despre Cristina, nu vreau sa fiu interpretat gresit, am auzit-o vorbind de cateva ori si am vazut ca e un om coerent in gandire si nu se ascunde dupa adevar si se face ca nu-l vede, cred ca e un om cu care putem discuta si obtine ceva bun, corect pentru toata lumea.

Ce de-a lume citeste topicul :D a citit si Cristina mesajele noastre, probabil va raspunde mai tarziu.

Modificat de d-rive
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

cristina.marketing.ivas

Buna ziua ,

in primul rand tin neaparat sa va multumesc pentru felul in care am fost primita pe acest forum, m-am asteptam sa fiu luata pe sus insa se pare ca nu a fost asa (cel putin pana acum)

incetul cu incetul se pare ca lucrurile incep sa prinda contur, un represzentant al Ivasului discuta cu dumneavoastra, iar noi aflam ceea ce va doare

e un inceput

o alta bucurie a mea este vizta pe care am primit-o azi din partea unui membru vw forum - ma bucur ca cineva a venit si si-a exprimat doleantele - asta eu numesc IMPLICARE .

si cum o vorba din carti care spune ca "nu ne dorim doar clienti care sa cumpere de la Ivas ci clienti carora sa le faca placere sa cumpere de la noi" va pot asigura ca ne dorim clienti multumiti, si mai ales clienti care sa ne dea un feed-back argumentat cu privire la punctele noastre slabe si de ce nu si cu privire la punctele tari, asa cum spuneam si ieri deocamdata .... doar vorbe , asa ca eu zic sa o luam de la inceput si sa discutam concret si sa dam dovata de echitabilitate si obiectivitate privind problemele dumneavoastra de acum inainte;

o zi buna va doresc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

in completarea postului de mai sus... vom avea un reprezentant IVAS care va raspunde pe forum la problemele noastre, indiferent de natura lor, tehnica, garantie etc. Mi se pare o decizie inteleapta si faptul ca si IVAS devine activ si reactioneaza la apelul nostru este un pas inainte.

Discutarea problemelor tehnice pe forum arata o transparenta demna de apreciat a celor de la IVAS, nu va mai putea nimeni sa se ascunda in spatele unei motivatii(raspuns) neprofesionale de genul "asa fac toate", "asta e boala lor".

La prima intalnire vom stabili o tema de discutie si modul cum vom aborda problema fata de cei de la IVAS, sa le transmitem doleantele, eventual nemultumirile sau ideile noastre. Pana acum directia in care mergem e buna, se pare ca toata lumea si-a regasit harta si busola, deci suntem pe drumul cel bun ;)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

"asa cum spuneam si ieri deocamdata .... doar vorbe"(cristina)

gandeste-te ca oamenii nu au un timp special alocat ca sa caute personalul adecvat pentru a se "milogi" in cautarea solutiilor

hai sa nu mai vorbim despre generalitati si povesti

personal pe mine ma supara ceea ce am scris mai sus ;si de aici decurg toate celelate probleme

{1 trebuie sa vii de 10 de ori sa se confirme "buba masinii" care inseamna timp si bani pierduti in exces pe care IVAS nu ii da inapoi(a nu se intelege ca trebuie sa se plateasca timpul pierdut de client la service)

2 minciuni ca problema ta s-a rezolvat si nu e asa

3 cei de la receptie sunt invatati sa minta pe fata...am observat ca daca ii intrebi de o anumita problema raspunsul primit de la toti este(la orice intrebare)"e de la spalatorie","asta e buba lor" ,"nu face obiectul garantiei"...ma intreb se repara ceva pe garantie?}

astept un raspuns clar si concret pe aceasta tema...sunt cat se poate la obicet si nu sunt "doar vorbe"...ar trebui sa iti faci timp sa citesti tot ce s-a scris pana acum pe acest topic

sa incepem treaba ;)

Modificat de dylly
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Putin off-topic, totusi o lamurire as vrea daca se poate: nu reusesc sa gasesc site-ul oficial al dealerului IVAS Galati. www.ivas.ro ma trimite la o pagina de login :Driver: (probabil vreun server de mail).

Cristina, ma ajuti te rog frumos?

Multumesc anticipat.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

...ar trebui sa iti faci timp sa citesti tot ce s-a scris pana acum pe acest topic

@dylly, si-a facut timp si a citit tot topicul :Driver:

incearca sa te rezumi la problemele care le ai cu masina, respectiv service-ul, de restul lasa sa se ocupe fiecare ;)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

cristina.marketing.ivas
Putin off-topic, totusi o lamurire as vrea daca se poate: nu reusesc sa gasesc site-ul oficial al dealerului IVAS Galati. www.ivas.ro ma trimite la o pagina de login :D (probabil vreun server de mail).

Cristina, ma ajuti te rog frumos?

Multumesc anticipat.

Buna Ziua,

in legatura cu situl www.ivas.ro . tin sa precizez ca din data de 14.05.2007 (luni)se lucreaza la serverul nostru

sper ca in scurt timp sa se remedieze problema.

o zi buna va doresc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

cristina.marketing.ivas

Buna ziua,

si ma adresez acum in special lui dylly

sincer iti spun azi mi-am petrecut foarte multa vreme discutand cu baietii de la tehnic, incercand sa imi fac o parere cu privire la problemele expuse de tine , si sincer nu am gasit nici un argument plauzibil la cele spuse de tine pe acest forum;in cazul in care nu ti-ai exprimat reclamatiile in scris te invit la sediul nostru sa iti exprimi doleantele si sa imi explici concret problemele avute.

este foarte adevarat ce spui de acest val constructiv al concurentei si cu siguranta ca timpul isi va spune cuvantul; nu sunt singura persoana din aceasta firma care munceste, sunt eforturi duse de o echipa intreaga pentru a aplica niste valori si standarde de calitate cat mai inalte ; ba mai mult iti spun sincer ca angajarea mea la Ivas s-a pliat ca o manusa, pe valorile si principiile mele si ceea ce am gasit aici ;si te asigur ca nu as fi stat intr-un loc unde patronul isi invata angajatii sa minta ; pentru foarte multi angajati de la Ivas - acesta nu e un simplu loc de munca, e un loc in care venim cu drag si unde se duc eforturi pentru a deveni buni profesionisti - asa ca imi este foarte greu sa cred ca ai mei colegi SUNT INVATATI SA MINTA , tocmai de cel care a pus bazele acestei firme , cand aici acum cativa ani era o groapa , - e utopic sincer

iar daca nu stii

firma Ivas functioneaza din 1991, si ca service din 1992, si este printre primii dealeri din tara care a contribuit la construirea unei retele de dealeri, inca inainte de a aparea PORO (1996)

asa ca dylly te invit la sediul nostru sa discutam deschis, constructiv si cu argumente cu privire la problemele intampinate de tine la service-ul nostru

o seara cat mai placuta va doresc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

sper ca prima intalnire pe care o avem sa fie la urmatoarea revizie,sincer cerd ca am fost pe la IVAS de 50 de ori si nu vreau sa se consemneze prea curand vizita cu nr 51

ma bucur ca ai citit ceea ce am scris eu,dar

("sincer iti spun azi mi-am petrecut foarte multa vreme discutand cu baietii de la tehnic, incercand sa imi fac o parere cu privire la problemele expuse de tine,si sincer nu am gasit nici un argument plauzibil la cele spuse de tine pe acest forum")

atat timp cat vii de cateva ori la service cu probleme la directie,ti se ia bani si nu se rezolva nimic...de am facut cauciucurile varza,

vibreaza usile, scartie bordul si nu se rezolva nimic, argumentand:"cand era noua facea la fel?"

se dezlipeste chederul si ti-l lipeste cu superglue,si iti cere bani cu toate ca masina e in garantie

vin de 12 ori cu o problema la airbag,de ma prelungea la nesfarsit

iau masina de noua cu alta tapiterie,un scut lovit,cauciuc taiat(care apoi s-a schimbat, de scut nici nu am mai zis pentru ca nu am observat imediat) si apoi mi-a zgariat janta la schimbarea cauciucului...nu am cerut nici macar un leu vechi in schimb

mi-au zis ca am lovit masina si am reparat-o in alta parte, cu toate ca am CASCO

acestea fiind doar o mica parte din probleme ,si imi zici ca nu am argumente plauzibile?... nu stiu ce sa mai zic...

confirmarile la aceste probleme le pot face si membrii din galati, cau care m-am intalnit de 2 ori tocmai pe aceste considerente de nemultumire

de plangere am auzit tot la intalnirile membrilor,dar crede-ma nu-s genul de om care sa ma milogesc ;si cine stie daca acea plangere ajunge sau nu undeva

mi-a fost indeajuns sa vad cum se cearta si altii acolo la receptie si sa imi zic in gand "uite ca nu-s ultimul nebun"

cand o sa vin la revizie o sa te anunti si mai dicutam, sau la intalniri cu toate ca eu nu sunt adeptul sa iti rapesti timpul liber...sau poate te pasioneaza

Modificat de dylly
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

da chiar! ce s-a mai intamplat cu mufa de la airbag??

cat despre profesionalismul domnisoarei de la vanzari... am avut 2 cunostinte care m-au intrebat, pt ca si-au luat si ei skoda, si i-am indrumat sa se duca la colegii ei ca sa nu fie tratati cum am fost eu cand am luat masina...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Eu am vazut si analizat masina, i-am ascultat povestea colegului dylly. Informatiile, modul cum a fost tratat, modalitatea de dialog, au corespuns cu ceea ce am gasit si eu la IVAS. Eu zic doar atat, de mintit se minte, de vorbit oarecum necivlizat s-a vorbit, nu cred si nu sustin ideea ca patronul i-a invatat pe respectivii asa. In ultima vreme mi s-a vorbit frumos, am fost tratat corect, o schimbare in bine exista. Probleme cu caracter tehnic inca mai sunt si le vom discuta.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!