Jump to content

Golf 4


Rust-eze

Postare recomandată

Caut si jante pe 17" modelul R32, daca stie cineva. :icon_thumright:

Link către comentariu
  • Replies 277
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rust-eze

    108

  • Dudu

    17

  • rudolf.s

    14

  • JonDoe2

    10

Top Posters In This Topic

Posted Images

salut...ff frumoasa masina...m-am indragostit de ea :wub:

banuiesc ca asa ceva vrei:

29vw.th.jpg

am gasit AICI ceva.poate te intereseaza.

REPLICA R329 - VW R32 '03

spor la modificari si km multi fara probleme :)

Modificat de ady1981
Link către comentariu

foarte frumos vecinu:P ...

felicitari ... sa conduci masinuta fara incidente ...

Link către comentariu

Foarte frumosa.Arata foarte bine din toate unghiurile..Un singur lucru nu mi se pare la locul lui..sita din bara fata..nu crezi ca ar arata mai bine cu ceva stil "fagure"?

Link către comentariu

Daca iti gasesti jante R32 si vrei sa dai Santa Monica da-mi un PM si poate te scap si de astea.Ma gandeam sa-mi fac un abonament la tine,ce zici?

LE: acuma m-am uitat mai bine si am vazut ca nu sunt Santa Monica.Srry :lol:

Alte surpize?

Modificat de Fitty
Link către comentariu

Bestial ...

Felicitari pentru tot ce ai facut cu acest golf :) , arata foarte frumos si trebuie sa te mandresti oriunde cu el :D !

P.s : Unde ai facut acel parasoralar ?

P.s 2 : :P :coolpics: :coolpics:

Sa ai numai drumuri linistite cu masina ;) !

Link către comentariu

Foarte frumoasa masina,foarte frumos proiect :( Felicitari!!! Spune-mi si mie te rog cum ai pus folie pe stopuri?Se pune greu?as vrea sa mi le fac si eu negre si nu stiu intre ce sa optez,folie sau spray.ms frumos!

Link către comentariu

Se pune foarte simplu, 10 minute. Nu se da jos nimic, si costa vreo 20 lei.

Link către comentariu

1. Ce fel de folie se foloseste pentru stopuri? Cum se vad ledurile dupa?

2. Pentru semnalizare laterala in aripa iti recomand modelul cu LED-uri de la JOM.

jom80067.jpg

Link către comentariu

lol.stiu si eu ca dureaza putin si ca se pune simplu...dar cum?!nu ai fost de fata cand ti le-a pus?as fi interesat sa-mi pun singur,d-aia te intrebam!

Link către comentariu

Daca ar fi asa de simplu pe cat zice Rust-eze...

Zilele trecute am facut un drum pana la Bz ca de eram la Rm Sarat acasa si am fost sa imbrac triplele in autocolant (multumesc mult lui Rust-ze pentru indrumarea facuta la telefon ptr a reusi sa ajung la baietii care lucreaza cu colant), faza nasoala e ca baietii erau ocupati si am cumparat colantul cu gandul sa ma duc la cineva sa il aplice, zis si facut dar din ce am vazut acolo si am demontat triplele nu e deloc simplu pe cat se spune si era cat pe ce sa nu il mai pun ca prima tripla o facuse cam cu bule, dar pana la urma a iesit cat de cat si va spun ca baiatul asta era meserias ca l-am vazut cum imbraca in colant cupole de taxi si alte alea si iese chiar foarte bine.

Sfatul meu este sa nu incercati asta acasa ca o sa injurati si s-ar putea sa aruncati dupa colantul. Oricum ca si aspect vizual arata foarte ok si daca vreti sa vedeti poze vedeti la mine in semnatura.

Inca odata multam Rust-eze si bafta in continuare cu modificarile.

Link către comentariu

Am inteles!Deci sa-mi iau gandul de a face asta singur...si-asa nu sunt prea indemanatic :ceuameni:

Link către comentariu

Auras - am fost in urma ta cand te-am sunat. Tu ai fost in fata la baiatul ala care pune parasolare si scrisuri pe taxi. De ce nu i-ai spus ca esti din Galati si ca nu poti sa mai vii, iti punea baiatul de la folie pe loc. Daca ma sunai atunci nu era nici o problema, ghinionul tau. Folia trebuie sa o tina 2 baietii intinsa si unul sa o intinda pe stop cu feonul. Semnalizarile le-am dat jos.

Link către comentariu

Foarte, foarte bine arata... :biggrin:

Sincer avand in vedere ca este rosie nu as mai fi pus folie pe stopuri, in rest arata minunat. :D

Link către comentariu

cati bani ar costa folia doar pe faruri????

ai idee daca se topeste de la caldura pe care o emana farurile???

ai pus'o la catalin care are si spalatoria la capatu' autobuzului "1"???? bridge SRL

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!