Jump to content

Golf 4


Rust-eze

Postare recomandată

sa o stapanesti sanatos..e superba masina ... ff frumos ti-a iesit tunningu` :)

multa bafta tuturor

Link către comentariu
  • Replies 277
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rust-eze

    108

  • Dudu

    17

  • rudolf.s

    14

  • JonDoe2

    10

Top Posters In This Topic

Posted Images

...ii sta foarte bine cu jantele alea virtuale.....vezi cum /ce faci si punele pe masinuta :icon_cool:

Link către comentariu
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Adaugat functia Range la calculator si achizitionat un Xcarlink cu SDcard, USB si intrare aux. Cred ca e cea mai buna alegere pe partea audio fata de orice mp3, cd. :)

Link către comentariu

Salutare..mi se pare sau s-a mai inrosit de la soare?:P

Nu contest eleganta unui X-Car Link vs HU atftermarket, dar oare e superior si calitativ? :)

Bafta la tuning Rust-eze!! :Driver:

Link către comentariu

Xcarlink-ul controlat de Gamma depaseste calitativ Sony, Vdo, Panasonic. Sigur :huh:

Link către comentariu

am inteles, ms! :lol:

doar acum am obs..heeeey..cam putini 750cp dintr-un 16'n V :lol:

Link către comentariu
  • 1 month later...

Si ca sa nu stea degeaba, zilele astea a primit cadou oglinda mare pe partea dreapta. :biggrin:

post-9115-1223496220_thumb.jpg

Link către comentariu
  • Administrator

Sef, frumoasa... :biggrin:

Insa am trecut w-e asta pe acasa si am vazut niste litere si cifre pe ea care erau cam triste...

Sper insa sa ajungi unde-ti doresti, cu ce dorest :P

Link către comentariu
  • 4 weeks later...

Foarte frumoasa masina, sa o stapanesti sanatos, fara incidente in trafic!

Am si eu o intrebare, cum se numesc jantele? Ca vreau si eu sa-mi cumpar, si de Santa Monica nu prea am bani, dar astea imi plac la fel de mult.

Mersi!

Link către comentariu

Se numesc Evolo Stp, si sunt de vanzare. Daca te intereseaza ne intelegem la pret.

Link către comentariu
  • 2 months later...

...superba ,in realitate este multtt mai frumoasa.....vazut la intalnirea de iarna...... :Driver:

Link către comentariu

Merci, e inca in lucrare, urmeaza un kit R32. M-am uitat si eu la frumusetea ta dar era singura. Bafta.

Link către comentariu
  • Administrator

Frumoasa ca intotdeauna :offtopic:

Una din masinile pe care le apreciez in mod deosebit

Bafta!

Link către comentariu

Bei, numai cu furatu'! Nu va ajunge ca l-ati dus la faliment pe saracu Voinea? :D

Goppo trebuia sa-l iei si lipeai in loc niste Euroi. ;) :blah:

Dudule merci, se schimba total in 2 saptamani :icon_thumright:

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

E cat se poate de reusita masina, o admir de ceva vreme si ma face sa ma simt mandru ca sunt buzoian. Singuru' ei defect: mi se pare mult prea expusa in zona aia in strada pentru cat de cretini si rai suntem noi, buzoienii (nu vreau sa generalizez, da' stiu multi...)

Partea de tinichigerie si cea de vopsitorie s-au efectuat la Buzau? Ca tare-s curios. Si daca s-ar putea si un pret, macar informativ, pentru badboy look. Toate cele bune!

Link către comentariu

Merci. Bad boy a fost facut la ElcarGid Buzau pret vreo 700 lei. Expusa nu prea e ca seara intra in curte.

Link către comentariu

Am avut un accident destul de urat cu saracutul mk3-ul meu. Cu toate astea, capota nu pare foarte rau avariata si ma gandeam ca as iesi mai ieftin si mai bine cu indreptarea ei, badboy look & colantare negru mat decat prin cumpararea si vopsirea unei capote din dezmembrari. Oricum bugetul nu-mi permite nici macar sa visez la service-uri de genul ElcarGid. Dar cunosc un tinichigiu&vopsitor priceput prin Mihai Viteazu care lucreaza la Vlanghe, iar in afara orelor de serviciu mai face ceva extra-cash la domiciliu. De altfel sunt multi tinichigii laudati in zona Maracinei&Co. Sa ma risc oare?

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!