Jump to content

Golf 4


Rust-eze

Postare recomandată

:( Cum sunt eu mama Omida :(. In timp Rust-eze..nu te grabeste nimeni. Fa-ti o pusuclita si cand se aduna ... Sa stii ca de grila te poti ocupa singur. Avand in vedere ca este deja vopsita... o sa prinda mai mult ca sigur cu un primer si un spray negru lucios. Treaba asta te ajunge 30RON maxim. Hai ca poti renunta la o iesire in oras :(

Modificat de Circoloco
Link către comentariu
  • 5 weeks later...
  • Replies 277
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rust-eze

    108

  • Dudu

    17

  • rudolf.s

    14

  • JonDoe2

    10

Top Posters In This Topic

Posted Images

Si nici lipirea numarului pe bara nu costa asa mult. :biggrin:

Link către comentariu

Rudolf.s - Nu vreau sa il lipesc pe bara, am dat comanda de numar numar mic de moto, (nelegal) dar am prieteni care merg cu asa ceva de ani de zile fara probleme. Depinde si de noroc. :(

De ieri masina a coborat cu 3.5 pe spate si astazi urmeaza pe fata,(multumiri fratelui Jok). Urmeaza saptamana asta sa vopsesc grila fata si capacele oglinzilor negre.

Link către comentariu

Iti urez bafta cu numarul mic. :icon_thumright: Sa nu mergi des prin Bucuresti. Mai ales in Piata Victoriei. Ai sanse mari sa ramai fara ceva. :winter:

Link către comentariu
  • 3 weeks later...

Salut, de unde ai luat stergatoarele ? Te rog un rasp pe floupdate@yahoo.com

Link către comentariu
  • 4 months later...

Foarte fumoasa. :) Eu inca votez cu un stergator Aerotwin pe spate, niste stopuri cu LED si o oglinda retrovizoare neagra. :)

Link către comentariu

Rudolf.s treaba sta in felul urmator. :) Stergatorul o sa dispara de pe spate si stopurile o sa vina cam asa. Vreau sa schimb si bara pe spate cu una originala in primavara.

RedFighter si Ovidiu89 multumesc, dar mai sunt si altele frumoase :) fiecare in felul ei

...............

post-9115-0-85675800-1293521851_thumb.jp

post-9115-0-48003300-1293521875_thumb.jp

Link către comentariu

poate nu am fost atent dar de ce vrei sa schimbi bara spate?

masina este deosebita,frumoasa foc si mai ales ai o grija de ea,ceva de speriat...cred ca masinile rosii au ceva special.hahaha

si sustin colegii,numarul lipit la locul lui.

:Driver:

brgds

Modificat de vali_devill
Link către comentariu

Bara spate nu este originala si are niste evazari laterale. Mie i-mi stau pe creier. :vaidecapulmeu: O schimb tot cu una R-32

Link către comentariu

...praguri de r32 recomand ...sa fie kit-ul complet :icon_thumright:

...astept poze cu noile achizitii

Link către comentariu

Deci sa inteleg ca nu alegi stopuri cu LED. :) Ar arata bine unele negre. Ar fi mai mare contrastul.

Bara am vazut ca nu e originala. Credeam ca asa ai vrut tu. :)

Vrei sa scoti de tot stergatorul de luneta? Ar fi pacat. Este un element important dupa parerea mea. Se murdareste luneta foarte tare.

Link către comentariu

foarte frumoasa masina, mai ales culoarea....sa o folosesti sanatos fara evenimente ;)

Link către comentariu
  • 1 month later...

Arata bine, dar nu pare o fi schimbare foarte mare. Arata destul de stock. Masina fiind rosie, se conropeste cu ea si nu scoate in evidenta liniile masinii. Personal as fi optat pe ceva mai deosebit. Chiar daca nu model cu led, dar as inlocui CLAR becurile cu led-uri. Au multe avantaje.

Dar cum ziceam, e parerea mea personala.

Link către comentariu

Stopurile alea negre pe led ar da mult mai bine. Dar parca ai renuntat la stema + deschizator portbagaj,sau era doar photoshop?

Link către comentariu

Arata bine insa mai bine ar arata negre.......iar in ceea ce priveste schimbatul bari cu una oem,eu unu zic ca mai bine pui un coilover decat sa faci asta si sa vopsesti emblema vw in negru de pe haion sau sa o elimini complet!

Link către comentariu
  • 1 year later...

cum se fixeaza, cu nituri sau ca si cele oem? si daca mai ai linku de la firma de la care le-ai luat

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!