Jump to content

Scule ( chei, etc.) profesionale sau semiprofesionale


ManiacuV6
 Share

Postare recomandată

Noi lucram cu 4-5 marci diferie dar cel mai des folosim reca. Se intampla destul de des sa srtangem suruburi sau sa le destrangem dand cu ciocanul pe chei (aici ma refer de la 24 in sus)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

pai folosesti doar una?

sunt mai utile in pereche...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Da,nu am avut niciodata nevoie sa suspend masina pe ambele parti.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Aveti idee unde as putea gasi un cleste de tinichigerie cu blocare in genul acestuia?post-7664-0-60998500-1427389743_thumb.jp

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am vazut prin supermarket'uri si magazine cu materiale de constructii (Dedeman, Bricostore, etc). Posibil sa gasesti si intr-o piata mai mare.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Mersi, ma voi uita prin magazine. On line ies cam scump din cauza transportului.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am luat eu azi un set de capre,par destul de rezistente(2000 kg max) si as fi interesat sa impart cu cineva o capra,setul avand doua.Astept PM cine e interesat.

http://www.lidl.ro/ro/Oferte-513.htm?action=showDetail&id=31032

 

 Am cumparat si eu azi "caprele" alea. Am citit in instructiuni si scire ca este interzisa folosirea unei singure "capre". 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

eu am deja una manufacturata acum multa vreme cu simtul raspunderii - si am folosit-o de destule ori.

dar am simtit nevoia de cateva ori de a suspenda masina pe doua buc.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Mi-am luat si eu un set de caprite(de munte), o punga de zip ties si un spray curatat frane.

http://www.lidl.ro/ro/Oferte-513.htm?action=showDetail&id=31032

http://www.lidl.ro/ro/Oferte-513.htm?action=showDetail&id=31032

http://offers.kd2.org/ro/ro/lidl/pCFa/

 

Ce stiti de aspiriciul asta? E bun de ceva? Si asa trebuie sa-mi schimb aspiratorul de casa care e doar uscat si daca tot iau altul,sa-l pot folosi si pt masina la tapiserie.

http://www.lidl-service.com/cps/rde/SID-C9A3BCCB-C129E62B/lsp/hs.xsl/product.html?id=11131466&rdeLocaleAttr=ro&title=ASPIRATOR

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Mai bine ar modifica cineva titlul in Oferte scule si accesorii auto, joia la Lidl.

Ca in ultimile pagini doar de ofertele de la ei citim.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

pentru ca au in oferta marfa cautata de fiecare posesor de auto... nu vad nimic rau in asta. 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Adaug eu- oferta Wurth-pachet HHS 2000+Curatitor frine =35ron -Curatitor tapiserie+curatitor clima cu ioni Ag=35ron si mai sint citeva pachete dar pe care nu le mai tin minte.Valabil in magazinul  Wurth fundeni.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 weeks later...

Unde gasesc un dispozitiv de masurat procentul de alcool dintr-un lichid (vin, tuica) ?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

In targul Vitan, Duminica. Alcoolmetru se cheama.

Modificat de cata181
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Toamna au și în Auchan, Cora, etc. Cauta și pe okazii ca sunt.

Sunt 2 tipuri, unul digital și unul ca un termometru care plutește în lichid. Depinde cat de exacta vrei sa fie măsurătoarea și ce buget ai.

Când mi-a apărut notificare de post nou aici am zis ca e încă ceva despre sculele de la Lidl :)

Modificat de Muale
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Salut baieti,

 

Am o trusa mannesmann, la care am pierdut piesa din locasul incercuit (nu stiu exact denumirea si marimea acesteia). Intrebarea e: exista posibilitatea sa o gasesc de cumparat separat? daca da..de unde anume..?

 

multumesc

post-108853-0-56254000-1430560614_thumb.

post-108853-0-51778700-1430560629_thumb.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

arazvan2002

Ai pierdut M10, ala cu care desfaci sinele scaunelor la B6. Probabil și pierdut-o când ai pus scaunele. De găsesc dar greu. Vezi lincos.ro și altii.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Bravo! Ai ghicit! Fix acolo am pierdut-o..si dusa a fost :(

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Du-te in bazar/talcioc. Eu de acolo mi-am luat un set de 5 M-uri cu 15 lei.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!