Jump to content

Ce parere aveti baieti


gugu558
 Share

Postare recomandată

noah, poi acuma nu trebuia sa se infiga si el cu tonu ala zeflemist .... s-au purtat multe discutii contradictorii pe acest forum dar ca asta...serios m-am amuzat :huh:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • CATAVENCU

    15

  • iZOTOPE

    7

  • jmf

    6

  • gugu558

    6

Eu il cunosc personal ,e om in toata firea si are si masina care e o piesa deosebita... in rest nu vreau sa comentez. Ca sfat, impacati-va !!!

Ca sfat, ne impacam, dar prima data sa-si ceara scuze pentru PM-urile trimise si telefonul dat mie, in care nu vreau sa reproduc ce mi-a spus... :huh: Desi din cate am vazut, nu prea cred ca scuzele alea se vor intampla vreodata, eventual ma mai baga undeva :)

Eu n-am nimic personal cu el, dar cand il mai vezi ar trebui sa-i spui ca, cel putin pe acest forum, nu banul (sau masina, jobul, etc) il face pe om ci buna crestere si cultura, lucruri pe care el, pana acum, n-a dovedit ca le are. Iar daca nu impartaseste aceste valori, poate ar trebui sa caute alti oameni cu care sa discute...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu mai este necesar. Faptele lui (acum dovedite, mai devreme sub forma de banuiala) pe forum si in afara lui au determinat echipa moderatorilor sa anuleze contul lui cu totul. Aici pe forum trebuie sa fim daca nu niste prieteni macar niste cunoscuti in relatii amiabile dar ca sa trimiti trei pm-uri in care cuvinte din 4 litere (M..., P... etc) predomina si sa mai si sune omul pe telefon si sa-l ameninte sunt innaceptabile CEL PUTIN pe acest forum.

Sa fim oameni buni mai calmi si mai intelegatori, lui X ii plac motoarele Diesel, lui Z ii plac motoarele pe benzina, Y tine cu echipa aia, W tine cu ailalta... avem pareri diferite dar pana la a hartui omul chiar in afara forumului e cale lunga.

Sa tragem niste concluzii constructive din acest incident.

Iar cat despre Golf-urile astea ... ce sa zic... imi place teribil caroseria G2 si mi-ar placea intr-o zi cand o sa am timp si bani destui (daca va exista ziua aia) sa pun un TDI de 250CP pe o caroserie d'asta :huh:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Pai normal ca domnul cu contul sters a gasit forumul asta prielnic pt discutziile lui acide pt ca altundeva unde?? Eu cunosc doar 2 posibilitatzi: ori la legal racing unde te inscrii participi si se vede ce potzi, ori ad-hoc, pui banu jos,cateva persoane si va datzi unde va taie capu!

DAR: la varianta a 2-a exista mai multe riscuri,daca ai un comportament ca al d-lui C. atunci s-ar putea sa ti-o iei in mufa cu tot cu prietenii politzisti si cu toate televiziunile pt care lucrezi! Fapt concret: stiu un opel tigra in care a crescut peste noapte un 2000 cmc 16 valve plus alte modificari care pe mine ma depasesc si care a fost provocat (in genul ``am V8 sunt macho``) in puterea noptii de un tip care zicea ca el nu scoate masina din garaj pt 50 euro! Pana la urma a scos-o,s-au dat,desi intelegerea a fost ca se dau 1 data s-au dat de 3 ori pt ca tipul cu v8-ul de fiecare data zicea ca nu e corect!! Cand sa faca plata a bagat coditza intre picioare ca si susnumitul ``propritar`` de V8! ..pana aici toate bune doar ca, faza nu era la legal racing si nici pe forum asa ca a facut plata ca sa nu-l doara`(la propriu)!

Deci,nu suport opelul ala tigra dar adevarul e ca are o plecare de mori,e fantastic!Ca si masina mi se pare f naspa dar de cand a inceput sa puna cu botul pe labe masini scumpe parca incepe sa-mi placa!

Da d-lor stiu ca va doare sa va vedetzi masina de zeci de mii de euro depasita de o vechitura modificata dar this is the life!! (lista ramane deschisa,am vazut jaguar xkr nenorocit de un ford probe)!

N-am intrat in nici o polemica pe forumul asta dar individu catavencu ma scos din sarite!Sa-i explice cineva ca masinile rapide sunt si usoare,daca el crede ca si-a cumparat masina universala (si limuzina si sport si de famile si de offroad) eu nu am ce sa discut cu el! El sa dezbracat de caracter asa ca nu am ce sa-i spun decat ca figurile costa si ca in alte imprejurari si-ar fi luat palme dupa ceafa!De fapt pentru unii internetul este ceva de genul: uite un lok unde pot sa fiu nesimtzit fara sa ma ia draku in secunda 2!

Nu mai zic nimik....

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ce-mi plac mie oamenii care-s mari soferi da' nu-si cunosc masinile.......Orice bou stie ca cu balena aia nu are sanse la viteze mici cu o masina usoara...si daca a vrut sa faca caz,nici macar nu a stiut de ce sa se lege... :blink: ...e drept ca la viteza pina in 120-140 il halesti cu golfu',dar dupa incepe sa se schimbe treaba....iar amatorilor de vr6 le-as zice doar atit:a incercat cineva figura asta cu un 2.8 V6......?Fratilor,e si cilindreea buna la ceva,iar condusul nu se reduce la liniute,ba chiar din contra...iar,din pacate,indiferent de nebunia soferului,cu un quattro nu te pui,cu tractiune simpla,mai ales la viteze mari si pe drum virajat.Desigur,masina aia o fi fost un quattro adevarat acu x ani........Sper sa nu se simta nimeni ofensat.... :lol:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pun si eu un SRT8 la bataie... nu e al meu dar... ma lipesc de el. hehehe... Oricum revenind la topic, e foarte interesant Golfuletul... mic si cu putere mare.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!