Jump to content

Capac de plastic in praguri


silencer
 Share

Postare recomandată

Ai dreptate, m-am interesat la 2 magazine si pretul de achizitionare este de 40 lei.

Citeam prin posturile tale ca o idee ar fi sa le lipim, ca sa scapam de grija ca le "imprumuta" cineva de bine?

Modificat de Log1teCk
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • F l o r i n

    11

  • C o s m i n

    11

  • Eto

    7

  • VWali

    7

Top Posters In This Topic

Posted Images

da ... si nu numai. Mai zboara iarna, cand se umple de zapada pe acolo, intrii in zapada, etc.. si il poti pierde.

 

lipit cu prenandez, silicon, etc... ceva care sa nu fie casant si sa nu deterioreze plasticul. Oricum, nu e nevoie sa le desfaci niciodata....

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

eu le am lipit cu bison epoxy metal.

pe viata:)).recomand!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 year later...

Eu am facut alta smecherie, aveam si eu unul lipsa. Am taiat cu o foarfeca o carcasa neagra de CD exact pe forma si marimea unui capacel si am lipit-o cu pistolul de lipit in praguri, pe spatele lor si acum arata exact ca un capacel. Sper sa tina la iarna, vad ca toata vara nu a picat si nici la spalatorie nu pica.  :))

Modificat de alpanterin
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

:RO flag:  Sa nu mai spui la nimeni. Pentru 30 de lei, ai distrus pragul. De ce ti-ai luat Passat?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Stiu, dar in Craiova rezista maxim doua saptamani, indiferent cu ce l-as lipi trag de el in prostie si trebuie sa iau alta. Iar fara arata super urat.

 

PS: Un prag de plastic la dezmembrari e 50 de lei.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!