Jump to content

Cum ati aflat despre vwForum


alexrosiu
 Share

Cum ati aflat despre vwForum  

1.331 voturi

  1. 1. Cum ati aflat despre vwForum

    • Am primit un fluturas/sticker
      2
    • Am vazut sticker pe o masina
      97
    • Cautand cu Google
      907
    • De la un prieten
      287
    • Link pe alt site
      134


Postare recomandată

Am aflat cautand informatii despre modelele Skoda.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salutare la toata lumea!

Stiam de existenta forumului, doar ca nu aveam VW.Acum am VW, si sunt nevoit sa intru zilnic :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salutare la toata lumea!

Cautand informatii despre Volkswagen si Skoda folosind Google am ajuns aici. :rolleyes:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 5 weeks later...

In momentul in care mi-a intrat in cap si in buzunar faptul ca imi pot lua un Seat Leon am inceput sa caut informatii.

Cred ca prietenul meu Google m-a adus aici. Dupa ce am stat si am citit o bucata de vreme m-am decis sa ma si inscriu.

Intre timp mi-a venit si Leon-ul, am fost si la o intalnire a forumului (din pacate doar la una :D dar promit sa imi fac timp de acum inainte) si mi-am pus si sticker pe luneta :lol:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 4 weeks later...

Salutare la toata lumea! Dupa ce am devenit posesorul unei Skoda fabia am inceput sa caut tot mai multe despre masinuta mea si dintr-o intamplare fericita folosind Google am dat peste cel mai tare forum!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

GOOGLE the same ... Voiam sa verific o mica informatie si am ajuns si aici ..

De obicei nu ma inscriu mai nicaieri, insa m-a prins :blink: ... Si voi ramine prin zona, daca nu aveti nimic impotriva :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

si eu cautam ceva pe google si am ajuns aici ...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Eu am auzit de pe alt forum, sincer nu mai tin minte care. Se intampla anul trecut prin iulie...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cautam pe google un manual al utilizatorului pentru Passatul meu si iata-ma aici. Da' manual inca nu am gasit... :offtopic:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

La fel si eu cu google! Mi-am luat un golf IV prin aprilie si tot cautand pe net informatii (veneam de la Dacia si Cielo :D )am gasit site-ul .... si am ramas.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Google is your friend! Intradevar... adevarata vorba! El m-a adus aici, cand cautam eventuale probleme, pareri, etc. despre masina pe care vroiam sa o achizitionez. Dupa ce am ajuns aici, m-am inscris, am citit... m-am hotarat si am luat masina! Thx google! Thx vwforum! :lol:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Dupa google cautam mai multe informatii despre masina pe care urma sa o achizitionez :D si am dat de acest forum si am ramas pe el.Felicitari tuturor moderatorilor

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pe google cautand informatii despre seat.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 weeks later...

Google...cautam o schema completa cu elementele de suspensie de la masinutza... :P

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

tot google !

Vroba unui bun prieten : "Cel mai bun prieten al omului e Google !" :soothe[1]:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cautand informatii despre vw -google m-a adus aici, si bine a facut

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Google... inainte de a cumpara masina am vrut sa vad si opiniile altor utilizatori de vw (si asa am ajuns aici).

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Googlind dupa informatii despre actuala mea masina. Informatiile de aici m-au ajutat sa ma hotarasc ce masina imi cumpar.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

De pe google, cautam sa-mi cumpar masina din DE.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Daca bine imi amintesc, cred ca de pe Google, cautand ceva de Golf sau chiar vreun forum, fiind deja membru pe alte forumuri. Stiam de el si citeam in el de la inceputul anului 2005, dar neavand nici o intrebare, nu m-am facut membru.

Vad ca in ultimul timp a luat amploare, pentru ca la data inscrierii mele (martie '05) eram membrul cu nr. 1828, iar forumul avea cam 2 ani, de atunci au trecut cam tot 2 ani si ceva si s-au mai inscris de atunci cam 5-6000 de membrii. :ceuameni:

Traiasca familia VWForum !!!

Modificat de shimano
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Salutare tuturor. Primul meu post ca membru vwforum. Tot cu google am descoperit si eu site-ul. Aveam cam 8000 euro si cautam o masina (eu eram pregatit pentru logan). Persoane de bine m-au sfatuit sa optez pentru ceva sh. Cautand oferte si informatii cu google (eu sunt total paralel cu masinile, cea din semnatura e prima mea masina si abia ce am luat si eu permisul, spre rusinea mea, la 30 ani) am descoperit acest site. Il urmaresc de vreo doua luni si abia acum vreo doua saptamani, cand am achizitionat masina, am decis sa ma inscriu pe acest forum.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!