Jump to content

Cum ati aflat despre vwForum


alexrosiu
 Share

Cum ati aflat despre vwForum  

1.331 voturi

  1. 1. Cum ati aflat despre vwForum

    • Am primit un fluturas/sticker
      2
    • Am vazut sticker pe o masina
      97
    • Cautand cu Google
      907
    • De la un prieten
      287
    • Link pe alt site
      134


Postare recomandată

Cumparasem recent masina si vroiam sa aflu cat mai multe...am dat cu nea Google si am dat de voi, in fiecare zi aflu cate ceva nou.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Dupa ce am cumparat masina, eram disperat ca nu imi functiona switchul de la usa si am cautat pe google. Ma bucur nespus ca am dat peste acest forum, unde spre deosebire de alte forumuri cu diverse teme de discutie, aici toata lumea iti sare in ajutor. Nu sunt membru de mult timp pe forum, dar vreau sa spun ca nu a trebuit sa deschid nici un topic nou pentru problemele mele, pentru ca toate problemele erau deja discutate. Trebuie doar insistat cu "search" si gasesti aproape tot ce te intereseaza.

Sunt m

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 4 weeks later...

stiam forumul din cautari pe google

dar un prieten bun m-a facut sa inteleg ca este un forum tare, cu membri adevarati

si astfel mi-am facut cont

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salutare tuturor,

Am aflat de forum inainte sa am motive sa ma inscriu, respectiv sa-mi cumpar o masina din grupul VAG. Pe vremea aceea aveam un Opel Astra si stand in trafic - deja chestia asta a devenit precum servitul cafelei, dimineata! - a aparut in fata mea un Golf IV care avea pe luneta un sticker. Pur si simplu am memorat! Dupa ce am intrat in posesia masinii, m-am inscris - ca o paranteza, am vazut posturi de la posesori de Renault, de exemplu, pe forumul VW! Eu unul, n-as posta pe forumul Renault, ma rog, este o alta discutie si nu vreau sa ofensez pe nimeni! Desi sunt destul de nou pe forum, chiar foarte nou, ma simt ca si cum i-as cunoaste pe toti de cand lumea! Adica bine...!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

am vazut un sticker pe o fabia, am intrat pe net si minune...am vazut un sticker pe o fabia, am intrat pe net si minune... acum sunt membru vwforum.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

bamsed si wns (2 membrii inraiti)

va salut baieti

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Daaaaa, bine!

Si noi te salutam :frigbaitata:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Felicitari ptr tot ce faceti aici!

Forumul l-am descoperit singur , cautand remedii la micile probleme (switch-ul usa dr fata,bec la portbagaj care nu se aprinde) care le-am avut si am la golfuletul meu.

Spun mici probleme pentru ca am gasit aici multe defecte care pot aparea (m-am cam speriat) dar pe care , din fericire , nu le am.

Va multumesc , am gasit aici rezolvarea problemelor la masinica mea.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Guest Andreeas1978

Super! Acum 2 saptamani abia stiam unde-i volanul :ceuameni: Acum mi-am reparat singur mici probleme, intentionez sa schimb G62-ul si deja ma intreaba colegii una-alta! Cautam p net cam tot ce pot gasi despre golf... am gasit vwforum...si nu retin cand am mai intrat ultima data p yahoo sa-mi pierd timpul... :P

Multumesc, domnilor profesori!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am vazut stiker pe cateva masini si am dat serch pe google :D asa am aflat ...dar am votat varianta cu stikerul pe masina.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

De la prietenul meu andrein , veterean pe acest forum dupa spusele lui

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cautand pe net impresii si informatii de motorul pe care vroiam sa il pun pe Golfu pe care l-am cumparat : 1.4 TSI ...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

in trafic, am vazut stikere pe masini si asha am ajuns aici, asta dupa 2 tentative esuate pt ca uitam denumirea siteului pana ajungeam acasa :censur:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Acum 2 ani cautam ceva sfaturi intretinere Polo Classic si fireste,prietenul Google m-a ajutat sa va gasesc!Superforum...Inscris recent pentru ceva opinii si nemultumiri(f.mici,ce-i drept)Golf V.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

gogle...gogle... :unsure: cautam accesorii ptr golf...:blush:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!